Szukasz nazwy filmu?

M

marco9512

Guest
Witam. Pamiętam, że oglądałem taki fajny film o mafii jeszcze w tym roku. Chyba był na TVP 2 albo TVP 1. Był o takim dilerze, który handlował narkotykami. Był biały i miał 3 znajomych i to był taki jego gang. Był bogaty. Jeżdził takim czarnym Jeepem i miał taki duży łancuch na szyji. Miał dziewczyne. Pamiętam, że poszedł kiedyś ze swoim gangiem do takiego jakby klubu gdzie właścicielem był szef innego gangu zaczęła się strzelanina ten szef ciągle siedział na swojej kanapie i później jakoś spod kanapy wyciągnął pistolet zaczął strzelać w tych kolegów gównego bohatera. Później wszedł ten gówny Bohater i zabił tego szefa innego gangu. Było jeszcze np. Że ten diler pojechał do swojej szefowej. Szefowa jakoś dziwnie się nazywała. I mówiła , że jest jej jednym z najlepszych dilerów. Mówiła, że nic nie może się stać takiemu innemu dilerowi. Później pojechał do tego dilera ten gościu ze swoim gangiem i rozmawiali i później jeden z znajomych tego gównego bohatera go zabił. Było też np. Że ten gówny bohater pojechał ze swoją dziewczyną do mamy tej dziewczyny. Tam usiedli przy stole i przyszedł brat tej dziewczyny i mówiła, że ma większy łancuch od tego gostka. Pokłócili się. Póxniej jechali do domu i nadal się kłócili i kazał jej wyśiaść coś takiego. Albo było też, że ten gościu miał w pewnym momencie dużo siana i poznał chłopaka koleżanki swojej dziewczyny. Ten mu mówił, że ma dla niego interes ale musi wyłożyć coś ok. 3 miliony ale będzie mieć 5 milionów coś takiego ten się bał zaryzykować ale później zaryzykował i miał te 5 milionów. Później mu powiedział, że może mieć 10 milionów czy ileś ale musi dać te 5 milionów no idał a ten gosćiu uciekł z tym sianem. Ten diler go szukał i jakoś pod koniec filmu go znalazł z dziewczyną. Zabił oby dwóch. Wcześniej jeszcze było, że jak ten Diler się pokłócił ze swoją dziewczyną to mieszkał sam i przyszedła koleżanka jego dziewczyny zaczęli rozmawiać itd. I ta gościara chciała się z nim kochać on ją chciał odepchnąć ale nagle weszła jego dziewczyna i wszystko zobaczyła. A na koniec było, że Temu dilerowi rodziło się dziecko pojechał do szpitala tam się rodziło dziecko i zakończyła się jakoś tak scena i końcówka była, że byli na Hawajach czy gdzieś nad plażą. Mieli swój bar i zadzwonił telefon odebrał ich wspólnik zawołał tego bohatera rozmawiał przez telefon i zaczął coś krzyczeć z radości i pobiegł do samochodu chciał odpalić i ktoś mu przyłożył pistolet do głowy i strzelił mu ten diler umarł w samochodzi i tak się zakończył ten film.
 

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
szukam filmu w którym jakiś pastor w Ameryce urządził coś w rodzaju grilla i w pewnej chwili zaprosił na tego grilla jakiegoś nieznajomego,młodego gościa.no i zaproponował mu nocleg w kościele i przez ten czas gdy on mieszkał w tym kościele doszło do romansu pomiędzy żoną pastora, a tym nieznajomym,,,, kojarzycie coś?
 

cYc

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Film opowiadał o chłopcu, którego matka zapadła w śpiączkę, a on spadł podczas WF-u z liny i przewidziało mu się, że widział Boga w stroju mikołaja, który kazał mu wystartować w maratonie. Czy wie ktoś może jak się nazywa ten film? Z góry dziękuję:)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Cześć wszystkim

Był kiedyś taki film... To było połączenie Sc Fi z horrorem. Pamiętam tylko, że pierwsze sceny pokazywały grupę badaczy zmierzających do jakiegoś grobowca na pustyni.
W tym grobowcu dopadły ich syntetyczne stwory i wyrżnęły co do głowy :) Ktoś wie, jaki tytuł nosi ten film? Na pewno nie jest młodszy niż z roku 2008.
 

VeritasEtLux

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Witam, szukam filmu który widziałem pewnie już z 10 lat temu w serii "Kocham Kino". Był na pewno brytyjski (może nawet walijski, ale nie na pewno), czarno biały i była to raczej tragi-komedia. Opowiadała o genialnym złodzieju w wieku emerytalnym, któryego policja nigdy nie mogła powiązać z żadnym przestępstwem gdyż w czasie każdego skoku przychodził na komisariat i siedział tam rozmawiając z policjantami, podczas gdy jego ludzie "pracowali". Cały czas byłem pewien, że tytuł to "Generał", bo tak chyba nazywali tego dziadka, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki.
 

Jarmo

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Pyrlandia
Czy ktoś z forumowiczów kojarzy film o zmutowanych szczurach, myszach, osach, pszczołach. Pamiętam, ze kilka razy oglądałem ten film w dzieciństwie ale za nic nie mogę znaleźć nic o nim. Film był o jakiejś grupie naukowców, która prowadziła badania genetyczne nad zwierzętami w związku z czym powstał las? gdzie żyły szczury i inne zwierzęta wielkości człowieka. Najbardziej pamiętam właśnie te szczury, które były stadem i ich przywódcą był albinos. Jeszcze bardzo dobrze pamiętam właśnie osy albo pszczoły. Będę wdzięczny za pomoc.
 

ridick

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
169
Punkty reakcji
1
Miasto
Beyond The Black Hole
szukam filmu, pamiętam tylko ostatnia scenę jak jacyś żołnierze latali po pustyni gdzie paliły się szyby naftowe, film widziałem kilka lat temu na TVP 1 czy 2
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Szukam nazwy filmu :)- kryminał, zabójca zakopywał kobiety w ziemi, bodajże żywcem. Niestety nic więcej nie pamiętam :(
 

andziulek323

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim xd .
Szukam filmu Francuskiego lub Niemieckiego nie jestem pewna . Byl to raczej familijny film . Opowiadal historie kilku rodzin i ich dzieci ktore byly nie znosne i rujnowlaly swoim rodzica zycie . Nie pamietam dokldanie tego filmu . Lecial na HBO, HBO 2 i HBO Comedy . Gdzies miedzy 2002r a 2007r .

Bylabym wdzieczna za tytul tego filmu :) .
 

sajmona99111

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
film był o dwóch chłopakach którzy pisali ta sama ksiazke, tak sie poznali i pozniej byli kumplami i jeden z nich mial wypadek czy cos, poznal dziewczyne ktora kiedys widzial miala na imie KARI, pozniej z nia byl zazywal leki itd. moze kojarzycie? a drugoplanowa dziwczyna tego kumpla miala Lilian na imie, zas ktorys z tych chlopakow Filip
 

requice

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
oglądałem film o nastolatku, który został dziennikarzem muzycznym dla znanej gazety. Zatrudniono go, ponieważ w centrali nie wiedzieli, że jest tak młody. Później jedzie w trase z jakimś zespołem (nie wiem jakim) i po powrocie oddaje swój artykuł, ale żaden z członków zespołu, nie chce go autoryzować. I dopiero po jakimś tam czasie zostaje on autoryzowany, a małolat zostaje znanym dziennikarzem muzycznym. To jest chyba na faktach prawdziwych oparte, ale nie jestem pewien. Pomożecie? ;P
 
A

Aqualorn

Guest
Witam, poszukuję tytułu filmu animowanego (właściwie robionego techniką komputerową). Wiem że film pochodzi z rejonu Francja-Belgia nie jestem pewien ale raczej Francja. Film opowiada o losach ludzi żyjących na takim wielkim drzewie, walcza oni z jakimiś istotami, chyba w przeszłosci Ci ludzie uznawali te istoty za bogów. Film ma chyba tytuł zgodny z imieniem głównej bohaterki, która prowadzi tych ludzi do zejścia z drzewa. Film leciał ostatnio na tvp i widziałem urywki a chciałbym zobaczyć go w całości :)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Jak wiesz mniej więcej w jakim tygodniu to leciało to możesz poszukać: http://www.teleman.pl/arch.html
 

mychemicalr0mance

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mój przyjaciel szuka tytułu filmu. Pamięta niestety tylko część filmu. Napisał tak "znasz może taki film, w którym to występuje facet porywacz, który uprowadza dzieci w dniu ich siódmych urodzin, ponieważ jego syn zginął w swoje siódme urodziny. Śledztwa podejmuje się kobieta z dwoma psami tropicielami, z których jeden to owczarek niemiecki i podczas porewania jednego z kolejnych dzieci ginie (ten owczarek). Ta kobieta myśli, że to już skończone, bo ten drugi pies nie jest tak wyszkolony jak jego poprzednik, ale okazuje się, że dał sobie radę."- kojarzy ktoś??

Znacie może taki film, w którym to występuje facet porywacz, który uprowadza dzieci w dniu ich siódmych urodzin, ponieważ jego syn zginął w swoje siódme urodziny. Śledztwa podejmuje się kobieta z dwoma psami tropicielami, z których jeden to owczarek niemiecki i podczas porewania jednego z kolejnych dzieci- ginie (ten owczarek). Ta kobieta myśli, że to już skończone, bo ten drugi pies nie jest tak wyszkolony jak jego poprzednik, ale okazuje się, że dał sobioe radę. Nie pamiętam zakończenia...
 

zagrycha

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Polska
Szukam nazwy polskiego magazynu koszykarskiego który był wyświetlany na TVP1 TVP2 albo TVN ok ~2000r. Puszczano go o podobnej porze co dobrze znany wszystkim ludziom w przedziale 20-35 lat program "5-10-15". W tym magazynie pokazywano najfajniejsze akcje z meczy, opowiadano o życiu sławnych koszykarzy, przeprowadzano wywiady itp. program prowadziły głównie dwie osoby, kobieta i mężczyzna, a w tle za nimi (jeśli dobrze pamiętam) była ściana z czerwonej cegły na którym mogło znajdować sie jakieś graffiti
 

grzegorz2347

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam
Kiedyś (dawno) oglądałem film który opowiadał o kolesiu który był zamknięty w takiej wielkiej (tam było całe miasto) sali w której nagrywali go całe życie i puszczali w "normalnym" świecie jako serial (zdobył wielką popularność) On o tym nie wiedział ale po jakimś czasie chciał wyjechać ale stało się to niemożliwe (wszystkie loty były zajęte) postanowił sam popłynąć w może i po jakimś czasie dopłynął do bariery (koniec sali) i ten koleś wyszedł na zewnątrz.
Nie pamiętam kto grał w tym filmie ;/
Z góry dzięki za odpowiedź
 
Do góry