Teatr!

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Hm!Zauważyłam,ze nie powstał jeszcze żaden temat dotyczący teatru.Czy to znaczy,ze w dzisiejszych czasach nikt nie chodzi?! :mruga:
Wypowiedzcie sie,czy byliscie kiedykolwiek w teatrze i jakie macie wrażenia po spektaklu. :)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ja byłem kiedys w teatrze, ale tylko dlatego ze pojechalismy tam na wycieczke szkolną i później miał być basen :bag:
a to było tak z 9 lat temu :p
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Ja uwielbiam teatr. Kiedyś jak byłam w szkole średniej to chodziłam do teatru raz w miesiącu. Wtedy mieszkałam w Bielsku, więc teatr miałam "pod nosem". Teraz natomiast chodzę rzadziej,ale nie mam teatru blisko i ogólnie czasu też mam mniej. Nadrabiam zaległości spektaklami telewizyjnymi, chociaż ostatnio też ich tyle jak na lekarstwo. Pozdrawiam :papa:
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
ja do teatru chodze ale tylko w towazyswie :bag: bywam tez w operze i kinach....hehe ale nic nie dorówna Rosyjskiemu balecikowi!! Pozdrówka
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Hm,u mnie to kiepsko z jakimkolwiek teatrem,opera czy kinem.Do porzadnego to trzeba by jechac 90 km,czyli do Poznania.
Byłam kiedys pare razy z klasą i bardzo mi sie podoba.Od czasu do czasu chetnie bym poszła.
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Uwielbiam teatr. Jak tylko mam czas i z kim iść to pójdę. No niestety rzadko osób chodzi do teatru. Mój kumpel kiedyś mi powiedział, że on chodzi raz na rok do teatru aby się "odchamić" a nie dlatego że lubi, a poa tym on śpi na spektaklach bo go to wogóle nie interesuje, więc nierozumiem po co chodzić jak to nieinteresuje daną osobę? :/ :skrzywiony:
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja nie chodze do teatru bo nielubie a pozatym to jest nudne! Byłam może ze dwa razy z klasą jak byłam w podstawówce :D
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
spoko_justa- no z klasa to pewnie dali jakies nudne lektury albo cos.
Ale teatr moze byc ciekawy tez.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Rabinko jak bede kiedyś niedaleko Poznania to zabiorę Cie do Teatru wielkiego We Wrocławiu, oczywiscie ile bedzie jakieś przedstawienie!!
A co do opery we Wrocku :( no jest w remoncie od 1997 roku po wielkiej powodzi!
podobno woda zabrała wszystkir instrumenty i odebrała wszystko co piekne i okazałe :( Pozdrawiam!!
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
A cos ty taki niecierpliwy?
Lepiej pwoiedz na czym byłes w teatrze,w koncu nie mozna zbaczac z tematu.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Wiesz ile tego było! :D :D noramlnie na wiekszości!! ale teraz ostatnio nie chodze bo nie mam z kim :(
No pewnie ze nie mozna zbaczać z tematu....poczekam cierpliwie!!
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Oj gadamy na temat teatru i tyle.No to widze,ze ty zagorzały widz teatralny.Wcale sie nie dziwie,mieszkasz w wielkim miescie i mozesz isc,gdzie chcesz i na co.
Mowisz,ze nie masz z kim isc,to moze weź kogoś z klasy swojej(jesli sie jeszcze uczusz).
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Jest problem.....z kim? nikt juz teatru nie odwiedza....bo podobno jest to nudne...wiec chodza do kina........mnie tez to czeka.....
Pozdrawiam.....
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
A tam wcale cie takie cos nie czeka.Jesli lubisz teatr,to predzej czy pozniej skusi cie zeby znowu do niego isc.:)
No i zawsze sie znajdzie ktos chetny do towarzystwa.:p
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Byłam mnóstwo razy w teatrze.
I nie mam do teatru zastrzeżen :)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Now idzisz Deras.Zawsze mozesz wziąc nas razem z Nns.My lubimy i zrobimy spotkanie forumowiczów,hihi.
 
Do góry