tatuaże ....co wy na to???

K

kinga_sc

Guest
jakieś specjalne motywy? (pyt. do koleżanek powyżej)

nie wszystko co małe wygląda ładnie, bo czasami taki tatuaż się zlewa
 

kartka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź / Warszawa
moj przyjaciel zrobil sobie ostatnio rybe koi. troche mnie to zdziwilo, bo nigdy nie mowil o tym, ze chce sobie zrobic tatuaz... no i ten wzor. w polsce chyba nie jest popularny, ale jak ogladam na discovery miami ink, to co w trzecim rysunku jest karp koi... bleee
no coz. jego cialo :)
 

dvntsx

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja jestem za tatuazami i w koncu zdecydowalem sie niedawno na zrobienie jednego.
Jestem zadowolony i mam gdzies to co inni mysla o tatuazach :)
 
K

kinga_sc

Guest
niektóre salony robią na bliznach, ale wiesz jak to będzie coś małego to tylko będzie przyciągać oko na ten fragment ciała i nie zawsze to wyjdzie na dobre
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
ale tatuaż nie powinien jakoś specjalnie inaczej wyglądać na bliźnie niż na normalnym fragmencie skóry?
 
K

kinga_sc

Guest
będzie wyglądał tak samo, ale będzie przyciągał uwagę do "zniszczonej" blizną skóry


zależy też co chce koleżanka robić, może jakieś foto?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
na razie blizny nie mam, pytam się, bo planuje zrobić kolczyk po którym zostanie blizna i jeśli mi się nie zagoi, a szanse na to są bardzo duże, chce w to miejsce zrobić sobie jakiś tatuaż, żeby zakryć bliznę
dzięki za porady :)
 
K

kinga_sc

Guest
interesujący, ja bym się nie odważyła... wolałabym chyba tatoo zrobić:D
 

kazameczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Sternum - wg mnie tatuaz wyglada mniej przerazajaco niz taki kolczyk:) mi się marzy tatuaz tzw. biały/cielisty - widać go dopiero jak się człowiek na słoncu ładnie przybrązowi:) niewidoczny, niewinny - niby go nie ma, a jednak jest:) tylko nie wiem, gdzie takie robią;
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
ja wole piercing :)
ale jak już mam robić tatuaż to czarny, białe mi się nie podobają, kojarzą mi się z bliznami <_<
 

ewelina0701

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Stargard Szczeciński
Witam.
Znalazłam ten temat przez przypadek.
Ja mam 2 tatuaze i powiedziawszy szczerze zastanawiam sie nad 3.
A poza tym to moj mąż zakupił sobie sprzę do tatuowania i robi tatuaze(a robi je od 10 lat) wiec jesli ktos byłby chętny to nr gg 1488117.
 

natalka8891

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Ja myślę ze za dużo tatuaży u kobiet nie wygląda ładnie w sumie też zależy od tego gdzie je mają i jakiej są wielkości :) w Poniedziałek mam termin i idę zrobić sobie tatuaż na prawej łopatce bardzo mnie korcił więc się zdecydowałam. Poza tym mam 8 kolczyków i tak szczerze nie widać tego po mnie.
Nie przeszkadzają mi tatuaże u nikogo bo jak wiemy technika idzie wciąż do przodu i może w końcu wymyślą coś lepszego na usuwanie tatoo dla tych którym się nudzi, ale ja go nie usunę nawet jak będę stara babcia. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi robi sobie tatuaż i kiedy ja będę stara, oni tez, i będzie już normalne tatoo w takim wieku.
 
Do góry