Tęsknię za "wcześniejszą" dziewczyną

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Osobiście to bym w ogóle na tę domówkę się nie wybierał, a gdybym musiał, unikałbym jej. Znaczy się... nie mówił więcej niż muszę, gdy o coś zapyta lub zacznie rozmowę. Krótkie "tak", "nie", "może", "nie wiem". Coś w tym stylu.
 
R

Righteousness

Guest
Shanks napisał:
Powinienem z Nią porozmawiać, skoro jest taka okazja, czy trzymać się w towarzystwie, albo ewentualnie wśród innych, aby nie można było mnie złapać na ewentualnej rozmowie face to face? Wiem, że to idiotyczne, ale naprawdę jest to dla mnie kłopot...
Olewasz ją. Nawet nie myśl o rozmowie twarzą w twarz, bo ona miała / ma Cię głęboko w dupie. Jeśli będziesz musiał to odpowiadaj najkrócej, jak to tylko możliwe.
Poza tym Thyme ma rację.
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Popieram. Musisz ją ignorować. Myślę, że mimowolnie będzie szukała kontaktu, choćby wzrokowego. Nie okazuj żadnego zainteresowania, traktuj jak powietrze. Możesz jeszcze wymyślić perfidną zemstę i przyjść z osobą towarzyszącą, ale nie gwarantuję pozytywnego zakończenia :p. Wycofanie to najlepsza droga.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Nie idź wcale najlepiej, ja to bym nie poszedł - po co męczyć siebie kogoś itd. Najłatwiej się zapomina poprzez unikanie wszelkiego kontaktu.
 

Shanks

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Głupotę zrobiłem, bo się zadeklarowałem, że przyjdę nie znając listy gości, wiem zrezygnowanie odpada. Pojde jednak za radami. Dziękuję :)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Shanks napisał:
nawet nie próbowała złapać tego kontaktu
!!!!
Jasne , niech wytrze Tobą podłogę.

Chłopie ogarnij się !
Baba ma Cię w dupie , olewa Cię , daje dość wyraźnie do zrozumienia ,że nie jest w ogóle zainteresowana, a Ty co ? :



Shanks napisał:
No cóż, nie będę uciekał,

Shanks napisał:
jak alko wchodzi w ruch to czasami głupie pomysły ludziom przychodzą...

Shanks napisał:
Troszkę panikuje i wolałbym pójść na tę domówkę z jakimś planem.
Jakim planem do cholery ?? ,
Jasne idź tam udawaj ,że jej nie znasz , urżnij się ,a potem lataj za nią całą imprezę i wyznawaj jej miłość , czy co tam do niej czujesz.
Najlepszym planem jest nie pójście na tą "popijawe" i totalne olanie tej dziewczyny.
Chcesz z nią rozmawiać ? o czym? :) , ile razy ma zamiar jeszcze Cię odprawić z kwitkiem ?
Tak długo jak będziesz za nią latał , tak długo ona będzie się Tobą bawić. Będzie mieć świadomość ,że ciągle masz do niej słabość, czy coś tam. Ale skoro pasuje Ci bycie takim popychadłem to idź tam i baw się dobrze.



Shanks napisał:
Powinienem z Nią porozmawiać, skoro jest taka okazja, czy trzymać się w towarzystwie, albo ewentualnie wśród innych, aby nie można było mnie złapać na ewentualnej rozmowie face to face?
Myślałam ,że ta kwestia została omówiona już po pierwszym poście ,ale Ty chyba chcesz zacząć temat od nowa.



Shanks napisał:
Wiem, że to idiotyczne, ale naprawdę jest to dla mnie kłopot...
Ten kłopot sam sobie robisz.

Olej ją , zrób pop-corn , włącz sobie rambo ,albo rocky , oglądnij wszystkie części i ciesz się z bycia singlem.
Albo idź tam daj sobą manipulować , daj się traktować jak zabawkę , a potem wróć tu z rykiem , kiedy to ona nagle znowu się zmieni i znajdzie nowego faceta.

Zrobisz jak zechcesz.
 
R

Righteousness

Guest
ForeverYoung napisał:
Olej ją , zrób pop-corn , włącz sobie rambo ,albo rocky , oglądnij wszystkie części i ciesz się z bycia singlem.
Oglądasz takie filmy? Normalnie nie wierzę :D

Chyba wszystko zostało już powiedziane, teraz decyzja należy do Ciebie. Stoisz na rozdrożu. Od Ciebie zależ, którą drogą pójdziesz. My możemy Ci doradzać, ale zrobisz jak uważasz.

Tak czy inaczej - życzę powodzenia.
 

agusia92

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Autorze nic nie rób na siłe,,Jedyne co mogę ci poradzić to szczera rozmowa z nią.Ja miałam to samo i cóż po prostu przyjaźń nie przetrwałą próby czasu
 
Do góry