Szukanie dziewczyny za pomocą internetu

sprezynka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Ja nie mam nic przeciw. wszedzie mozna poznac ludzi, ja poznalam przez net sporo naprawde wartosciowych i utrzymuje kumpelskie wiezi. Wiadomo, ze potem trzeba sie spotkac, ale jak poznasz kogos po rozmowie na gg to przynajmniej bedziesz mial zarys jaki mniej wiecej jest. To jest bardziej bezpieczne niz czaty. Bo tu sa dane i zdjecia, a nawet zdjecia znajomych..wiec mozna nawiazac rozmowe o wspolnych znajomych...
Tak czy inaczej proponuje lekii dystans....
 

dave84

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
o takie samo miejsce jak inne ale najlepiej się jak najszybciej spotkać w realnym świecie.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
To już nie moga sobie w realu kogoś znaleść?
Już tylko czekać kiedy przez internet ludzie ślub będa brać:/
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Właśnie, właśnie. Za łatwo przez neta.
A gdzie przyspieszone bicie serca, motylki w brzuchu i zawroty na czyjś widok? ;)
Nie ma to jak doznawanie tego krok po kroku w realu.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Takie portale są mi obojętne. Nie mam konta na naszej-klasie, gronie, epulsie itp. Drugiej połówki na pewno szukać nie będę przez Internet. Takie rzeczy to na żywo się załatwia podczas bezpośredniego kontaktu. Ale każdy ma inne zdanie. Pozdrawiam :)
 

JoY :)

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ZG
Ostatnio spotkałem się z przypadkiem, kiedy moi dwaj znajomi, samotni jak narazie, wpadli na pomysł, aby szukać swojej połówki za pomocą tego portalu. Co Wy myślicie na ten temat, na taki sposób szukania swojej partnerki ??

Wiadomo, przeglądają profile klas ze swojego miasta z dziewczynami w danym wieku i patrząc na zdjęcia i opisy w porfilu najpierw zapraszają do znajomych, oczym rozwija sierozmowa na gg...



Na takowym portalu o osobowości danej osoby się wiele nie dowiemy, a wg mnie właśnie to jest istotne. Czyli główne kryterium wyboru to wygląd. I dla mnie to nie ma sensu, bo wygląd uważam za nieistotny.
Poza tym, jak można na podstawie zdjęcia i czasami krótkiego opisu na owej stronie, zdecydować, czy ta osoba jest godna poznania czy też nie?!
 

Jagoda92

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
JoY, z reguły mężczyźni to wzrokowcy... więc dla Was, drodzy Panowie, wygląd ma jakieś znaczenie, prawda? :)

Ja całkiem przypadkiem poznałam kogoś przez grę - nie szukałam nowych znajomości, a tak się jakoś złożyło... piszemy ze sobą już 2 lata, o dziwo nie są to napaleni pedofile i nie mówię, że takie znajomości są złe... tylko, że jest jeden ogromny minus - często zdarza się tak, że nie możemy zobaczyć tej osoby w realu, bo daleko mieszka.

Zawsze kiedy wypowiadam się w podobnych tematach, przytaczam historię mojej znajomej: mieszkała w Lublinie, zaczęła rozmawiać z tajemniczym chłopakiem przez forum. Zakochali sie w sobie bez opamiętania. Był jednak pewien problem - on mieszkał w Zielonej Górze. Chyba dla prawdziwej miłości nie ma rzeczy niemożliwych - pobrali się i są szczęśliwi. :)
 

JoY :)

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ZG
Nie masz za co, w końcu każdy ma prawo się pomylić ;)
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Znam kilka udanych związków, które zaczęły się przez neta.Nasza klasa to trochę lipa.Czaty kiedyś były całkiem inne i naprawdę można było poznać wiele ciekawych osób.A teraz to jest jakiś dramat.Większość facetów szukających dziwek i na odwrót.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
akurat nasza-klasa.pl wydaje mi sie bardziej bezpieczną metodą niż różnego typu czaty, fora itp.
każdy sposób dobry^^ choć osobiście nie popieram.
 

kolony

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiadomo zyjemy w erze internetu i dobrze jest sie umowic z jakas osoba np. przez fotke, nasza-klase, sympatie, itp.
Mam w tym pewne doswiadczenie. Poprostu zagadujesz, potem bierzesz nr gg, a nastepnie gdy swietnie bedzie wam sie ukladac umawiacie sie w realu.
Spotkalem tak kilka dziewczyn, niektore niestety chcialy sex'u wiec po pierwszym spotkaniu je splawilem.

Moja matka poznala dwoch wartosciowych kolesi. Z jednym byla naprawde szczesliwa przez 5 lat, zapoznala sie z nim przez gg.
Potem nastepnego poznala przez skype, sa ze soba do dzis ;) Poczatkowo sceptycznie patrzalem na tego typu znajomosci,
bo wiadomo kto moze sie czaic po drugiej stronie, ale w wiekszosci sa to osoby tak samo zagubione i szukajace szczescia w zyciu.
pzdr
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Wiadomo zyjemy w erze internetu i dobrze jest sie umowic z jakas osoba np. przez fotke, nasza-klase, sympatie, itp.
Mam w tym pewne doswiadczenie. Poprostu zagadujesz, potem bierzesz nr gg, a nastepnie gdy swietnie bedzie wam sie ukladac umawiacie sie w realu.
Spotkalem tak kilka dziewczyn, niektore niestety chcialy sex'u wiec po pierwszym spotkaniu je splawilem.

Moja matka poznala dwoch wartosciowych kolesi. Z jednym byla naprawde szczesliwa przez 5 lat, zapoznala sie z nim przez gg.
Potem nastepnego poznala przez skype, sa ze soba do dzis ;) Poczatkowo sceptycznie patrzalem na tego typu znajomosci,
bo wiadomo kto moze sie czaic po drugiej stronie, ale w wiekszosci sa to osoby tak samo zagubione i szukajace szczescia w zyciu.
pzdr

heh a ile twoja matka ma lat???
 
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Sosnowiec
Ja również przyznaję, że jest to niebezpieczny sposób na szukanie drugiej połówki. Choć przyznam, że ja przypadkiem, bo nie szukałam celowa, przez portal fotka.pl znalazłam swojego męża ;)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja również przyznaję, że jest to niebezpieczny sposób na szukanie drugiej połówki. Choć przyznam, że ja przypadkiem, bo nie szukałam celowa, przez portal fotka.pl znalazłam swojego męża ;)
Gratulluje, bo nie mam dobrego zdania o tym portalu.
Ogólnie uważam, że zapoznawanie się przez portale randkowe to lipa.
Ja jak się zapoznawałem ze swoją zza przez internet, to nie wiedziałem, że coś z tego wyjdzie, a tu proszę.
 
Do góry