Test Na Twoją Osobowość

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
5w4 Obrazoburca...

Opis 5 w 99% sie zgadza (trafili idealnie, praktycznie zamiast słowo "piątki" można wpisać moje imie i nazwisko i będzie się zgadzać)

5w4, tak częściowo, w 60% może... Jestem raczej takim mixem 5w4 i 5w6

"To jest zdecydowanie najbardziej antysocjalny typ w enneagramie." ;) (w tym wypadku akurat w znaczeniu aspołeczny ale tez sie zgadza)

Zdrowi ludzie z tym typem, często praktykują to co Buddyści nazywają nie zaangażowaniem, czyli postawę charakteryzującą się mieszanką bezstronności jak i współczucia. W tym stanie piątki potrafią grać w życie nie będąc generalnie przywiązanym do wyników, a jako przyjaciele, mogą rozumieć twój punkt widzenia tak jak swój własny. Są oni współczujący i mają szczere serce, ale posiadają możliwość obserwowania życia z pewnej perspektywy i unikają bycia samemu niespokojnym.
Tu aż sie zdziwiłem że ten opis tak do mnie pasuje...
 

Aggga09

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nowy Sącz
Mi wyszyszło 9w1 "Marzyciel" no zgadza sie tak na 90% nie wszystko ale po części dokładnie opisany mój charakter:)
 

linthe

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
8w7 hmm "dysydent" ałaaaa jak Józef Stalin :mruga: wiecie, głupi ten test :phi: aleeeee: to by wyjaśniało, dlaczego wolę silnych facetów :D
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
3w4

i tu sie w pełni zgadzam...

jestem indywiduum do kwadratu
 

Buhh

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Polska
7w6 ;] No przyznam że w większości to prawda co do mojej osoby (tak z 90% hyhy)
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
Mój wynik :

Gdy 5w4 jest w stresie, wydaje się być jakby nieobecna, gdy jest o coś spytana, odpowiada szeptem. Jej zachowanie oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski. Może stać się nieuchwytna, niedostępna i abstrakcyjna. Zachowuje się jakby znajdowała się wewnątrz swojej kuli izolującej ją od świata. Czasem odnosi się wrażenie nieznacznego wywyższania się ponad innych. Wizerunek "nieobecnego profesora" dobrze opisuje piątki z tym skrzydłem. 5w4 jest niezwykle wrażliwa na otoczenie i uczucie zbytniej nadopiekuńczości innych. Bardzo przewrażliwiona na krytykę. Może bardzo wolno powracać do siebie po traumatycznych przeżyciach. Typowymi pułapkami dla 5w4 są izolowanie się i popadanie w melancholię oraz depersje o podłożu egzystencjalnym.


Od jakiegoś roku mam deprechę i się leczę... ehhh
Help!! :bag:
 

Roxx.

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Moja osobowość:
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.
 
Do góry