adkens330

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Piosenka ta leciała podczas napisów końcowych w 7dmym odcinku must be the music. proszę pomocy :D
 

Attachments

  • Voice003.mp3
    141,8 KB · Wyświetleń: 144

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Dzień dobry ^^

Wpadła mi do głowy melodia, ale nie potrafię jej znaleźć.
Symulacja możliwych słów: "come with me, dance with me, sing with me" Refren zaczyna się chyba od "when the".
Piosenka spokojna, śpiewa młoda kobieta.

Ok, znalazłem... Utwór nosi tytuł Sway, a wykonań jest wiele.


Teraz coś, o czym niechcący przypomniałem sobie podczas poszukiwań w/w (tak można tracić całe dnie :D).
Piosenkę śpiewa kobieta, w tekście pojawia się "cheek to cheek", akcja teledysku toczy się na czymś w rodzaju planu filmowego. To nie jest stary utwór.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Caro Emerald - A Night Like This

panikująca ciota xD
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
No dobra. Tego nie znajdę na pewno.
Spokojna piosenka, koniec lat 90' lub wczesne 00', śpiewa mężczyzna, dominuje gitara, w refrenie wyraźnie słychać "always, always" (to drugie jest bardziej podkreślone).

Będę strzelał plusami ze szczęścia, jeśli ktoś pomoże.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
To nie to.
Akurat dzisiaj widziałem jakąś reklamę kawy, czy czegoś w tym stylu i melodia była łudząco podobna. Jeśli jeszcze ją zobaczę, wkleję.
Piosenka brzmi trochę jak połączenie "Fragile" i "Shape Of My Heart" Stinga, imo. xD I śpiewa ją młody chłopak, może kilku.
 

RafałRum

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
siemanko szukam nutki z lat 80 wiem tylko ze śpiewali tam coś w stylu kuś kuś kuś kuśka spod hajnówki jak wiecie o co chodzi to piszcie nazwę zespołu;)

Dzięki;P
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Ostatnio w ucho wpadła mi piosenka Zamachowskiego i grupy Mocarta "Kobiety jak te kwiaty".
Czy zna ktoś jakieś zarejestrowana wykonanie tej piosenki na żywo gdzieś?

http://www.youtube.com/watch?v=zrC9zFmv0g4&feature=related

:przewraca:...fajne to
 

Matt90

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Błagam o pomoc. Już prawie od tygodnia szukam pewnej piosenki. Pytam wszędzie i wszystkich i jak na razie nikt nie był w stanie mi pomóc.
Oto link do filmiku na YT, na którym usłyszałem ową piosenkę:
Zaczyna się od 1:33
http://www.youtube.com/watch?v=-tLT-pseepw&feature=youtu.be&t=1m33s
Pomóżcie! :<
 

BrRr

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
gdzieś tam w świecie:]
szukam tej piosenki w całości, pomoże ktoś? wykonawca jest, tytuł jest, ale nie moge nic w google znaleźć, może ktoś posiada oryginał/całość tego utworu? byłabym bardzo wdzięczna :)
 

Attachments

  • dj lex - tecno para papa ra (2) (2).mp3
    888,6 KB · Wyświetleń: 50

Madius

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
A może ktoś wie,tytuł piosenki, leciała wczoraj w dyskotece w białymstoku w jungle club

Cos w stylu house,a w tle damski vocal "Show me,show me..."

Moze ktos kojarzy ?
 

annelliot

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
cześć. Poszukuje pewnego utworu instrumentalnego granego na fortepianie. jeżeli ktoś był w tym roku na dożynkach w Tomaszkowicach(gmina Biskupice)to chodzi mi o utwór, który był puszczony w czasie pokazu sztucznych ogni:)podejrzewam, że jednak nie znajdzie się taka osoba, więc postaram się opisać ten utwór co zdecydowanie proste nie będzie. a więc utwór zaczyna się od wysokiego przenikliwego dźwięku, który powtarza się po ok.2 sekundach. potem grupa takich dźwięków. tworzą one główny motyw całego utworu. tło tworzy cicha melodia nie wyróżniająca się jakoś bardzo. wiem że ten opis niewiele mówi ale ten utwór bardzo mi się podoba a sama nie jestem w stanie go znaleźć(próbowałam... i nic)
bardzo proszę o wszelką pomoc
 
Do góry