Szukam przyjaciela na zawsze!

Status
Zamknięty.

Natkaa02

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Armagedon żeby dziecko co ma 12 lat wyzywało 18stolatków albo i starszych :mruga: hmm ciekawe jaka by była w kłótni na reala.
A co do tematu to przyjacielem pierwsza lepsza osoba nie bedzie.

ehh co się dzieje z tymi dzieciakami ^^

jaka byłaby kłótnia w realu? nie byłoby żadnej, dziewczynka nie podniosłaby nawet głowy tylko jak najszybciej uciekła. : ) Poprzeklina trochę, powie ile to czyta książek, powyzywa starszych i będzie szczesliwa. przecież jest taka dojrzała to może nie?: ]
 

naciak1616

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
57
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Armagedon żeby dziecko co ma 12 lat wyzywało 18stolatków albo i starszych :mruga: hmm ciekawe jaka by była w kłótni na reala.
A co do tematu to przyjacielem pierwsza lepsza osoba nie bedzie.

ehh co się dzieje z tymi dzieciakami ^^


to samo chcialabym wiedziec XD matko przyjaciela na zawsze a gdzie przyslowie prawdziwych prsyzjaciol poznaje sie w biedzie ... a ty robisz co loterie ??
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Czemu się uwzieliście za Dżajnet ?! może ma to poczucie wyższości nad nami z poczuciem niższości ale to w końcu dziecko i nalezy mieć jakąś cierpliwość a wy jacy byliście w jej wieku ? :p bo ja aniołkiem nie byłem ale z wiekiem mi przeszło ;) , nie oceniajcie jej tak szybko proszę was o to .
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
jaka byłaby kłótnia w realu? nie byłoby żadnej, dziewczynka nie podniosłaby nawet głowy tylko jak najszybciej uciekła. : ) Poprzeklina trochę, powie ile to czyta książek, powyzywa starszych i będzie szczesliwa. przecież jest taka dojrzała to może nie?: ]

hmm szczerze mowiąc to połowy rzeczy z tych co wymieniłas raczej by nie zrobiła. Wielbłąda (nie chce urazic tymi słowy nikogo : ]) takiego co ma 2 m to by z podkulonymi nogami od niego uciekała, nie mowiac juz o wyzywaniu ^^



to samo chcialabym wiedziec XD matko przyjaciela na zawsze a gdzie przyslowie prawdziwych prsyzjaciol poznaje sie w biedzie ... a ty robisz co loterie ??

szczerze mówiąc to czasem może być przyjacielem osoba, po której nawet bys sie tego nie spodziewała i nie koniecznie prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie. To tylko przysłowie


Czemu się uwzieliście za Dżajnet ?! może ma to poczucie wyższości nad nami z poczuciem niższości ale to w końcu dziecko i nalezy mieć jakąś cierpliwość a wy jacy byliście w jej wieku ? jezyk.gif bo ja aniołkiem nie byłem ale z wiekiem mi przeszło mruga.gif , nie oceniajcie jej tak szybko proszę was o to .

sory resory ale kazdy mowi jej prawde taka jaka jest. Troszke szacunku dla starszych niech ma, to ze to jest forum i przez neta sie kontaktuje tutaj z nami nie oznacza ze wolno jej wszystko, że jest anonimowa itd. Z reszta w necie to kazdy potrafi udawac nie wiadomo kogo, a jak przyjdzie na reala cus to..... szkoda mowic : ]
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Słuchaj :cenzura:a jasna koleś . Myślisz że jesteś :cenzura:a lepszy ? Zapyrzały szczeniak. No , prosze ile książek przeczytałeś w życiu ? A czy czytasz codziennie książki po 5- 6 godzin ? Pytam Sie! Myślisz że co ? Ja sama pisze książke ! I jeśli gdzieś znajdziesz książke o tytule ''Wykradzione proroctwo '' trylogi ''Medium " to wiedz że to moje dzieło !!!!!! :/
Najpierw się naucz pisać w necie i weź porządnie za naukę polskiego, bo stawianie spacji gdzie popadnie jest denerwujące :p

Dajcie spokój, jak nikt nie będzie tego tematu odświeżał to da sobie spokój :p Chyba, że chcecie się "pobawić" :lol: Nie wnikam ^_^
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Wielbłąda (nie chce urazic tymi słowy nikogo : ])
lepiej pasowałoby chyba żyrafa ;p bo chyba to do mnie bylo z tym wzrostem ;p no ale jak kto chce, nie urazilas mnie jakby co ;) ;p

Chyba, że chcecie się "pobawić"
czemu nie ;p


a tak apropo jak wszyscy na nia wjechali to widze, ze zamilkła ;pp
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Armagedon żeby dziecko co ma 12 lat wyzywało 18stolatków albo i starszych :mruga: hmm ciekawe jaka by była w kłótni na reala.
A czy ja się tu w ogóle wypowiadałem ? :lol:
Nastolatka się trochę wkurzyła na niewybredne wypowiedzi. Czy doroślejszym już wypada tak jechać po młodej. Wstyd mi za niektórych.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Nikt tu po nikim nie jedzie, tylko niech dziecko troche kultury zachowa. Gdyby zachowała, nie byłoby tego wszystkiego :)
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
lepiej pasowałoby chyba żyrafa ;p bo chyba to do mnie bylo z tym wzrostem ;p no ale jak kto chce, nie urazilas mnie jakby co

no w zasadzie tak, ale nie kazdy co wysoki jest szczupły :p i nawet wyszło kto wysoki :D

A czy ja się tu w ogóle wypowiadałem ?
armagedon nie w sensie twego nicku :p
 

Dżajnet

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Devil Inside
dobra , ok. Pół ludzi z tego tematu jest za mną a pół nie . Ok. Rozumiem. Mam 12 lat . Spotkajmy się w realu i zobaczymy jak wtedy się zachowamy. Bo tak naprawde , kto był aniołem w moim wieku , co? Ja nie jestem . Chcecie wiedzieć co robie? Ok. Pije piwo ostatnio z kolegami zapaliliśmy , piłam dżina lubuskiego , miód pitny i wino wytrawne. Chce znaleźć kolesia , który jest totalnym debilem jak ja. I niedziwcie się że mnie koleżanki nie lubią. Bo jest taka rzecz ,po której się mnie wręcz boją. A mianowicie duchy. A co mi tam ! :niepewny: więc po co te nerwy. Owszem uniosłam się . Przepraszam za to pełnoletnich i nie. A co do Stanisława Lena to czytałam jego powieść zatytułowaną Pokój na ziemi . Przeczytałam i zdałam u pani od polaka żeby mieć 6 na koniec 4 klasy. Napisałam pop. na 48/50 pytań. Kończe tylko jeszcze chodzi o starszych . Wydrałam się na pani od anglika rzuciłam testem w pani od przry. I co ? Stańcie ze mną w realu a zobaczycie kim jestem . Pozder dla wszystkich czytających :papa:
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Pije piwo ostatnio z kolegami zapaliliśmy , piłam dżina lubuskiego , miód pitny i wino wytrawne. Chce znaleźć kolesia , który jest totalnym debilem jak ja. I niedziwcie się że mnie koleżanki nie lubią

mhmm a teraz chcesz powiedziec niby cała prawde. Jakbys taka była to nie raz w knajpie bys poznała osoby ktore by były twymi przyjaciółkami itd. myślisz ze teraz ktos ci w to wueirzy ? :mruga:

Stańcie ze mną w realu a zobaczycie kim jestem
chetnie bym zobaczyła swe rozczarowanie co do twej osoby ^_^
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
dobra , ok. Pół ludzi z tego tematu jest za mną a pół nie . Ok. Rozumiem. Mam 12 lat . Spotkajmy się w realu i zobaczymy jak wtedy się zachowamy. Bo tak naprawde , kto był aniołem w moim wieku , co? Ja nie jestem . Chcecie wiedzieć co robie? Ok. Pije piwo ostatnio z kolegami zapaliliśmy , piłam dżina lubuskiego , miód pitny i wino wytrawne. Chce znaleźć kolesia , który jest totalnym debilem jak ja. I niedziwcie się że mnie koleżanki nie lubią. Bo jest taka rzecz ,po której się mnie wręcz boją. A mianowicie duchy. A co mi tam ! :niepewny: więc po co te nerwy. Owszem uniosłam się . Przepraszam za to pełnoletnich i nie. A co do Stanisława Lena to czytałam jego powieść zatytułowaną Pokój na ziemi . Przeczytałam i zdałam u pani od polaka żeby mieć 6 na koniec 4 klasy. Napisałam pop. na 48/50 pytań. Kończe tylko jeszcze chodzi o starszych . Wydrałam się na pani od anglika rzuciłam testem w pani od przry. I co ? Stańcie ze mną w realu a zobaczycie kim jestem . Pozder dla wszystkich czytających :papa:
Boże! W życiu się tak nie uśmiałam! :lol2:
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
dobra , ok. Pół ludzi z tego tematu jest za mną a pół nie . Ok. Rozumiem. Mam 12 lat . Spotkajmy się w realu i zobaczymy jak wtedy się zachowamy. Bo tak naprawde , kto był aniołem w moim wieku , co? Ja nie jestem . Chcecie wiedzieć co robie? Ok. Pije piwo ostatnio z kolegami zapaliliśmy , piłam dżina lubuskiego , miód pitny i wino wytrawne. Chce znaleźć kolesia , który jest totalnym debilem jak ja. I niedziwcie się że mnie koleżanki nie lubią. Bo jest taka rzecz ,po której się mnie wręcz boją. A mianowicie duchy. A co mi tam ! :niepewny: więc po co te nerwy. Owszem uniosłam się . Przepraszam za to pełnoletnich i nie. A co do Stanisława Lena to czytałam jego powieść zatytułowaną Pokój na ziemi . Przeczytałam i zdałam u pani od polaka żeby mieć 6 na koniec 4 klasy. Napisałam pop. na 48/50 pytań. Kończe tylko jeszcze chodzi o starszych . Wydrałam się na pani od anglika rzuciłam testem w pani od przry. I co ? Stańcie ze mną w realu a zobaczycie kim jestem . Pozder dla wszystkich czytających :papa:
o :cenzura:
chwalisz sie?
jestem rok starsza od ciebie,ale błagam idz dziecko do piaskownicy
wynoszenie sie ponad innych to nie najlepsza metoda ;]
a picie piwa,palenie to mi naprawdę nie imponuje
swiadczy jedynie o braku dojrzałości u Ciebie
i naucz sie kochana,ze mądrości sie nie bierze jedynie z książek,trzeba je jeszcze rozumieć a nie jedynie czytać
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
dziewczyna najpierw twierdzi ze aniołkiem jest, potem ze diabełkiem i ani wte ani wewte nikt nie chce jej uwierzyc. Jakiz ten świat okrutny ^_^
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
dobra , ok. Pół ludzi z tego tematu jest za mną a pół nie . Ok. Rozumiem. Mam 12 lat . Spotkajmy się w realu i zobaczymy jak wtedy się zachowamy. Bo tak naprawde , kto był aniołem w moim wieku , co? Ja nie jestem . Chcecie wiedzieć co robie? Ok. Pije piwo ostatnio z kolegami zapaliliśmy , piłam dżina lubuskiego , miód pitny i wino wytrawne. Chce znaleźć kolesia , który jest totalnym debilem jak ja. I niedziwcie się że mnie koleżanki nie lubią. Bo jest taka rzecz ,po której się mnie wręcz boją. A mianowicie duchy.

Rozczarowuje się Tobą im więcej piszesz o sobie. Wejście miałaś ciekawe ale kontynuacja jest żenująca. To tak jakby pisały 2 różne osoby. Trzeba by było popisać z Tobą na gg aby się przekonać kim jesteś tak naprawdę. Pachnie mi tu prowokacją. <_<
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Owszem uniosłam się . Przepraszam za to pełnoletnich i nie nic się nie stało mysle ze nikt tu nie ucierpiał z piszących ale widać że potrafisz przyznać się do błędu i umiesz przeprosić a to się ceni (ja to cenie ) :)
Bo jest taka rzecz ,po której się mnie wręcz boją. A mianowicie duchy hm jeśli to prawda co piszesz (ja ci wierze) to wychodzi ze interesujesz się zjawiskami paranormalnymi i mam nadzieje że nie wywoływałaś duchów bo jeśli tak to drzemie w tobie wielka odwaga i głupota ale mniejsza z tym jestem pełen podziwu dla ciebie że w takim młodym wieku ( 12 lat ) interesujesz się zjawiskami paranomalnymi i niech ta pasja w tobie nigdy nie zgaśnie jak mi .
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
dobra , ok. Pół ludzi z tego tematu jest za mną a pół nie . Ok. Rozumiem. Mam 12 lat . Spotkajmy się w realu i zobaczymy jak wtedy się zachowamy. Bo tak naprawde , kto był aniołem w moim wieku , co? Ja nie jestem . Chcecie wiedzieć co robie? Ok. Pije piwo ostatnio z kolegami zapaliliśmy , piłam dżina lubuskiego , miód pitny i wino wytrawne. Chce znaleźć kolesia , który jest totalnym debilem jak ja. I niedziwcie się że mnie koleżanki nie lubią. Bo jest taka rzecz ,po której się mnie wręcz boją. A mianowicie duchy. A co mi tam ! :niepewny: więc po co te nerwy. Owszem uniosłam się . Przepraszam za to pełnoletnich i nie. A co do Stanisława Lena to czytałam jego powieść zatytułowaną Pokój na ziemi . Przeczytałam i zdałam u pani od polaka żeby mieć 6 na koniec 4 klasy. Napisałam pop. na 48/50 pytań. Kończe tylko jeszcze chodzi o starszych . Wydrałam się na pani od anglika rzuciłam testem w pani od przry. I co ? Stańcie ze mną w realu a zobaczycie kim jestem . Pozder dla wszystkich czytających :papa:
Widzę, że po napisaniu większości bzdet w cytowanym poście, zapewne czujesz się bardziej dowartościowana i chcesz żebyśmy Cię lubili :D ?
Pamiętaj, że wirtualni przyjaciele to nic w porównaniu z realistycznymi. Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie.
Czekam, aż wystąpisz w następnej reklamie "Dziecko w sieci" :D

"Pozder" 4 Y0u T00. :bag:
^^
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
''Zaufanie to odwaga, wierność to siła'' - Marie von Ebner-Eschenbach — Aforyzmy Eschenbach Zawsze będe ufał osobą które nawet mnie zraniły .
 
Status
Zamknięty.
Do góry