Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Umieram :D

"Dream a little dream of me"

Sam często myślałem o takiej formie przedstawiania ludziom wskazówek. :D
 

erykahbadu

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
A jeszcze jedno mam pytanie :D
Tym razem bez spiewania :D
Koncowka tytulu to : in my arms ..piosenka rockowa! stara.. znana

juz nic :D znalazlam :D
 

oniryczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Może ktoś wie co to za piosenka, kobieta śpiewa la la la love tylko tyle pamiętam

Ja niestety żadnej nie znam, ale jest jeszcze coś takiego jak google, które podpowiada, że może to być: Sweet La La Love Natashy Hagen lub Love On My Mind Amandy Wilson.
 

CytynaxD

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć wpadła mi w ucho jedna piosenka która była odtwarzana na apelu przy układzie tanecznym wiem tylko ze zaczynała sie od słów FOREVER. i po chwili było forever ever albo coś w tym stylu w refrenie było o ile się nie mylę baby your. Lecz nie jestem tego pewna, piosenka była dynamiczna i jak gdyby śpiewana w wiele osób ale nie jestem w stanie tego określić.
Jeśli ktoś kojarzy to prosiła bym o podanie autora lub tytułu. Z góry dziękuję :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Poszukuję piosenki która była popularna kilka lat temu. Śpiewana przez jakiś zespół w którym wokalistą był facet. Jedyne co pamiętam to teledysk w którym dziewczyna odkrywa, że jej chłopak ją zdradza. Podczas sceny gdy ona wchodzi do domu, wokalista stoi i śpiewa na dachu, gdyby komuś udało się odgadnąć tytuł lub wykonawcę będę bardzo wdzięczny.
 

oniryczna

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Poszukuję piosenki która była popularna kilka lat temu. Śpiewana przez jakiś zespół w którym wokalistą był facet. Jedyne co pamiętam to teledysk w którym dziewczyna odkrywa, że jej chłopak ją zdradza. Podczas sceny gdy ona wchodzi do domu, wokalista stoi i śpiewa na dachu, gdyby komuś udało się odgadnąć tytuł lub wykonawcę będę bardzo wdzięczny.

The Calling - Wherever You Will Go
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Poszukuje piosenki gdzie w teledysku jest afroamerykanin (ależ jestem poprawna politycznie :p) i jest lodziarzem, jeździ sobie tym samochodem z melodyjką i sprzedaje lody, w którymś momencie siedzi na fotelu i pali jointa. Ogólnie to jest piosenka chyba o jaraniu. Ze słów pamiętam tylko, że w refrenie nuci paparabapaparaba czy coś :p
Piosenka ponoć znana.
 
Do góry