Szarek

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Szukam tytułu utworu o następujących cechach:
-POP
-słowa niemieckie
-najprawdopodobniej zespół
-bardzo rytmiczna / "wesoła"
-możliwe, że popularna 2-3 lat temu
-możliwe, że w teledysku były fragmenty z jazdy na kolejce w wesołym miasteczku.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
szukam tytulu i wykonawcy tej piosenki co leci na polsacie jak reklamuja CSI kryminalne zagadki
 

amrek

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Poszukuję piosenki z czasów kiedy byłem jeszcze młody, piękny i zakochany po uszy w mojej pięknej żonie (lata 80-te). Nie znam tytułu ani wykonawcy. Śpiewał to facet albo zespół. Słowa, które utkwiły mnie w pamięci brzmiały tak:

"...byle kogoś mieć, kto jest wierny nam, kto ma takie oczy, w których się odbija blask... a gdy wracasz w noc, niech lampę trzyma w oknie..." W refrenie było coś z kwiatem.

Najpiękniejsze w tym wszystkim było to, że moja miłość zawsze stała w oknie z tą lampą, bez względu na to o której wracałem.
O ile ktoś pamięta tę piosenkę, proszę o pomoc.

Czyżby naprawdę nikt nie znał tej piosenki? Miałem ją nagraną z radia na kasecie.
 

Iwin123

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak w temacie, szukam piosenki Reggae, która usłyszałem w radiu a następnie w galerii na zakupach :p Nie wsłuchiwałem się dokładnie w słowa tylko pamiętam melodie i te 'niby' słowa. No i na tę chwilę kojarzy mi się tak: So sorry, so sorry, watching gonna do, watching go na do, coś tam for you :p Na pewno jest inaczej ale może ktoś sobie coś skojarzy :p Pozdrawiam
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Jak w temacie, szukam piosenki Reggae, która usłyszałem w radiu a następnie w galerii na zakupach :p Nie wsłuchiwałem się dokładnie w słowa tylko pamiętam melodie i te 'niby' słowa. No i na tę chwilę kojarzy mi się tak: So sorry, so sorry, watching gonna do, watching go na do, coś tam for you :p Na pewno jest inaczej ale może ktoś sobie coś skojarzy :p Pozdrawiam
Cops-Bad Boys
 

rafalek1001

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam...

Szukam piosenki którą widziałem nie dawno, nawet nie pamiuętam na jakim kanale, gdzie na teledysku tańczyli (chyba) jacyś Hińdusi, ale nie jestem pewny z turbanami na głowach... bardzo miła dla ucha piosenka, prosił bym o jej tytuł, z góry dziękuję !
 

Miszu879

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Witam, szukam pilnie jednej piosenki. Na pewno oglądaliście film "13 Dzielnica"( osobiście polecam ). Na oryginalnym DVD w menu głównym leci super piosenka ( francuski rap). Jeśli ktoś ją zapoda to WIELKIE DZIĘKI:)
 

Anka2408

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja szukam piosenki angielskiej, troche techno, w refrenach spiewa jakas panienka, zwrotki chyba tez<nie jestem pewna>, nie mam fragmentu tekstu nawet tylko pojedyncze slówka;/

want close
myself
have fun

pomiedzy bylo cos jeszcze jakby 'year' "already" "for" i 'forget' ale nie wiem czy dobrze uslyszałąm. Piosenka w miare energiczna, klubowa;]
 

reyty

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Poszukuje piosenki która jest dosyć szybka w rytmie. Pamiętam mniej więcej początek refrenu:
don't you very want
don't you very want
i get you find you(cos jeszcze powinno byc w tej linijce ale nie pamiętam co)
is nothing...
Leci w automatach do tanczenia w Skozęcinie
Śpiewa ją kobieta
 

abletolove

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Szukam już dosyć starej piosenki. Przeszukałam całe google i nic nie znalazłam. Piosenkę śpiewa kobieta, klimaty trance'owo- house'owe, tekst prawdopodobnie- all i need, all i need, all i need for loving (??)
Bardzo proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam ;)
 
Do góry