tanie wybielanie zebow

Madzia:*

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Oczywiście że codzienna pielęgnacja zębów to podstawa, ale pomimo starannego mycia, nitkowania i płukania moje zęby i tak są żółtawe. Nie zamierzam wyeliminować z mojej diety kawy, herbaty, czy wina i dlatego co jakiś czas uważam, że drobna pomoc wybielająca jest potrzebna. Polecam Białą Perłę najpierw testował ją mój facet a teraz i ja ją wypróbowałam. Jestem zadowolona. Biała Perła super doczyściła mi zęby i rozjaśniła odcień. Oczywiście, że efekt się nie utrzyma do końca życia :) ale jeśli kuracja wystarcza mniej więcej na pół roku to dla mnie jest i tak ok.
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
A próbował ktoś z was tą pastę?

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47338

wybiela po pierwszym użyciu czy to po prostu chwyt reklamowy?

Białą pastę kupiłaś na allegro czy w jakimś sklepie?
 

Madzia:*

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
A próbował ktoś z was tą pastę?

http://wizaz.pl/kosm...p?produkt=47338

wybiela po pierwszym użyciu czy to po prostu chwyt reklamowy?

Białą pastę kupiłaś na allegro czy w jakimś sklepie?

Adryjan ja Białą Perłę kupiłam w aptece za ok 45 zł, na allegro też warto sprawdzić cenę, tylko że czasem jak doliczyć przesyłkę to wychodzi ta sama cena a trzeba czekać. Na allegro to ja też zawsze patrzę żeby to apteka była bo tak to nie wiadomo jak to ktoś przechowywał, a jak jest apteka to ja się czuję pewniej, że mi jakieś podróbki nie prześlą :) Co do tej pasty Vademecum to ja w taki efekt od zaraz to nie wierzę. Zresztą widziałeś co przy gwiazdeczce napisali "tymczasowy efekt optyczny", czyli nie zęby same w sobie są doczyszczone i bielsze tylko coś w składzie pasty musi się tobie osadzić na zębach i dawać efekt białości - jakieś to podejrzane. Jak masz trochę cierpliwości to wypróbuj Białą Perłę, je jestem naprawdę zadowolona z efektów.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
polecam paski wybielające, działają szybko i skutecznie.
 

oliwka13

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam zamiar przetestować kosmetyczne wybielanie zębów lampą w no+vello - to jest u nich jakaś nowość, był ktoś może? Mają teraz w krakowie ofertę zniżkową na cupponie i chyba się zdecyduję na zabieg w salonie obok gal. kazimierz. Opis zabiegu na stronie wygląda profesjonalnie
 

Madzia:*

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Oliwka13 ja też słyszałam o tej metodzie no+vello i o lampach beyond podobno są naprawdę dobre, ale nie było mnie na to stać dlatego kupiłam Białą Perłę i na szczęście jak na moje potrzeby okazała się skuteczna :) Jeśli się zdecydujesz na ten zabieg napisz o efektach i swoich wrażeniach.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
moim zdaniem żadna z past ani pasków nie jest zbyt skuteczna, lepiej iść do specjalisty, żeby wybielił nam zęby. Ja zawsze marzyłam o białych zębach i teraz się przymierzam do tego, żeby iść na zabieg do Galerii Uśmiechu. Tylko nie wiem jaką metodę wybrać? Wybielał ktoś zęby u dentysty ? I może mi powiedzieć co lepiej wybrać?
 

spartos66

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja kupiłem kiedyś White Pearl czy coś takiego, taki płyt co na szczęce się trzyma przez 30 minut dziennie i powiem szczerze , że rezultaty mnie zaskoczyły, zęby były naprawdę bielsze...nie pamiętam ile kosztował ale chyba coś koło 70 zł, w aptece
 
Z

zypek84

Guest
Najtańsze wybielanie zębów to po prostu korzystanie z dobrej pasty i systematyczne mycie. Te przyśpieszone metody wybielania nie przynoszą trwałego efektu.
Ja po prostu myję zęby Ajonę, stosuję metodę wymiatania i jestem zadowolony ze stanu swoich zębów. Czego chcieć więcej?
 
R

rabunia89

Guest
Z tym, że niektóre osoby doprowadziły swoje zęby do stanu wręcz tragicznego. Wyglądają one fatalnie, a późniejsze wybielenie zwyczajną pastą wymaga mnóstwa czasu - szybciej się nie da. Tutaj wybielanie ma sens, ale później trzeba dbać o dietę i higinię.
 
Z

zypek84

Guest
Nie rozumiem kompletnie, o czym wspominasz? Jak partnerka? Przecież to jest tematy dotyczący taniego wybielania zębów ;-)
 
R

rabunia89

Guest
Pomyliłam się, ale już poprawiłam ;-) Moim zdaniem dobra pasta do zębów, taka jak Ajona powinna być tutaj wystarczająca.
Tylko trzeba te zęby myć cały czas systematycznie.
 
Z

zypek84

Guest
Sam tak właśnie robiłem i efekt był zgodny z oczekiwanym. Wniosek?
Wcale nie trzeba wydawać majątku na wybielanie by mieć ładne, białe zęby - miejcie to na uwadze.
 
R

rabunia89

Guest
Tak, ale z nie każdego stanu można doprowadzić zęby do bieli tylko pastą. Wprawdzie Ajona jest skuteczna, szczególnie w dłuższym okresie czasu, ale ktoś kto latami zaniedbywał zęby musi się mega napracować by przywrócić im przyzwoity wygląd. Tak niestety wygląda prawda ;-)
 
Z

zypek84

Guest
Ale nawet przy bardzo zaniedbanych zębach jest to jak najbardziej możliwe i wcale nie musi to kosztować jakąś ogromną sumę pieniędzy, prawda? Moje zdanie jest proste - chcesz mieć trwałą biel to zapracują na nią. Na pewno nie dojdziesz do tego poprzez płatne zabiegi wybielające.
 
R

rabunia89

Guest
Powiedz to bogatym panienkom z telewizji. Powiedz to aktorom i znanym osobom.
Myślisz, że ich biel jest efektem pracy nad zębami i dbania o nie? Raczej nie ;-)
Raz na jakiś czas zabieg i po problemie ;-)
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
sam nie wiem czy ciągła praca nad bielą zębów jest możliwa, a coś dokładniej? a np. coś takiego? http://zebywybielanie.pl/ podziałało by? byłem kiedyś na wybielaniu, ale tak właściwie skutki tego zabiegu trwały prawie pół miesiąca, szorstkie zęby i niemiłe uczucie...
 
T

tuks

Guest
Wykorzystuję zdecydowanie najtańszą metodę wybielania, czyli ... codzienne mycie zębów po 3 razy.
W zasadzie to dzięki temu mam białe zęby, a korzystam z ajony, która niby wybielająca wcale nie jest. Tak więc wnioskuję, że tutaj najważniejsza jest po prostu systematyczność. Wtedy efekty rzeczywiście się pojawiają.
 

camilla30

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wybielanie zębów najlepiej zrobić w profesjonalnym gabinecie, nie polecam robienia tego w domu (można sobie bardzo poważnie uszkodzić szkliwo, a to już jest nie do odbudowania). Ja wybielałam w Dentestetica w Krakowie i efekt był świetny. Sam zabieg wybielania też nie był przerażający ;) a wręcz przeciwnie. Do tego trafiłam na promocję i miałam niższą cenę :)
 
Do góry