Matijl1507

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Witam... potrzebuje waszej pomocy... a mianowicie szukam pewnej piosenki... wstęp ma podobny do piosenki " Don't worry be happy".... i gdzieś chyba w refrenie jest kawałek tekstu "Take no more".. słyszałem ja ostatnio w radiu i strasznie mi się spodobała...jeśli ktoś może wie co to za piosenka proszę o pomoc....z Góry wielkie dzięki..:)
 

Nelson88

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Piosenka slaba, ale jak pamietam teledysk kozaki.
Ok. 2000 roku cos pamietam

Siedzi koles w klasie, stara nauczycielka cos wyklada, kolega z innej lawki pokazuje mu zeby ubral sluchawki na uszy i ten kolega puszcza muzyke, otoczenie sie odmladza jakby, dookola leci dym jak w dyskotece, nauczycielka zmienia sie w niezla laske ktora spiewa cos w stylu DWIE TWA DOSZKI AKA AKOSZKA NOCZ
 

kermitt

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
szukam piosenki bardzo podobnej do tej.

http://www.youtube.com/watch?v=1mlkW2Ev1KU&feature=related

występowała ona chyba w jakimś filmie/grze/reklamie, skądś ją kojarze ale wiem że to powyżej nie jest orginalne. proszę o pomoc
 

szukampiosnki

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
szukam piosenki bardzo podobnej do tej.

http://www.youtube.com/watch?v=1mlkW2Ev1KU&feature=related

występowała ona chyba w jakimś filmie/grze/reklamie, skądś ją kojarze ale wiem że to powyżej nie jest orginalne. proszę o pomoc

znalazłem jeszcze lepszy fragment

http://www.youtube.com/watch?v=QfTDqHbwVZQ

zwłaszcza 0.30 - 0.45
 

szukampiosnki

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
mam wrażenie że chodzi Ci o to http://www.youtube.com/watch?v=RViijEG80gI "what's your number" :) co prawda link kiepski ale jakoś nic lepszego znaleźć nie mogę :]

dokładnie, o to :) dzięki wielkie :)

a teraz mam kolejny problem. pamiętam tylko teledysk, a piosenka jest chyba dosyć stara.

trzech czarnych, grubszych więźniów (skuci kajdankami) pracuje gdzieś co wygląda jak taka miniaturka kamieniołomów, w końcu uciekaja do pobliskiego lasu, ściga ich policja z psami. po pewnym czasie znajdują jakiś domek, tam się przebierają i chyba uciekają autem. znów proszę o pomoc ;)
 

mariopif

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Edmonton/Kanada
Witam potrzebuje waszej pomocy :)
Poszukuje pewnego utworu, niestety nie wiem jak go mam okreslic wiec wspomoge sie teledyskiem ;)
A wiec w teledysku byly takie male robaczki ktore przylecialy na ziemie i mialy takie tabliczki z napisem "Hello", ale nikt ich nie widzial. I na koncu smutne opuscily nasza planete ;D
Jezeli ktos zna tytul piosneki to prosze pisac!!!!
 

justek140589

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki, oto słowa: Tą zabawę już zakończuć czas i z dziewczyną musisz rozstać się, nananana..... bo z dziewczyną zabawa na sto dwa(...) jest to bardzo stara piosenka. Proszę o tytuł i wykonawcę
 

xdp22

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki House'owej, w której dziewczyna z fajnym głosem śpiewa Bla bla bla, oprócz tego występują chyba słowa Say what you want, ale tego pewien nie jestem. Może ktoś akurat zna.

Dzięki.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Ja szukam takiej romantycznej piosenki, dość starej.
Śpiewana minimum przez dwie osoby. W refrenie jest takie wysokie "a ha haaa haaaaaa ha, coś tam coś tam (może "i knew coś tam)".
Była użyta w jakimś filmie chyba.

Zrobię nalot z plusów osobie, która mi pomoże :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja szukam takiej romantycznej piosenki, dość starej.
Śpiewana minimum przez dwie osoby. W refrenie jest takie wysokie "a ha haaa haaaaaa ha, coś tam coś tam (może "i knew coś tam)".
Była użyta w jakimś filmie chyba.

Zrobię nalot z plusów osobie, która mi pomoże :)


Righteous Brothers - Unchained Melody
 

ofeflia93

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki która w tekście ma słowa "walkie talkie".
Jest dość stara, tak mi się zdaje że chyba przeznaczona dla dzieci bo puszczali nam to w podstawówce razem z "hands up" , "la bomba" itd xD
Mam ostatnio faze na szukanie takich kawałków wiec prosilabym o pomoc kogokolwiek kto kojarzy cos takiego.
Tam jakos tak sie spiewalo "oo walkie talkie" albo cos w tym stylu :p szybka, wesola...
 
Do góry