Szukam przyjaciela na zawsze!

Status
Zamknięty.

Dżajnet

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Devil Inside
:papa: Szukam przyjaciela , który jak ja lubi muzyke i literature . Ma poczucie humoru , umie się zachować i umie doceniać . Ma znak zodiaku ryby (takjak ja ) ! Jest z częstochowy lub okolicy . Mam na imie Angelika i mam 12 lat . Mam brązowe włosy , krótkie sięgające ramion , umiem szybko biegać . (mój czas na 60 m to 9.47 sekund) Niema sie czym chwalić . Lubie kommputery , zajmuje się hodowlą zwierząt , często je obserwóje . MaM okulary i piękne niebiesko -zielone oczy. Zajmuje się także tresurą zwierząt . Mam owczarka niemeickiego . Uwielbiam z nim biegać ma na imie Rocky . Umiem docenić przyjaciół i im dziękować . CZEKAM NA ODPOWIEDZI MY GG IS 1661677
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
:papa: Szukam przyjaciela , który jak ja lubi muzyke i literature . Ma poczucie humoru , umie się zachować i umie doceniać . Ma znak zodiaku ryby (takjak ja ) ! Jest z częstochowy lub okolicy . Mam na imie Angelika i mam 12 lat . Mam brązowe włosy , krótkie sięgające ramion , umiem szybko biegać . (mój czas na 60 m to 9.47 sekund) Niema sie czym chwalić . Lubie kommputery , zajmuje się hodowlą zwierząt , często je obserwóje . MaM okulary i piękne niebiesko -zielone oczy. Zajmuje się także tresurą zwierząt . Mam owczarka niemeickiego . Uwielbiam z nim biegać ma na imie Rocky . Umiem docenić przyjaciół i im dziękować . CZEKAM NA ODPOWIEDZI MY GG IS 1661677



hmmm :p nie za wcześnie na szukanie znajomości w necie, ale chyba jesteś troche bardziej dojrzała niż Twoje rówiesniczki, tak jakoś z wypowiedzi wywnioskowałem.

Mimo wszystko życzę powodzenia ;)
 

Dżajnet

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Devil Inside
Masz racjie tom jestem o WIELE dojrzalsza od moich rówieśniczek ( mam swoje powody ) a co do szukania przyjaźni w necie się nie boje ! Pozatym jak jakiś szmatławiec ( przepraszam !) co nie tak zrobi dostanie ode mnie po pysku ! W końcu nie poto ćwicze karate by się nim nie popisywać :p
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
A jakież to zwierzęta hodujesz? :>

(Pozdrów psiaka, też mam ONka ;) )
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
lol, a myślałem że dzieci neo to wymierający gatunek. a co do rybek to mogła byś o nich coś poczytać, bo te "rybki" są szeroko pojęte, możesz hodować pielęgnice tych jest z 8 rodzajów nie mówiąc już o gatunkach, labiryntowate, czy żyworodne gupiki(tych uwaga jest około 10 gatunków).

tak na poważnie to poczekaj 4 lata do 16 i naucz się języka polskiego, wypada znać przynajmniej ojczysty ;)
 

pocharatek

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
cześć, nazywam się Piotrek i też mam 12 lat....


( nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie... )
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
( nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie... )

Cześć, mam na imię Lech, poklikash?

250px-161703enter.jpg


:lol:
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Reque, rozje(...)bałes mnie tym :D hahahahah :D

A Ty autoreczko tego tamatu usiądz do ksiązek lepiej, a nie za przyjaźnie sie bierzesz ;]


co nie tak zrobi dostanie ode mnie po pysku !
ohoho, sie nie zesraj małolato ;]
 

Dżajnet

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Devil Inside
Słuchaj :cenzura:a jasna koleś . Myślisz że jesteś :cenzura:a lepszy ? Zapyrzały szczeniak. No , prosze ile książek przeczytałeś w życiu ? A czy czytasz codziennie książki po 5- 6 godzin ? Pytam Sie! Myślisz że co ? Ja sama pisze książke ! I jeśli gdzieś znajdziesz książke o tytule ''Wykradzione proroctwo '' trylogi ''Medium " to wiedz że to moje dzieło !!!!!! :/
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
hahahahahahahahaha! Wiesz, w wieku 12 lat też miałem marzenia :)
Ja czytam takie ksiązki, że Ty mialabyś problem z przeczytaniem kilka kartek tego pisarza :) Przeczytaj chociażby jedną ksiązke Stanisława Lema, a zobaczysz, ze mialem rację :) Dla Twojej wiadomosci czytam własnie jego ksiązki, psychologiczno-filozoficzne i tym podobne.
A, i jeszcze cos. Przymknij ryjka troche młoda, dac matce przeczytac Twojego posta, to obsrałabys się w chwile i znając życie takie dzieci jak Ty dostałabyś karę na komputer na tydzien i bys się nauczyła gnoju chociażby troche szacunku do starszych.
Gdzies był już napisany temat o rozwydrzonych małolatach, cos dla Ciebie.

Trzymaj się.
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
ja też chce dostać po pysku ;D proooooszę.

dopisz, że jesteś narcystyczna, źle wychowana, a i nauczyłaś się kląć.

pozdrawiam.
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Armagedon żeby dziecko co ma 12 lat wyzywało 18stolatków albo i starszych :mruga: hmm ciekawe jaka by była w kłótni na reala.
A co do tematu to przyjacielem pierwsza lepsza osoba nie bedzie.

ehh co się dzieje z tymi dzieciakami ^^
 

OnlyMe

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
59
Punkty reakcji
1
Słuchaj :cenzura:a jasna koleś . Myślisz że jesteś :cenzura:a lepszy ? Zapyrzały szczeniak. No , prosze ile książek przeczytałeś w życiu ? A czy czytasz codziennie książki po 5- 6 godzin ? Pytam Sie! Myślisz że co ? Ja sama pisze książke ! I jeśli gdzieś znajdziesz książke o tytule ''Wykradzione proroctwo '' trylogi ''Medium " to wiedz że to moje dzieło !!!!!! :/

Ta wypowiedź szczególnie świadczy o Twojej dojrzałości, zwłaszcza jej początek .... :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry