Szukanie dziewczyny za pomocą internetu

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Można znależć kogoś w internecie,drugą połówkę,jednak zawsze trzeba uważać
w Internecie roi się od bandytów i zboczeńców :/
 

reknarp

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Podkarpacie
Coz moge rzec... Internet daje ludziom mozliwosc zatajenia swoich danych, a nawet wcielenia sie w kogos zupelnie innego. Faktycznie, to niebezpieczne, pod ksywka ADAM16 moze znajdowac sie Mieczyslaw, lat 45.
Zgodze sie tez z tym, ze tylko desperaci szukaja milosci przez internet, ale podkreslam SZUKAJA. Co innego gdy dana znajomosc jest dzielem przypadku.

Nie bede sie odwolywal do siostr, kuzynow, czy znajomych, jak wiekszosc piszacych w tym temacie. Ja sam chodzilem z jedna dziewczyna poznana przez internet. Wlasciwie poznalismy sie na forum (nie tym forum). Zaczelo sie tak, ze piszac w tych samych tematach prawie zawsze zgadzalismy sie z soba. Potem padla propozycja rozmowy na gg (pierwsza nasza rozmowa na gg trwala 6 godzin). Po 2 miesiacach udalo sie nam spotkac. Ja jestem z podkarpacia, ona mieszkala wtedy okolo 230 km ode mnie. Mieszkalem wiec 3 dni w hotelu. Spodobalismy sie sobie... Potem przyjezdzalem tam co miesiac na 4, do 5 dni (tylko na tyle moglem sobie pozwolic ze wzgledu na to, ze pracowalem u siebie). Zaczelismy byc para. Postanowilem rzucic tutejsze zycie i jechac do niej. Przeprowadzilem sie tam, znalazlem prace. Bylo ok, puki nie poszedlem do wojska, jednak nie moge zrzucic na wojsko calej winy. Ja sie zmienilem, ona sie zmienila... I zanim zdazylem wyjsc, juz do siebie nie pasowalismy. Zaczely sie problemy, ciche dni. Wyjechalem do domu, zeby zastanowic sie co dalej i odpoczac od klutni... A w tym czasie ona zdecydowala sie zerwac.

No coz, skonczylo sie smutno, ale moglo byc pieknie i gdyby jeszcze raz przytrafilo mi sie cos takiego, mozliwe, ze znow bym na to poszedl.

Jak widac mozna poznac druga polowke przez internet. To ze mi sie nie udalo, nie znaczy ze innym tez musi sie nie udac.

Bawia mnie wypowiedzi na forum typu "internet jest dla gowniarzy". Skoro tak, to ten, co to napisal tez jest gowniarzem :)


Pozdrawiam wszystkich gowniarzy na tym forum ;)
 

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
W sumie nie ma nic zlego w szukaniu dziewczyny przez internet z tym, zeby nie dzieliły was tysiadze kilometrów <_< Tak apropos moja kolezanka "zakochala" sie przez internet, juz mieli sie spotkac, juz bylo wszytsko ustalone, kiedy to dowiedziala sie, ze ten ktos jest dziewczyna :D
 

XCzarnaX

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mysle ze nie jest to niczym zlym tylko ostroznosci nigdy za wiele ostatnio czesto ludzie sie podszywaja pod innych - wykradaja zdjecia z jakis stron wklejaja jako ze niby to ich wlasne .... umawiaja sie gadaja a co potem sie okazuje kobieta czy tez mezczyzna sa zupelnie innymi osobami .... zreszta jesli chodzi o rozmowe przez internet przez skypa np ok ale gg niczego nie odzwierciedla nie wiesz kiedy ktos zartuje nie wiesz kiedy mowi powaznie, kiedy sie zlosci itp. Musze powiedziec ze dzieki gg nie raz nie potrzebnie (bo przez nie zrozumienie sie) klocilam sie ze znajomymi albo ja ich zle odebralam albo oni mnie.... Stwierdzam wiec ze nigdy nie pozna sie do konca osoby przez internet - a jak wiele sie slyszy o tym ze ktos sie platonicznie podkochuje choc nie widzial tego kogos na oczy...Wiec jesli juz chcesz sie faktycznie umowic z kims przez neta unikaj pisania lepiej pogadac przez tel, skypa, teraz to nawet i na gg mozna pogadac nie popisac. :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Szukanie dziewczyny w necie? Dobre dla nieudaczników, którze nie potrafią przyjąć do siebie jakims dnem są.
 

magd.o!

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
no też bez przesady z tym dnem :p

ale i tak uważam, że szukanie dziewczyny poprzez fotki/grona/fora to nic fajnego, bo jak to się mówi nic nie zastąpi kontaktu na żywo, a wiadomo że internet lubi kłamać i koloryzować ;p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie bez przesady. bo marzenie o miłości itd z neta to już dla kogoś kto nie umie się pogodzić z tym że jest nieudacznikiem. czyli gorzej niż tylko być nieudacznikiem.
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
jak dla mnie to czysta głupota praktycznie nikt z tego nie korzysta ludzie sie tam ogłaszają ale to i tak nigdy nie skutkuję ... w wiekszosci z tych ludzi ktorzy tam sie oglaszaja tylko lataja po fotkach i nic wiecej to jest moje zdanie
 

felipe10

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Opowiadacie ze umawianie przez internet jest zle bo nie zna sie osobowosci drugiej osoby itp. itd. To jesli np. chcecie zagadac do nieznajomej wiecie czy ona jest wspaniala i wszystkie cechy charakteru wam pasuja?? chyba nie. I bronie tego argumentu choc sam nie szukam dziewczyny przez internet ale mysle ze spotkanie sie z kims nie jest nie wiadomo czym. Nie wiece czy kiedykolwiek pozniej ja spotkacie a moze akurat wygladem, usmiechem czy wyrazem twarzy was do siebie przekona??
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
hm jeśli szukać dziewczyny przez nk i tylko w swoim mieście lub okolicy to nie jest to taki głupi pomysł, pod warunkiem że jest możliwość spotkania się.
Kuzyn tak poznał swoją dziewczynę :p
 

1986anusia

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
3miasto ;)
Ona i on.
Poznali się przez internet. Rozmawiali ze sobą 1,5 roku.
Spotkali się w "realu", zakochali się w sobie.
Byli ze sobą 4 lata.
Teraz czekają na dziecko i są szczęśliwym małżeństwem.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Odradzam.
Próbowałem... Nie warto. Potem okazuje się, że dziewczyna nie jest taka śmiała jak w internecie, nie jest taka ładna itp. To jest chore. Co więcej dodać?
Na podwórko wychodzić, a nie w domu siedzieć leniuchy! :D
 
Do góry