biekone

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Come on chyba bylo :) mam w glowie tylko ta gitare nie wiem moze mi sie wydaje ale vocal byl podobny do tego pana: elvis presley - in the ghetto(ale nie powiazujcie jej chodzi mi o barwe, barzdo podobna tylko bardziej dynamiczna).
 

dejwid199312

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
ZmC
Piosenka podobna do refrenu z nuty peja-głucha noc i refrenu Bartelone - Kocham
Piosenka była głównie o życiu, cała po polsku, a jak wchodził refren, to śpiewany był po angielsku jakieś 2zdania i co ważne refren śpiewany był w taki sposób jak w piosence peji - głucha noc, takim jakimś cieniutkim głosem, nie umiem go określić.
 

meckish

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ostatnio w ucho wpadła mi piosenka Zamachowskiego i grupy Mocarta "Kobiety jak te kwiaty".
Czy zna ktoś jakieś zarejestrowana wykonanie tej piosenki na żywo gdzieś?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Cześć! Poszukuję utworów, które słychać w filmie z linku:

http://megashare.info/full_watch.php?id=TVRZeE5BPT0

1. 1:31:27 - 1:32:20

2. 1:32:43 - 1:33:12

Jak myślicie? Zostały stworzone tylko na potrzeby filmu? Nie ma ich w spisie utworów spoza ost.
Może znacie coś brzmiącego podobno?
Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny za pomoc!
 

ra80wa

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Znacie pewną piosenkę leci w radiu holenderskim i leci jakoś steht behayend steht behayend eeee :D?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jak się radio nazywa ? Oni tam mają kilka rozgłośni ;p
 

burger_queen

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
witam :) na końcu piosenki "O.S.T.R.- Nie Odwracaj Się" jest fragment innej, wolnej piosenki, ktoś wie może co to za piosenka? ;)
 

luksusowyjacht

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam, proszę o pomoc w odnalezieniu pewnej starej piosenki (co najmniej sprzed 30 lat), wiem, że padają słowa "I'll wait for you, when I'm walking through, you, you, you, you, wait for you" - śpiewa mężczyzna, piosenka jest wesoła, lekka. Pewnie coś przekręcam, bo w Google'u wychodzą głupoty. Szukam też piosenki sprzed kilku lat, bez większej nadziei, bo nie mam nawet pewności, czy jest po angielsku, czy po francusku, większości słow nie udało mi się rozróżnić, wiem jedynie, że w którejś zwrotce padają słowa "O Salomea, o Salomea". *Chyba* padają, bo w Google'u wychodzą jeszcze głupsze głupoty... To śpiewa kobieta, sopranem. Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Wczoraj natknąłem się na reklamę jakiejś tam imprezy country. Przez cały czas jej trwania w tle leci przyjemna nutka house ze skrzypcami Tomka Dolskiego z must be the music. Wie ktoś jak ten utwór się nazywa? Można to gdzieś znaleźć? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
@up: nope, te utwory znam - tamto było coś na podobę country właśnie :)

ogólnie chodzi mi o reklamę tego wydarzenia

http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,2846/30_Jubileuszowy_Piknik_Country_Mragowo_2011,1268703/index.html#commentsForm_10430

edit: no i sam znalazłem :)


Na wypadek gdyby ktoś też tego szukał. Njoy!
 

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Ostatnio przypomniała mi się piosenka Darassa - Daj spokój. Kiedyś jej słuchałam, miałam na dysku. A teraz nigdzie jej nie ma na niecie. Może ona ma inny tytuł i mi się coś pomieszało. Fragment: : Daj spokój, nie rób tyle zamieszania wokół, po ch*j, nie prowokuj niepotrzebnych zdarzeń... Może słyszeliście o tej piosence. ?
 

BrRr

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
gdzieś tam w świecie:]
szukam piosenki klubowej, z damskim wokalem, śpiewana po włosku, dosyć często dało się słyszeć "aaaaaa, aaaaaa" takie nucenie, piosenka bardzo dynamiczna, słyszałam ją 1 raz kilka miesięcy temu, a wczoraj znowu usłyszałam ją w centrum handlowym w którymś ze sklepów, być może muzyka leciała z jakiegoś radia, bo nastepna z kolei po tej piosence była piosenka snoop dogga-sweat... moze ktos skojarzy... byłabym bardzo wdzięczna :)
 

grubsonix23

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam wszystkich. szukam piosenki czesto ostatnio leci w klubach tylko cholera nie moge jej nigdzie znalezc. pamietam tylko ze w niej leci pod rzad "ula le la la la,ula le la la la ,ula le la la la!.. i tak dalej potem jest bit. z gory dzieki . jak bedziecie mieli trop piszcie na moj email:)
 

Kompozytor

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam.
http://www.youtube.com/watch?v=q3r30HVF-Bo&feature=related
To jest piosenka kabaretowa.Jest ona oparta na jakiejś piosence ale nie znam właśnie oryginału więc tu pojawia się pytanie z jakiego to jest utworu?
 
Do góry