piterjedi

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Siemka. Ja rowniez szukam tytulu badz wykonawcy pewnej piosenki. Problem w tym, ze nie pamietam jej slow lecz teledysk xD. No wiec teledysk zobaczylem jakies 1.5 roku temu. Akcja dzieje sie chyba jesienia, wystepuje tam pewna laska, krotkie brazowe wlosy. Podczas teledysku ona robi zdjecia, zagluje i razem ze swoim chlopakiem plywa ludka.
Wiem, ze dziwnie to opisalem ale tyle tylko pamietam xD Pozostaje mi miec nadzieje, ze ktos to skojarzy :D
Pozdrawiam.
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
Szukam już dosyć starej piosenki. Przeszukałam całe google i nic nie znalazłam. Piosenkę śpiewa kobieta, klimaty trance'owo- house'owe, tekst prawdopodobnie- all i need, all i need, all i need for loving (??)
Bardzo proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam ;)

mi jedyne co sie skojazylo ze stara piosenka w ktorej jest all i need to :

air- all i need :p
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
Poszukuje piosenki która jest dosyć szybka w rytmie. Pamiętam mniej więcej początek refrenu:
don't you very want
don't you very want
i get you find you(cos jeszcze powinno byc w tej linijce ale nie pamiętam co)
is nothing...
Leci w automatach do tanczenia w Skozęcinie
Śpiewa ją kobieta

Sophie Ellis-Bextor - Catch You ;P
 

goofyyy

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam.
Szukam piosenki ktora niedawno pojawila sie na dyskotekach w radiu jej jeszcze nie slyszalem.
Chodzi o piosenka w ktora jest bardzo podobna do piosenki nicka kamarera-beautiful days chodzi mi o charakterystyczny dzwiek w refrenie,dodatkowo ta piosenka ktorej szukam spiewana jest przez kobiete.:))
Pozdrawiam
 

Szymcok

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Pomocyyy !! Szukam pewnej piosenki, mam nadzieje ze dobrze trafilam i ktoś mi pomoże :D o tej piosence wiem tyle ze to remix Enur & Natasja- Calabria .. wydaje mi sie ze slychac tam tez Seana Paula :p prosze pomóżcie szukam juz drugi dzień :(
tu link do niej : http://w906.wrzuta.pl/audio/1P3KNGrUAHD/calabria_remix ;)


Alex Gaudino - Destination Calabria ;) - Oryginał

http://dracuss.wrzuta.pl/film/7mjBgWI8Ris/...asja_-_calabria - tu link to tego co szukałaś

A tak swoją drogą moje radio nazywa się Calabria zapraszam www.powerbeats.pl
 

norbert16

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
nie mam pojecia jaki to jest zespol ani jak to dokladnie leci ale wiem ze jest to bardzo znany utwor i refren leci mniej wiecej tak (zapis fonetyczny) ju rytmi jamin nał uuu uuu uuu ju rytmi jamin... nał. cos takiego to jest i jest to dosyc stary utwor. jesli ktos kojarzy to prosilbym o podanie tytułu smile.gif
 

marciineek

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
szukam tytulu piosenkii z tego odcinkaa YCD
http://youcandance.plejada.pl/47,7130,5,od...o.html#autoplay
probowalem szukac po teksciee ze sluchuu w google ale jakos mi to nie wychodziloo :/
chodzi mi dokladnie o piosenke na poczatkuu ten taki hip hop i po srodkuu co potem juz caly czas lecii ta piosenka.
Ktos kojarzy jak sie nazywaja te piosenki ?
i jakby ktos mogl mi podac podobnee piosenki do tych bym byl bardzo wdziecznyy :))
 

Natka990

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
poznań
Szymcok wielkie dzieki ;) ale wlasnie nie do konca o to mi chodzilo :p chodzilo mi o dalszy remix tej piosenki z linka :) nigdzie nie moge tego znalezc :(

szukam tytulu piosenkii z tego odcinkaa YCD
http://youcandance.plejada.pl/47,7130,5,od...o.html#autoplay
probowalem szukac po teksciee ze sluchuu w google ale jakos mi to nie wychodziloo :/
chodzi mi dokladnie o piosenke na poczatkuu ten taki hip hop i po srodkuu co potem juz caly czas lecii ta piosenka.
Ktos kojarzy jak sie nazywaja te piosenki ?
i jakby ktos mogl mi podac podobnee piosenki do tych bym byl bardzo wdziecznyy :))


chodzi Ci o piosenke z tego filmiku ?? bo to britney spears :p
 

abletolove

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Tym razem szukam piosenki o następujących słowach: Radio, I'm on the radio, Radio, Like Ooooo
Mniej więcej coś takiego.. Ze słuchu z angielskiego zbyt dobra nie jestm ; )) Przeszukałam google i nic.
Piosenka dosyć 'świeża', szybka, rodzaju- pop, dance.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Tym razem szukam piosenki o następujących słowach: Radio, I'm on the radio, Radio, Like Ooooo
Mniej więcej coś takiego.. Ze słuchu z angielskiego zbyt dobra nie jestm ; )) Przeszukałam google i nic.
Piosenka dosyć 'świeża', szybka, rodzaju- pop, dance.


To Danny 'radio'
 

goofyyy

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ponawiam prosbe
Bardzo mi zalezy na tej nucie
Pomocy:)
Szukam piosenki ktora niedawno pojawila sie na dyskotekach w radiu jej jeszcze nie slyszalem.
Chodzi o piosenka w ktora jest bardzo podobna do piosenki nicka kamarera-beautiful days chodzi mi o charakterystyczny dzwiek w refrenie,dodatkowo ta piosenka ktorej szukam spiewana jest przez kobiete
 

Suede

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tyle co o nim wiem :

-wykonuje go jakiś młody polski zespół

- w refrenie zapamiętałem słowa: hej nie wszystko stracone ,........./ tu linijka której nie pamiętam pamiętam / ,każde z nas ma swoją złą stronę ,na wszystko mamy czas ,na wszystko mamy czas

numer słyszałem albo w Euro Radiu ,albo Studenckim Lubelskim Radio Centrum

proszę o pomoc .Pozdrawiam.
 

goofyyy

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tyle co o nim wiem :

-wykonuje go jakiś młody polski zespół

- w refrenie zapamiętałem słowa: hej nie wszystko stracone ,........./ tu linijka której nie pamiętam pamiętam / ,każde z nas ma swoją złą stronę ,na wszystko mamy czas ,na wszystko mamy czas

numer słyszałem albo w Euro Radiu ,albo Studenckim Lubelskim Radio Centrum

proszę o pomoc .Pozdrawiam.


Gentleman - Ego
PZDR
 
Do góry