Szukasz nazwy filmu?

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tak jak w temacie, jakie znacie skecze gdzie aktorzy śmieją się z jąkałów? :)
 

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Podbijam, kojarzy ktoś??? Wiem że było parę takich ale oprócz Mumio żadnego nie pamiętam ;/
 

Oier

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Elo poszukuje tytułu filmu:
Film jest na historii prawdziwej.
Małżeństwo są w domu pija winko i koleś musisal gdzieś pojechać i babka ostała sama i słyszy pukanie do drzwi i taka baba sie pyta czy tu mieszka jakiś koleś(chyba dokladnie nie pamietam) i ta babka mówi ze nie i idzie na kanapę i nadal dzwonek i ta sama baba sie pyta i nagle baba w domu sie zamknęła . I zamyka all okna i drzwi a baba wlazla do srodka . tak jhakby zjawa czy cos i ten koles wlasnie wpada i sa razem i tam przezywaja koszmar....
aaa i mieli maski... klauna czy coś takiego..
proszę o tytuł
 

mati151

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
szukam nazwy filmu ktury lecial wczoraj 1.08.2009 na tv4 okolo 22-23godz z roku chyba 1982-1988jakos tak byl on o 4,5 kolegach ktuzy chcili zaczac zycie seksualne oni podgladywali dziewczyny jak braly prysznic pamietam ze jeden wsadzil penisa przez otwur przez ktury patrzal i w tym czasie przyszla jakas gruba nauczycielka i go ciagnela za "ptaszka" oni prubowali zaliczyc w jakims klubie. jeden z tych kolegow mial ksywke mieso a na samym poczatku mieli wszyscy zaliczyc w jakiejs chatce paru koleci powiedzialo ze maja sie rozebrac bo ta kobieta co miala ich rozprawiczyc najpierw musiala zobaczyc ich "sprzet" a ci kumple ktuzy powiedzieli zeby sie rozebrali udawali w jakims innym pomieszczeniu ze ktos ich zabija potem tych 5 kumpli ucieklo nago z tego domku a jeden tak dlugo bieg ze go jakis szeryf w radiowozie go zobaczyl i poprosil go o prawojazdy mruga.gif prosze o szybka odp:pP
 

mati151

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
ten klub byl prowadziony przez grobego kolesia muwili na niego swintuch on mial brata szeryfa
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Boom!

Misja specjalna. Poszukuję pewnego starego filmu, którego ofc tytułu nie pamietam! Głównymi postaciami w nim są dwoje/dwóch kosmitów, którzy wraz z jakimś doktorkiem siedzą w statku kosmicznym i oglądają urywki różnych starych filmów, obficie je przy tym komentując...ciężka sprawa, ale dacie radę...

Peace!
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
szukam filmu w którym był facet, który wziął chłopczyka, czy może porwał. Potem kupił temu chłopczykowi taki strój królika różowy on chyba był. A na końcu ten facet chciał dać temu chłopczykowi zdjęcie, a policja która go poszukiwała za te porwanie myślała, że on chce coś zrobić temu małemu i go zastrzelili.

Wie ktoś o jaki film chodzi?
 

Oier

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Elo poszukuje tytułu filmu:
Film jest na historii prawdziwej.
Małżeństwo są w domu pija winko i koleś musisal gdzieś pojechać i babka ostała sama i słyszy pukanie do drzwi i taka baba sie pyta czy tu mieszka jakiś koleś(chyba dokladnie nie pamietam) i ta babka mówi ze nie i idzie na kanapę i nadal dzwonek i ta sama baba sie pyta i nagle baba w domu sie zamknęła . I zamyka all okna i drzwi a baba wlazla do srodka . tak jhakby zjawa czy cos i ten koles wlasnie wpada i sa razem i tam przezywaja koszmar....
aaa i mieli maski... klauna czy coś takiego..
proszę o tytuł
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Twój film Oier to "Nieznajomi".
 

mati151

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
szukam nazwy filmu ktury lecial wczoraj 1.08.2009 na tv4 okolo 22-23godz z roku chyba 1982-1988jakos tak byl on o 4,5 kolegach ktuzy chcili zaczac zycie seksualne oni podgladywali dziewczyny jak braly prysznic pamietam ze jeden wsadzil penisa przez otwur przez ktury patrzal i w tym czasie przyszla jakas gruba nauczycielka i go ciagnela za "ptaszka" oni prubowali zaliczyc w jakims klubie. jeden z tych kolegow mial ksywke mieso a na samym poczatku mieli wszyscy zaliczyc w jakiejs chatce paru koleci powiedzialo ze maja sie rozebrac bo ta kobieta co miala ich rozprawiczyc najpierw musiala zobaczyc ich "sprzet" a ci kumple ktuzy powiedzieli zeby sie rozebrali udawali w jakims innym pomieszczeniu ze ktos ich zabija potem tych 5 kumpli ucieklo nago z tego domku a jeden tak dlugo bieg ze go jakis szeryf w radiowozie go zobaczyl i poprosil go o prawojazdy mruga.gif prosze o szybka odp:pP ten klub byl prowadziony przez grobego kolesia muwili na niego swintuch on mial brata szeryfa
 
A

Ann16

Guest
szukam nazwy filmu ktury lecial wczoraj 1.08.2009 na tv4 okolo 22-23godz z roku chyba 1982-1988jakos tak byl on o 4,5 kolegach ktuzy chcili zaczac zycie seksualne oni podgladywali dziewczyny jak braly prysznic pamietam ze jeden wsadzil penisa przez otwur przez ktury patrzal i w tym czasie przyszla jakas gruba nauczycielka i go ciagnela za "ptaszka" oni prubowali zaliczyc w jakims klubie. jeden z tych kolegow mial ksywke mieso a na samym poczatku mieli wszyscy zaliczyc w jakiejs chatce paru koleci powiedzialo ze maja sie rozebrac bo ta kobieta co miala ich rozprawiczyc najpierw musiala zobaczyc ich "sprzet" a ci kumple ktuzy powiedzieli zeby sie rozebrali udawali w jakims innym pomieszczeniu ze ktos ich zabija potem tych 5 kumpli ucieklo nago z tego domku a jeden tak dlugo bieg ze go jakis szeryf w radiowozie go zobaczyl i poprosil go o prawojazdy mruga.gif prosze o szybka odp:pP ten klub byl prowadziony przez grobego kolesia muwili na niego swintuch on mial brata szeryfa
Twój film to "Świntuch" z 1981r. ^_^
 
A

Ann16

Guest
Ja poszukuję filmu o jakimś chłopaku, który miał dostarczyć jakąś przesyłkę... No i kolo jedzie sobie jakąś tam autostradą i napotyka różnych ludzi na swojej drodze :] No i jeszcze on jedzie z takim gadżetem- kulą, co jak zadasz pytanie i potrząśniesz, to ci się odpowiedż wyświetla :D
 

Abby

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jest film, którego szukam już od dawna i mam nadzieję, że ktoś skróci moje poszukiwania.
Tak więc, leciał on daaaawno temu na TVN, w pasmie prawdziwe historie (choć tego pewna nie jestem)
Dziewczyny chciały dołączyć do jakiegoś klubu, czegoś w rodzaju mini sekty.
Pamiętam, że była taka próba, ktoś pokruszył żarówkę na ich oczach, potem zawiązano im oczy i podano do jedzenia, była to próba zaufania (dostały do jedzenia coś innego, niż żarówkę)
Był też wątek, że były na gzymsie jakiegoś budynku i jedna kazała drugiej rozwinąć jakiś szyld, ta się wychyliła za mocno i spadła.
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206

Midori

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja również szukam filmu, ale nie pamiętam go zbyt dokładnie.
Nie mniej jednak mam nadzieję, że ktoś pomoże mi odnaleźć tytuł.

A więc ten film opowiadał historię mężczyzny (bodajże był to jakiś badacz), który postanowił poznać zwyczaje i życie goryli, więc wcielił się w jednego z nich.
Po kilku latach ludzie chyba znaleźli go w puszczy - albo on sam jakoś wrócił (nie pamiętam) - w każdym razie uznali, że facet po prostu zwariował i zamknęli go w jakimś zakładzie. Tam nigdy się nie odezwał.
W końcu jakiś świetny psycholog, który postanowił dowiedzieć się wszystkiego o tym mężczyźnie i go 'wyleczyć' (a raczej zrozumieć co siedzi w jego głowie) zaczął do niego przychodzić i próbować z nim rozmawiać.
Później ten badacz w chwili złości się przełamał, opowiedział mu o swoim życiu itp...

Mam nadzieję, że to jest wystarczające.
Dopiszę jeszcze, że w tym całym zakładzie codziennie losowali osobę, która dostanie 'bilet', a ten bilet pozwalał na spędzenie paru chwil na 'dworze' (właściwie to było jakby takie zamurowane pomieszczenie z trawą i widokiem na niebo).
Chociaż co do tego nie jestem pewna, bo być może pomyliło mi się z innym filmem.

Ale byłabym bardzo wdzięczna za tytuł :)
 
Do góry