adiiii16

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej szukam piosenki w której kobieta śpiewa szeptem za bardzo nie rozumiem co śpiewa ale mniej więcej wystepuja tam takie słowa :

"For everything into marija es..... i potem jest look at me i niewiem co dalej :sexy:

i później jest takie wejscie techno

PROSZE O POMOC TO PILNE

( SORY ZA BŁEDY)

Z GÓRY DZIEKI

POZDRAWIAM :)
 

luk17

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Krakow
czesc mam pytanie szukam tego kawalku muzyki z serialu 39 i pol(odcinek) i tam w 37 minucie jest taki przerywnik. w reklamie opartej na 39 i pol tez byla. Przerywnik jest jakby jeen dzwiek gitary elektrycznej. Szuaklem tego i nie moglem znalesc jakbyscie mogli mi dac link do tego urywka

czesc prosze jeszcze raz wiecie skad moge sciagnac ten przerywnik ??
 

yahretzkee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wa-wa
Na stronie www.mkonopka.pl włącza się muzyka, którą chciałem znaleźć, ale nie potrafię :)
Czy może mi ktoś pomóc?
 

adiiii16

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej szukam piosenki w której kobieta śpiewa szeptem za bardzo nie rozumiem co śpiewa ale mniej więcej wystepuja tam takie słowa :

"For everything into marija es..... i potem jest look at me i niewiem co dalej

i później jest takie wejscie techno

PROSZE O POMOC TO PILNE

( SORY ZA BŁEDY)

Z GÓRY DZIEKI

POZDRAWIAM



SORY ŻE JESZCZE RAZ TO SAMO ALE:




PRRRROOOSZZZZEEEE POOOOMMMMÓÓÓÓÓŻŻŻŻŻŻCCCCIIIIEEEE
DLA MNIE TO BARDZZO WAŻŻNE
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Krótkie pytanie: jaki tytuł nosi taki najnowszy utwór Green Day? Nie ten "Know your enemy", tylko inny. Teledysk leciał dzisiaj na MTV, ale jestem ślepa, a TV mam pod sufitem :p Tam w teledysku taka para jest pokazana, chłopak i dziewczyna. Nie pamiętam słów.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
1. Ta nuta jest czesto puszczana na VIVIE. To jest takie wolniejsze jakby techno, gdzie charaktarystycznie spiewa koles powtarzajac okolo 15 slow ale nie wiem czy to refren. Wiem jedno nuta jest nowa no i spokojna biggrin.gif jakby ktos wiedzial to niech tytuly zaproponuje.
2. Ta nute slyszalem logujac sie na www.fotka.pl. a dokladnmiej przechodzac w link na www.emuzyka.pl. W dziale clubbing lecial remix lub jakies polaczenie dwoch nut max fatrenthide - slice me nice i max farenthide - can u feel it. Nie wiecie gdzie ja znajde.
z THX jezyk.gif
1. ee nie wiem czy o to Ci chodzi, techno to to nie jest, ale z tym mi się skojarzyło
Pitbull- I know you want me
2. ne wiem..
 

ztomek92x

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Krótkie pytanie: jaki tytuł nosi taki najnowszy utwór Green Day? Nie ten "Know your enemy", tylko inny. Teledysk leciał dzisiaj na MTV, ale jestem ślepa, a TV mam pod :p Tam w teledysku taka para jest pokazana, chłopak i . Nie pamiętam słów.

Green Day- 21 Guns
 

peruczka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
5
kolega mówi że może Green Day - 21st Century Breakdown poza tym poleca ściągnąć całą płytę bo świetna niby :p
 

pkk2size

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam, myślę że tutaj odnajdę odpowiedź. Szukam piosenki a wlasciwie polskiej wersji "We are the world, we are the children" w wykonaniu polskich artystow (O ile dobrze pamietam). Zapamietalem tylko ze po refrenie bylo " Wszystkim dzieciom swiata, pomocna podaj dlon, i to co im potrzebne jest, by mogly zyc.. ". Wpisuje ten kawalek tekstu w google i nic nie moge znalesc. Czekam na odpowiedz dzieki :)
 

ojciec-dyrektor

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dalej szukam... Pani śpiewa w refrenie...

i think it to you open up... tra la la la la la la la la la la la
i think it to you open up to make love into the night

mniej wiecej tak, oczywiscie tekst po angielsku złapany ze słuchu, pewnie brednie :)

może ktos kojarzy please :):):)
 

Miszu879

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Witam. Poszukuję piosenki, choć nie koniecznie- chyba każdy zna takie mixy, które "dodają odwagi", to po prostu szybkie utwory, przy których się np. biega lub które słucha się po prostu przed ważnym występem itp. Są nawet takie, które zajmują bardzo mało pamięci, a lecą bez przerwy. Właśnie tych ostatnich szukam :) Gdyby ktoś pomógł byłbym bardzi wdzięczny :)
 
Do góry