Tabletki na powiększenie penisa

I

Infiner

Guest
Ja obecnie jestem w trakcie stosowania kuracji Penilarge. Wprawdzie nie jest tania ale widać efekty. Może nie jest to 5 cm ale w ciągu 3 miesięcy stosowania penis na pewno powiększył się o te 2 cm .
Na początku byłem trochę podłamany ponieważ po pierwszym miesiącu nie było efektów ale zaparłem się w sobie i obecnie już nieźle.
Dodam,że wcześniej stosowałem przeróżne ćwiczenia, pompki ale dopiero pigułki dają jakieś tam efekty.
 
S

Sttark

Guest
Na powiększenie penisa to ja biorę Penihuge. To tabletki o naturalnym składzie, nie są jak inne, które szprycują jakimiś chemikaliami niewiadomego pochodzenia. Niedawno zacząłem w ogóle taką suplementację, więc o efektach nie ma co mówić jak na razie, ale jestem dobrej myśli. Z tego co czytałem w necie, to wielu osobom już pomogły.
 

hiena888

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja nigdy nie stosowałem takiego powiększania tabletkami. Jestem ciekaw o ile mógłbym powiększyć swojego penisa przy pomocy Penilarge. A po jakim czasie widać już pierwsze efekty powiększania?
 

zbychwawawa

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Infiner napisał:
Ja obecnie jestem w trakcie stosowania kuracji Penilarge. Wprawdzie nie jest tania ale widać efekty. Może nie jest to 5 cm ale w ciągu 3 miesięcy stosowania penis na pewno powiększył się o te 2 cm .
Na początku byłem trochę podłamany ponieważ po pierwszym miesiącu nie było efektów ale zaparłem się w sobie i obecnie już nieźle.
Dodam,że wcześniej stosowałem przeróżne ćwiczenia, pompki ale dopiero pigułki dają jakieś tam efekty.
Takie ćwiczenia na powiększanie to nie działają.. wiem bo sam próbowałem.. co do tabletek to jeszcze nie próbowałem - ale chętnie bym się skusił na takie testy. Ty w ciągu 3 miesiecy zyskałeś aż 2 centymetry ? chciałbym uzyskać podobny wynik co Ty :)
 
I

Infiner

Guest
No to spróbuj. Nie jest to jakieś nie wiadomo jak drogie ( na pewno tańsze niż te badziewne pompki, które zamawiasz). I efekt ma być pewnie jeszcze lepszy.
Są też efekty uboczne :p Mimowolne, częstsze erekcje ale to objaw tego,że środek po prostu działa. Erekcja normalnie jest również o wiele mocniejsza.
 

hiena888

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
No wiadomo nie kupie czegoś podejżanego... jeszcze sobie krzywdę zrobie:p
Zdecydowanie wolę zamówić coś markowego z wiadomego mi sklepu - ma mi urosnąć penis a nie żebym potem miał jakieś problemy ze zdrowiem.
 

zbychwawawa

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
O dzięki stary za linka. Widziałem ten sklep i zastanwiałem się czy to właśnie tam robiłeś zakupy :) mają tam fajne promocje z tym Penilarge.
Tabletki przebadane i z tego co widzę mają atesty to tym bardziej mnie przekonuje. Dzięki chłopie za pomoc!
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Może głupio tutaj o tym pisać ( z drugiej strony to forum i jesteśmy anonimowi) ale mój mąż również stosował tabletki Penilarge. Miał bardzo duży kompleks w postaci wielkości swojego penisa. Mi to nie przeszkadzało ale on czuł się źle. Kiedy zaczął wspominać o operacji powiedziałam stop ! Wymusiłam na nim praktycznie stosowanie tabletek. I co? Używał. Okazały sie skuteczne. Penis urósł. Nie napiszę o ile ale kilka cm na pewno jest.
 
W

wiemlepiej

Guest
Sam również mam doświadczenia z penilarge. Przyjmowałem na początku tego roku. Działanie bardzo dobre. Szczerze to nie spodziewałem się jakiś mega efektów ale penis urósł ok 3 cm. Oczywiście nie od razu tylko po 3 miesięcznej kuracji.
Tabletki działają na tej zasadzie,że zawierają substancje naturalnego pochodzenia, które poprawiają dopływ krwi do penisa w czasie erekcji. Dzięki temu erekcja jest łatwo osiągalna i jest twardsza. Ciągłe rozszerzenie tkanek powoduje powiększenie sprzętu. I efekt potem utrzymuje się . Od prawie roku nie przyjmuję tabletek i penis się nie zmniejszył.
 
I

Infiner

Guest
Tylko,że jedno trzeba wiedzieć. Jak się nie bierze tabsów regularnie to raczej nie ma sensu nastawiać się na dobre efekty. Trzeba zawziąć się w sobie i brać to Penilarge o stałej porze, stałej godzinie.
Sam na początku miałem z tym problemy ale da się w koncu przyzwyczaić.
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
lukas11136 napisał:
hej, mam taki problem:
otóż jestem osobą nie śmiałą i niedowartościowaną, wydaje mi się ze mój penis jest mały ok 16 cm, mało jak dla mnie, wiem że zaraz napiszecie ze to jest dobra długość, ale nie ! To nie chodzi o partnerkę tylko o mnie ! o moje lepsze samopoczucie i dowartościowanie, chciałbym by miał długość ok 19-20 cm, nie którym może wydawać się ze to o wiele za dużo, jednak nie dla mnie, wiem ze to doda mi trochę pewności siebie, więc zacząłem szukać info w necie znalazłem tabletki Penilarge, czytałem opinie na innych stronach, te pozytywne i negatywne, jednak nie ma w sieci żadnego normalnego wątku na forum o tym produkcie, czy ktoś go stosował jakie są efekty ?

Wiem, że jest dużo spamerów sklepów z owym produktem, dlatego proszę by wszystkie niepomocne wiadomości typu reklama były usuwane, gł. spamerzy mają poniżej 10 postów, a i no... nie chce byście pisali ze to nie pomaga i pic na wode jesli tego nie wypróbowaliście !

Pomóżcie panowie i panie : )
Bez sensu....16 cm to idealny rozmiar. Po za tym dla kobiet ważniejsza jest grubość(szerokość) członka niż długość.
 
W

wiemlepiej

Guest
Jakbym miał 16 cm to byłoby idealnie. Problemy z kosmosu ale przy moich 11 cm to kuracja Penilarge była koniecznością Nie wiem czy któraś dziewczyna zwróciłaby uwagę na faceta z taką małą pałką.
 

rajan12

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc ja biorę penihuge juz drugi tydzień i żadnych objawów żeby bylo cos lepiej ani zwodu nawet zaczynam sie martwic ze z tym jest gorzej biorę jedna tabletkę dziennie przed śniadaniem zaraz po przebudzeniu i nie wiem czy na jakies reakcje trzeba dluzej czekać czy juz powinnienem cos czuć a może mi to szkodzi i działa z tym troche na odwrót jak myślicie napiszcie jakies odpowiedzi bo nie wiem czy brać je dalej czy raczej przestać
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Sprawa wyglada tam , bo widze ze sami ruchacze .. ale teoretycy ...

Problem nie lezy w waszych penisach a w waszej glowie. Wszystkie specyfiki to zwykla sciema i naciaganie biednych klientow. Stale Powiekszenie penisa jest tylko mozliwe chirurgicznie podobnie jak z wyladem twarz itd itp

Wy macie poprostu niska samoocene i komlepsy jakies na tym punkcie , naoglaliscie sie wielkich penisow w filmach i myslicie zeby zadowolic kobiete musicie miec 35 cm

Fige to sie ma z rzeczywistoscia , bo ja potrafie zadowolic kobiete tylko przy pomocy palcow i jezyka . Nie potrzebny mi wcale moj penis.

Zadna kochajaca was kobieta wam nie powie ze macie malego penisa spokojnie.

Nie macie wiekszych problemow w zyciu niz takie? Musicie sie nauczyc zaakceptowac takimi jakimi was stworzyl Bog bezwarunkowo z wszystkimi swoimi wadami i zaletami.

Checie przyklad ? Kumpel 32 lata (tam mu dala bozia ) ze ma nieco ponad 12 cm , ja 23 lata i chodz mam te 18 cm ( dla was specjalnie zmierzylem) to koles .

rwal najlepsze dziewczyny i sypial z modelkami zadna nie byla niezadowolona z niego , caly czas mu sie pchaly do lozka. On mnie nauczyl wszystkiego czego potrzebowalem , malo tego samym wzrokiem potarfil zrobic tak ze dziewczyny go porzadaly . Lecialo wszystko studenki , mezatki , zawsze mial pelna dziewczyn wokol siebie. Koles naprawde byl dobry , wiec pomyslalem ze sie bede on niego uczyl . Kilka wypadow na miasto i bylem w szoku jak dziewczyny na mnie lecialy.

Same mnie zaciagaly na bok , do toalet i prosily zebym dal im rozkosz i jeszcze na koniec mowili Dziekuje i dawaly buziaki.

Takze jak pisalem problem nie lezy na dole , tylko w glowie. I jak za dlugo bedziecie narzekac o tym kobietom , to one sobie was odpuszcza i znajda sobie nowego kolege do zabawy.

Pozdrawiam i zycze samych sukcesow z kobietami.
 
K

Kamil Brz

Guest
Infiner napisał:
Ja obecnie jestem w trakcie stosowania kuracji Penilarge. Wprawdzie nie jest tania ale widać efekty. Może nie jest to 5 cm ale w ciągu 3 miesięcy stosowania penis na pewno powiększył się o te 2 cm .
Na początku byłem trochę podłamany ponieważ po pierwszym miesiącu nie było efektów ale zaparłem się w sobie i obecnie już nieźle.
Dodam,że wcześniej stosowałem przeróżne ćwiczenia, pompki ale dopiero pigułki dają jakieś tam efekty.
Stosowalem.Dają dobry efekt. Nie jest to wprawdzie takie jak obiecują po operacji ale za to nie trzeba się iść ciachać. Ja jestem zadowolony. Może nie są tanie ale obecnie jest to jedna z niewielu kuracji, które może dać efekt.

No i łatwo jest pisac,ze to siedzi w głowie... Niby liczy się technika ale jak w gaciach jest bardzo marnie to i technika nie pomoże.
 

Mover4

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Penilarge jest dobrym produktem, ogolnie rzecz biorac jest to skuteczna metoda, jednak zeby wybrac dobry suplement warto sie czym wspomoc rankingiem tabletek na powiekszenie penisa.
Na szczegolna uwage zasluguja dwa pierwsze preparaty, jeden z nich wczesniej zostal juz wspomniany.
 

femi32

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Przeprowadziłem test kilku preparatów i urządzeń na powiększenie penisa i:

Pompka 6/10 - działa zaraz po zastosowaniu i trzyma około 30min chyba że założymy specjalny silikonowy pierścień u nasady członka i wtedy ok. 45min. Wydłyża penisa o jakieś 2cm i 0,5 cm na grubości czyli nieźle

Expander ?/? - specjalne rusztowanie zakładane codziennie na penisa i podkręcanie śrubki w celu wydłużenia penisa. Niestety po dwóch dniach urządzenie rozpadło się i nie mogłem kontynuować kuracji. Chciałem oddać do sklepu to nie przyjęli bo to sprzęt użytku osobistego 300zł w plecy

Tabletki Penis XL 0/10 - po 5 tygodniach brania odpuściłem sobie bo penis nawet nie drgnął, zero reakcji

Krem Largo 4/10 - widać działanie zaraz po zastosowaniu penis puchnie tylko na objętość i trzyma tak około godziny, najlepiej przed stosunkiem stosować niestety na długość ok. 0,5cm cena 100zł wychodzi drogo jedno posmarowanie to około 25% tubki

Tabletki Maxorman 7/10 - pierwsze widoczne skutki już po 14 dniach, penis wyraźnie grubszy i dłuższy ponad 2cm podczas brania należy dbać o częste erekcje minimum 2 razy dziennie utrzymać taki stan ok 3min za każdym razem. Czuć działanie preparatu libido szaleje, penis często staje lepiej nie chodzić w trakcie kuracji na basen żeby nie narobić sobie wstydu :) Kurację zakończyłem 3 tygodnie temu penis nadal powiększony cały czas ćwiczę bo mam stałą partnerkę oczywiście nie tak często jak dawniej ale nie widać zmniejszenia długości. Zastanawiam się nad ponowieniem kuracji za parę miesięcy na razie jest ok.
 

femi32

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jesli chodzi o tabletki to te produkowane w Europie czy w Polsce nie mają prawa działać ze względu na ubogi skład. W USA jest o wiele liberalniejsze prawo składniki nie dopuszczone do sprzedaży choćby ze względu na ekologie (np. zioła z Amazonii) w USA są sprzedawane normalnie i z nich też są produkowane tabletki. Z własnego doświadczenia mogę polecić tabletki np. Maxorman które mozna kupić w jednym sklepie internetowym w Polsce lub Neosize XL sprowadzić ze Stanów. Przy braniu tego typu preparatów ważne są regularność stosowania przez min. 2 miesiące oraz częste wywoływanie erekcji min. 2 x dziennie chociaż po około 1 min. W takim trybie można uzyskać przyrost długości nawet ponad 2cm i grubość 0,5cm więcej co jest rezultatem porównywalnym z pompką.
 

gosc2842

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
te tabletki Maxorman o których Pan pisze są Jedne z najlepszych tabletek na powiększenie penisa w dobrej cenie około 150zł które można kupić w Polsce. Ja akurat mam możliwość importu ich z USA i sprowadziłem sobie taniej wyszło po 120zł za opakowanie. Jak jest ktoś zainteresowany mogę przywieźć będe w Polsce za kilka miesięcy pisać na krzysiekmilczar@op.pl
 
Do góry