Nygus158

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, szukam kawałka hmm.. hip - hopowego, w którym w refrenie po rosyjsku gościu nawijał "Dealer i to jaki, auto sie nawijaczy" czy jakoś tak :) byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś znał tytuł tej piosenki.
 

2umba2

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
szukam piosenki leciała 5 grudnia w TV . Melodia IT"S MY LIFE BON JOVI ale słowa nie pochodzą z piosenki. Leciało coś to jest ten czas. pomoże ktoś??
 

rudenbrush

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej mam problem. Poszukuje jednej piosenki chyba z rok. Nagrany mam kawałek. Próbowałam szukać ale nie dałam rady. POMOCY!!
Podam link, i na końcu tego nagrania jest ta piosenka

http://w945.wrzuta.pl/audio/4rW5pXtW9qZ/egipt
 

Attachments

  • Głos-0003.mp3
    701,5 KB · Wyświetleń: 49

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Poszukuję piosenki... niestety wiem coś mniej więcej tylko i wyłącznie o teledysku.
Zgadałam się z koleżanką z pracy niestety to jest bardzo stare i ona widziała to tylko raz w życiu i to kupę lat temu.
Mniej więcej powiedziała ,że wyglądało to tak ,że zespół schodzi ze sceny wychodzą i jeden koleś z zespołu oddala się od grupy i idzie do kościoła. W kościele odwala wykonanie cichej nocy w języku angielskim (Silent Night) pod koniec tego wykonania w kościele wchodzi do niego reszta zespołu. Podkreślam ,że jest to bardzo stare wykonanie.

Podobno było to piękne wykonanie. Więc jeśli ktoś coś widział lub wie proszę o informacje w moim profilu.
Będę wdzięczna.

Edit.
Chyba ją właśnie znalazłam :p
 

troucer

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
http://www.youtube.com/watch?v=RcqLgi1JHYs&feature=mfu_in_order&list=UL Witajcie na początek klipik bo to właśnie w nim a właściwie na samym końcu znajduje się piosenka której szukam. zna ktoś może? bardzo mi zależy na znalezieniu tej piosenki. filmik można przewinąć chyba że kogoś interesuje taniec bo to tutorial;)
 

Luis90

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzisiaj w radiu słyszałem świetną piosenką, niestety była to końcówka i nie znam tytułu a słów też wiele nie zapamiętałęm. Jedyne co pamietam to:

"są gdzieś anioły co zeszły na ląd, o jeden oddech o dwa kroki stąd"

lub bardzo podobnie. Nie jest to chyba popularna piosenka bo w google.pl nie znalazłem nic. Może coś przekręciłem w tym tekście... Śpiewała kobieta, w refrenie (na koniec) nie było słów tylko coś w stylu nucenia. Pomóżcie proszę bo piosenka jest na prawdę super, nieraz te mało znane są dużo lepsze od hitów!!!
 

wysoki123

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam mam mały problem bo słuchałem na Vivie fajnej piosenki hip hop .Teledysk był jakiś tam taki świąteczny chyba jakiś mikołaj itd. Piosenka była śpiewana po angielsku. Z tytułu zapamiętałem tylko "xmas" czy jakoś tak pomóżcie bardzo spodobała mi się ta piosenka i chcę sobie ja posłuchać jeszcze raz.
 

szymczak

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam pomozcie poszukuje piosenki w klimacie house znam tylko slowa refrenu spiewa kobieta takim przeciagajacym glosem a slowa sa " i will never feel like that i will never feel allright"
 

fuxior

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://www.youtube.com/watch?v=kgaB9fM7sJY&

szukam tej piosenki ktora leci w tle, dzieki za pomoc.
 

wysoki123

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
nie no dajcie spokoj tutaj jest 172 strony z tego moze lacznie 2 z odpowiedziami odpowiadajcie a nie tylko pytacie
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Mam znów prośbę;) Nie chcę zakładać tematu więc ten wydał mi się odpowiedni. A mianowicie: robię prezentację multimedialną z geografii na temat Stanów Zjednoczonych i chciałabym wrzucić tez jakąś piosenkę kojarzącą się z tym państwem (nie hymn) i kompletnie brak mi pomysłu. Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi;)
 

malainez

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
Mam znów prośbę;) Nie chcę zakładać tematu więc ten wydał mi się odpowiedni. A mianowicie: robię prezentację multimedialną z geografii na temat Stanów Zjednoczonych i chciałabym wrzucić tez jakąś piosenkę kojarzącą się z tym państwem (nie hymn) i kompletnie brak mi pomysłu. Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi;)

ja bym wrzuciła jakiegos rock'n'rolla Elvisa Presleya, Jalhouse rock np, albo coś wolniejszego jak Love me tender :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Mam znów prośbę;) Nie chcę zakładać tematu więc ten wydał mi się odpowiedni. A mianowicie: robię prezentację multimedialną z geografii na temat Stanów Zjednoczonych i chciałabym wrzucić tez jakąś piosenkę kojarzącą się z tym państwem (nie hymn) i kompletnie brak mi pomysłu. Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi;)

muzyka country? Dla mnie ona najbardziej kojarzy się z US.
 

blondiikasiek

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć. Poszukuję piosenki która leciała pod ratuszem w sylwestra 2008/2009r. Jest ona na youtubie o nazwie filmiku "Olsztyn Sylwester 2008/09,Allenstein ". Bardzo bym prosiła o tytuł bo szukam tej piosenki od prawie 2 lat. Pozdrawiam.
 

maciej najlepszy

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Poszukuję melodii z Bennego Hilla, tak jak tu Link do forum, tyle że tam nie działa link. Najbardziej potrzebuję tą przeróbkę "Czterech pór roku" oraz taką typowo slapstickową nutkę, które występują w filamch Hilla. Z góry dziękuję.
PS Nie potrzebuje tytułowej melodii (Yacket sax) bo to znaleźć można wszędzie.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Dzisiaj w radiu słyszałem świetną piosenką, niestety była to końcówka i nie znam tytułu a słów też wiele nie zapamiętałęm. Jedyne co pamietam to:

"są gdzieś anioły co zeszły na ląd, o jeden oddech o dwa kroki stąd"

lub bardzo podobnie. Nie jest to chyba popularna piosenka bo w google.pl nie znalazłem nic. Może coś przekręciłem w tym tekście... Śpiewała kobieta, w refrenie (na koniec) nie było słów tylko coś w stylu nucenia. Pomóżcie proszę bo piosenka jest na prawdę super, nieraz te mało znane są dużo lepsze od hitów!!!
http://www.youtube.com/watch?v=FoAyssFAXQg
Desu - kto wie czy za rogiem ?
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
Cześć. Poszukuję piosenki która leciała pod ratuszem w sylwestra 2008/2009r. Jest ona na youtubie o nazwie filmiku "Olsztyn Sylwester 2008/09,Allenstein ". Bardzo bym prosiła o tytuł bo szukam tej piosenki od prawie 2 lat. Pozdrawiam.
mi się wydaje że nessun dorma tylko w jakiejś wersji techniawkowej o ile dobrze słyszę
 
Do góry