tanie wybielanie zebow

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
generalnie wybielanie zębów nie jest drogie. Ale jak słysze że wybielanie zębów za 50 zł, to mam sporo wątpliwości do jakości wykonania. Efekt może być pięky, ale trzeba jednak pamiętać o szkliwie. Co z tego że zapłacisz tanio będzie pięknie a za 20 lat stracisz wszystkie piękne zęby. Słyszałem że dobrym sposobem jest mycie zębów pastą dla palących bo zamiera więcej środka wybielającego.
 

michal15x

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
OK testuję pierwszy dzień, dużo się ślinię i paski się mocno w miejscu nie trzymają :niepewny: no ale poczekam kilka dni na efekty wizualne.

Siemka. Możesz zrobić zdjęcie zębów teraz i zdjęcie za 7 dni ( już po kuracji ) i dodać, abyśmy zobaczyli czy to działa. Pozdro. ;D
 

michal15x

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ok. ;)
No i wiesz, opisuj czy jakieś efekty widać np. po 3 dniach itd.
I czy dostałeś nadwrażliwości zębów ;D
 

michal15x

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
no wiesz, cena za paski wybielające od blend a med (około 60 zł), a twój zabieg (450 zł) to jest duża różnica :D i nie każdy może sobie pozwolić na zabieg za 450 zł. ;)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Też pytanie czy warto od razu próbować jakieś drogie zabiegi, ja np. osobiście znam przynajmniej jedną osobę, która po samych tanich paskach ma już ładnie białe zęby- i to się trzyma już ponad rok.
 

michal15x

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
No Sunray, racja. ;]
Ja już swoje paski zamówiłem ;d
Myślę że w poniedziałek będą.
Teraz czekać tylko na twoje efekty i opinie. ;D
 

michal15x

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Siema.
Jestem po pierwszym użyciu pasków.
Smak żelu OK. Nie zsuwały się :D Tylko ten ślinotok xD Ale dało się wytrzymać. ;)

_______
Sunray, a jak tam u Ciebie? Może jakieś efekty już są ?

POZDRO. ^^
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Zużyłem już 9/14 saszetek więc mogę pozwolić sobie na jakiś komentarz...
Wydaje mi się że jest mała poprawa, ale "szału nie ma". Może nie mam śnieżnobiałych kości i więcej się nie wyciśnie, no zobaczę jeszcze po końcu kuracji.
Za te kilka dych warto było spróbować, ale efekty moim zdaniem to kwestia bardzo indywidualna.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Zużyte już wszystkie saszetki. W ostatnich dniach zauważyłem jakby większą wrażliwość zębów, ale po kuracji jest już OK. Końcowe efekty bardziej widać przy końcach zębów niż u ich podstaw, choć paski obejmowały całość powierzchni. Nie mam perlistego uśmiechu jak z ulotki, ale jakąś poprawę widzę.

Może dla pogłębienia efektu skuszę się na drugie pudełko w najbliższych miesiącach. Podsumowując, uważam że trochę mi te paski pomogły i jak na taki stosunek produktu cena/jakość nie zaszkodzi spróbować komukolwiek. Choć rewolucji nie ma się co spodziewać.
 

anouck

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Biała Perła! ;) Nakładki na zęby, kupisz w aptece, ok 5dych. Jest też w postaci żelu, który sie nakłada samemu na zęby, co prawda jest 2x tańszy, ale nie polecam, daje dużo mniejsze efekty bądź nie daje wcale.

Stosowało ją paru moich znajomych i efekty widac... Najmocniej wybiela jeśli masz przebarwienia od kawy, papierosów. Polecam
 
Z

zypek84

Guest
Tanie wybielanie zębów? Dbając o zęby, systematycznie je myjąc, masz zapewnioną biel. Tylko trzeba być właśnie systematycznym. Dochodzi jeszcze kwestia pasty - odradzam te telewizyjne marki. U nas w domu korzysta się z pasty Ajona i naprawdę nikt nie ma problemów z bielą zębów. Tak od dłuższego czasu...
 
Z

zypek84

Guest
Ja uważam, że korzystanie z zabiegów zwyczajnie nie ma jakiegokolwiek sensu. Przecież jeśli biel zyskujecie z dnia na dzień to logiczne jest, że szybką ją stracicie. Uważam, że lepiej dojść do tej bieli pracą, dbaniem o zęby i swoją dietę. Myję zęby pastą Ajona, omijam kawę i papierosy, a dzięki temu moje zęby są białe bez jakichkolwiek zabiegów. I co? Można? Jasne, że można!
 
Do góry