Tabletki MICROGYNON 21

nefretari88

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
36
wszystko zalezy od ogranizmu

ja np przytylam poczatkowo bylam senna potem to minelo, miesiaczka po wzieciu calego opakowania normalnie
 

katalina007

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Szczerze mówiąć z własnego doświadczenia nie radzę :( Przytyłam po nim 6 kg i do tej pory nie da sie tego zrzucic a bylo to ze 3 lata temu
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Szczerze mówiąć z własnego doświadczenia nie radzę :( Przytyłam po nim 6 kg i do tej pory nie da sie tego zrzucic a bylo to ze 3 lata temu
dziwne, poprostu musisz ograniczyc spozywanie weglowodanow i tluszczy, zaczac cwiczyc....przy braniu hormonow moze sie nasilic laknienie ale nie uwszystkich...ja biore hormony pare lat i nie przytylam\ wiec wniosek jeden trzeba ograniczyc jedzenie
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
ja wczoraj skonczylam 5 opakowanie, od początku czuje sie bardzo dobrze, nie mialam żadnych plamien bóli czy cos takiego. urosly mi troche piersi :) i przytylam kilogram w pierwszym miesiącu a tak poza tym to nie czuje roznicy czy biore czy nie..

jedyne co bylo minusem to ze po pierwszym opakowaniu okres dostalam dopiero w piąty dzien przerwy, mialam malego dyga wczesniej, teraz ciagle tak dostaje nawet co do godziny tak samo
 

asiunia1990

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziewczyny mam pytanie. Ja biorę tabletki ok. 5 miesięcy(od poniedziałku do niedzieli) 4 marca w środę miałam okres. W niedzielę i poniedziałek kochałam sie ze swoim chlopakiem do końca. Tabletkę dopiero wzięłam w poniedziałek koło 12.30. Powinnam mieć okres 1 kwietnia, bo zazwyczaj mam w środę.. I nie mam :( czy to możliwe, że jestem w ciąży ? Może tabletki nie zadziałały..? Co robić jak mnie przerwa i nie będzie okresu ?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
krwawienie z odstawienia wcale nie musi wystapic w 7dniowej przerwie. jezeli nie wystapi musisz wykluczyc ciaze, jezeli test bedzie negatywny(brak ciazy) to na 8 dzien po 7dniowej przerwie przyjmij nowe opakowanie tabletek. ty sama najlepiej powinnas wiedziec czy tabletki przyjmowane przez ciebie mogly "nie zadzialac"
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Jeśli brałaś regularnie tabletki to nie masz się czym przejmować. A krwawienie z odstawienia może wystąpić innego dnia w tej 7-dniowej przerwie, sama tego doświadczyłam
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Mam pytanie odnośnie tych tabletek tzn jak to wygląda cenowo bo przeczytałam tutaj że opakowanie kosztuje ok 23 zl? Iże w jednym opakowaniu są 3 blistry po 21 tabletek? To prawda?
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Microgynon obrzydzil mi antykoncepcje niekonczace sie krwawienia i okrutne bóle jajnikow, glowy, zawroty glowy, a po odstawieniu myslalam ze mi jajowody pekaja (brrrr), ale tak jak pisaly kolezanki kazdy organizm jest inny pamietaj ze gdybys sie zle czula to w kazdej chwili mozesz odstawic i poprosic gina o inne tabletki.pozdrawiam
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Ja wiem że każdy organizm reaguje inaczej. Mi właśnie lekarz zmienił z kontraceptu na mikrogynon 21. Ale moje pytanie było inne. Chodziło mi o to czy ktoś się orientuje ile one kosztują mniej więcej i czy to możliwe że w jednym opakowaniu są 3 blistry bo ktoś tak pisał tutaj?
 
M

magdar9

Guest
Chodziło mi o to czy ktoś się orientuje ile one kosztują mniej więcej i czy to możliwe że w jednym opakowaniu są 3 blistry bo ktoś tak pisał tutaj?
z tego co czytalam sa rozne opakowania: po 1, 3 i 6 blistrow. ja kupilam opakowanie z trzema i zaplacilam 22.50 zl :) i narazie nie jestem z stanie napisac o skutkach ubocznych u mnie, biore dopiero od wczoraj, ale mam nadzieje ze bedzie ok :) pozdrawiam :)
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
magdar9 dzięki za odp. A nie orientujesz się czy to jakie opakowanie kupisz to zależy od tego co masz na recepcie? Czy po prostu jak masz przypisany microgynon to możesz kupić opakowanie z 3 blistrami czy tylko z 1? Ale z tego co napisałaś to są tanie, oby jeszcze tylko były odpowiednio dobrane
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
magdar9 dzięki za odp. A nie orientujesz się czy to jakie opakowanie kupisz to zależy od tego co masz na recepcie? Czy po prostu jak masz przypisany microgynon to możesz kupić opakowanie z 3 blistrami czy tylko z 1? Ale z tego co napisałaś to są tanie, oby jeszcze tylko były odpowiednio dobrane
oczywiście, że to ile kupisz zależy od recepty. pewnie jeśli lekarz nie zapisał, że więcej, to będzie jeden blister.
 
M

magdar9

Guest
magdar9 dzięki za odp. A nie orientujesz się czy to jakie opakowanie kupisz to zależy od tego co masz na recepcie? Czy po prostu jak masz przypisany microgynon to możesz kupić opakowanie z 3 blistrami czy tylko z 1? Ale z tego co napisałaś to są tanie, oby jeszcze tylko były odpowiednio dobrane
moj lekarz chce mnie widziec na kontroli gdzies na poczatku wrzesnia, czyli w czasie trzeciego miesiaca brania. pewnie dlatego zapisal mi opakownie z trzema blistrami, zeby zobaczyc jaki wplyw na mnie maja te tabletki i czy ewentualnie zmienic. mysle, ze jak pojdziesz do swojego gina, to on juz bedzie wiedzial co i ile :)
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
To już wszystko rozumiem. Ja już byłam u swojego lekarza i mi przypisał te tabletki. Mam dwie recepty czyli tylko na 2 opakowania ( 2 blistry ). Nie wiesz może jak długo ważna jest taka recepta na tabletki anty? Bo jak patrzyłam to tutaj gdzie pisze data ważności to mam postawiony X. Pytam się bo mam przypisane te tabletki ale nie chcę ich jeszcze kupować bo myślę zacząć je stosować od lipca lub sierpnia

Oj pomyliłam sie na tej recepcie w ogóle nie ma daty ważności. Więc ile ona może być ważna?
 
M

magdar9

Guest
nie wiem ile jest wazna taka recepta, ale jesli i tak planujesz branie tych tabletek to mozesz je mimo wszystko kupic teraz. one maja na pewno duzo dluzsza waznosc :)
 

careee

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam:)
JA biorę tabletki rok. Zadnych skutkow ubocznych oprocz tego,że przed okresem mam częstsze zmiany nastrojów,jestem pobudzona i zdenerwowana.

Witam:)
JA biorę tabletki rok. Zadnych skutkow ubocznych oprocz tego,że przed okresem mam częstsze zmiany nastrojów,jestem pobudzona i zdenerwowana.
i o ile sie nie myle to n te tabletki recepta ważna jest miesiąc
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Tak zgadza się że miesiąc jest ważna ta recepta, już się dowiedziałam w aptece. Ja teraz czekam na okres i zaczynam je brać. Ciekawe jak mój organizm je przyjmie. Fajnie by było gdyby było wszystko ok bo one sa bardzo tanie
 
Do góry