Tabletki na powiększenie penisa

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
A coś na pomniejszenie pomijając tasak? Szału można dostać. Idziesz idziesz, a to ci się plącze przy łydce. To tak na rozluźnienie "sztywnego" tematu. ;)
Głowa do góry, nie różdżka robi czary tylko magik różdżką :D
 

hulkhog

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak biorę Penilarge w tabletkach oraz kremie mogę napisać coś więcej na temat tego produktu, na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony czy to zadziała czy też nie, ale owszem DZIAŁA! jak szybko będą widoczne efekty zależy od organizmu, od tego czy będziemy je stosować regularnie i w jakim jesteśmy wieku. U mnie efekty były bardzo szybkie a nawet mogę rzecz natychmiastowe przy drugim miesiącu kuracji widziałem znaczącą różnice:) takie tabletki są łatwo dostępne czy to apteka czy drogeria, jak ktoś się wstydzi to może zamówić przez internet ale musi czekać na dostawę a w tym czasie mógłby zacząć kurację :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Mój mężczyzna miał kiedyś kompleks na punkcie małego penisa (nie wiem dlaczego ponieważ jak dla mnie jego sprzęt był duży). Stosował również różne suplementy. Pomógł mu środek Penilarge - używał go dość długo ponieważ kilka miesięcy ale penis rzeczywiście się powiększył (ok 5 cm) tak wiec coś w tym musi być !
Pozdrawiam.
 

hiena888

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kaja Metrowska napisał:
Mój mężczyzna miał kiedyś kompleks na punkcie małego penisa (nie wiem dlaczego ponieważ jak dla mnie jego sprzęt był duży). Stosował również różne suplementy. Pomógł mu środek Penilarge - używał go dość długo ponieważ kilka miesięcy ale penis rzeczywiście się powiększył (ok 5 cm) tak wiec coś w tym musi być !
Pozdrawiam.
Te tabletki Penilarge serio działają? tak się zastanawiałem właśnie nad zamówieniem paru opakowań suplementów. Chyba wypróbuję je!:) jak długo najlepiej przeprowadzać taką kurację? 3 miesiące czy dłużej? piszcie bo jestem zielony w tym temacie..
 

zbychwawawa

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Sam się zastanawiałem nad zakupem takich tabletek Penilarge:) ile można osiągnąć w długości przy stosowaniu takich suplementów? piszcie jestem ciekaw waszych rezulatów jakie uzyskaliście!:) gdzie najlepiej zamówić tabletki ? macie jakiś sprawdzony sklep?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Ktoś wierzy w cuda i sądzi, że jakikolwiek preparat powiększy mu zewnętrzne narządy płciowe?
Te preparaty służą do chwilowego (no, na parę chwil) do wydobycia na zewnątrz tzw osadzenia prącia.
W potocznym języku - wyjścia korzenia na zewnątrz podczas pobudzenia płciowego (erotycznego)
Nawiasem mówiąc ten korzeń wysuwa się często samoistnie podczas udanego stosunku bez żadnych sztucznych środków
 

bajer7171

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
2
No ale jak stosujęsz takie tabletki systematycznie to na penisa działają takie bodżce że się wydłuża.. Sam nie używam ale jestem bardzo ciekaw działania tych tabletek Penilarge. Jak długo trzeba je stosowac żeby zyskać na przykład 2 centymetry w długości? czy Jest to możliwe aby zyskać taki przyrost? piszcie:)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jak przestaniesz zażywać owe tabletki, to zwiększona jędrność i wielkość pozostanie, czy też wszystko wróci do swej "maleńkości obwisłej"?
 

widel80

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
1
A jak chodzisz na siłownie, trzymasz diete, bierzesz suplementy to rośniesz i stajesz się coraz większy prawda?
Brak ćwiczeń jak wpływa na organizm.. nie ćwiczone mięśnie maleją.. nie stosowanie się diety.. są spadki mięśniowe..
Ja rozumiem to tak. Jeżeli trzeba brać tabletki Penilarge systematycznie to dlatego że wtedy osiąga się najlepsze efekty.
Gdy nie będziesz stosował się do zaleceń oraz zaprzestaniesz kuracji penis na pewno nie będzie rósł
Jeżeli coś urosło to jak może się skurczyć?
Urosłeś to się już nie skurczysz.. chyba że będziesz się garbił...
 

frykasz

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
1
zbychwawawa napisał:
Sam się zastanawiałem nad zakupem takich tabletek Penilarge:) ile można osiągnąć w długości przy stosowaniu takich suplementów? piszcie jestem ciekaw waszych rezulatów jakie uzyskaliście! :) gdzie najlepiej zamówić tabletki ? macie jakiś sprawdzony sklep?
Ja zamawiałem ze sklepu intymność.pl Mają tam wiele zestawów takich suplementów. Jeżeli mogę Tobie coś podpowiedzieć to zastanów się nad zamówieniem 4 opakowania + 3 gratis. Według mnie ten zestaw najbardziej opłaca się na długą suplementację. Podziel się później swoimi wrażeniami. Powodzenia! :)
 

pawelszyks

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
1
Tak przegladam sklepy internetowe i muszę się zgodzić że intymność pl ma bardzo fajne promocje. Nawet żec mógłbym że najlepsze dostępne w sieci. Ten zestaw 4 opakowania +3 gratis opakowania pozwala zaoszczędzić parę złotych. Opłaca się na maxa jak to nie którzy mówią:) heh.
Może i ja z czasem zamówię takie suplementy, wypróbuję na sobie ile mi urośnie penis:)
 

klakieros03

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kaja Metrowska napisał:
Mój mężczyzna miał kiedyś kompleks na punkcie małego penisa (nie wiem dlaczego ponieważ jak dla mnie jego sprzęt był duży). Stosował również różne suplementy. Pomógł mu środek Penilarge - używał go dość długo ponieważ kilka miesięcy ale penis rzeczywiście się powiększył (ok 5 cm) tak wiec coś w tym musi być !
Pozdrawiam.
Dzieki Kaja za podpowiedz takiej właśnie szukałem! Mam zamiar zamówić sobie takie suplementy PENILARGE i zacżać stosować od sierpnia. na ile najlepiej przygotować sobie taką kurację? pól roku wydaję mi się takim okresem na prawdę przyzwoitym na powiekszanie. Co myślicie? prosżę o sugestie.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Kompleks mężczyzn na tle wielkości własnego ogona jest, zdaje się, bardzo częsty, lecz zmniejsza się liczba zakompleksionych, bo mniej jest wspólnych roznegliżowań (np. łaźni w wojsku).
Być może kompleks rodzi się z powodu sprośnych kawałów o dyszlach w kroku czy murzynach z pałami bejsbolowymi, zwisającymi poniżej kolan.

Jedynym, obiektywnym miernikiem jest zadowolenie i opinia kobiety (kobiet?) Kobiety zresztą uczą się zwiększania i odczuwania swojej rozkoszy, bo samorodnych talentów w tej dziedzinie jest malutko.
 

wiaramoja

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wilk_LancaSter napisał:
Kompleks mężczyzn na tle wielkości własnego ogona jest, zdaje się, bardzo częsty, lecz zmniejsza się liczba zakompleksionych, bo mniej jest wspólnych roznegliżowań (np. łaźni w wojsku).
Być może kompleks rodzi się z powodu sprośnych kawałów o dyszlach w kroku czy murzynach z pałami bejsbolowymi, zwisającymi poniżej kolan.

Jedynym, obiektywnym miernikiem jest zadowolenie i opinia kobiety (kobiet?) Kobiety zresztą uczą się zwiększania i odczuwania swojej rozkoszy, bo samorodnych talentów w tej dziedzinie jest malutko.
Ale wiesz żyjemy w takich czasach że każdy może zadbać o siebie. Panie powiększają piersi, usta, operacje platyczne to codzienność. Dlaczego facet nie może podjąć się takiemu zabiegowi "upiększającemu" jak powiększenie penisa? są różne sposoby każdy inne zdanie.. sam bym nie dał pociąć chirurgicznie swojego penisa.. ale branie suplementów na przykład wymienionych tutaj PENILARGE jest dla mnie dobrym rozwiązaniem. Każdy ma inne zdanie! trzeba wypróbować kuracji żeby mieć zdanie na temat danego produktu.. a rozpisywać się bóg wie jak.. na tematy mu obce to każdy potrafi!
 

gargamelek12

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja tak sobie myśle że warto poczytać o tym produkcie Penilarge !! tutaj :eroteon.pl/penilarge dlatego, że lepiej jest wiedzieć co nieco o tym specyfiku ;)
 
B

bajderman

Guest
Jest taki środek, który pozytywnie wpłynął na mojego faceta - brał iqman na problemy z erekcją. Po tych kilku tygodniach kuracji faktycznie możemy się normalnie bzykać, ale dziwne jest to, że penis we wzwodzie jest większy. Nie potrafię tego sensownie wyjaśnić, ale to rzeczywiście prawda. I tak jest już od kilku miesięcy, bez porównania lepszy sex. Nie wiem... to normalne?
 
Do góry