Narayan_Ostry

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja szukam nie pamiętam dokładnie....Słów wo gule ale wiem że tam w teledysku była chyba murzynka młoda ubrana na sportowo bardzo krótkie włosy i śpiewała jak szła na chodniku....Nie pamiętam słów ale pa piosenka bardzo mi ją przypomina--->Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In And Out Of Love


siemka. twoj utwor to sonique - sky http://www.youtube.com/watch?v=JCfAGSkhggQ

no tak, tam są 3 utwory.
Trzeci zaczyna sie ok. 2min40s [ Ida Corr Vs. Fedde Le Grand - Let Me Think About It (Gregor Salto & DJ Madskills Remix) ]
a pierwszych dwóch właśnie nie znam ;/


a to nie bedzie bodyrox-yeah yeah?
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
oglądał ktoś dzisiaj 39 i pół? :p
leciała piosenka , fragment :" to dla Ciebie .. oddam(caly świat? :mruga: ) i wszystko to, co mam". wcześniej jeszcze było :"Kocham Ciebie, jak kocha się tylko raz.. "

pomoże ktoś? :(
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
oglądał ktoś dzisiaj 39 i pół? :p
leciała piosenka , fragment :" to dla Ciebie .. oddam(caly świat? :mruga: ) i wszystko to, co mam". wcześniej jeszcze było :"Kocham Ciebie, jak kocha się tylko raz.. "

pomoże ktoś? :(
Nie oglądam tego serialu ale dobrze znam piosenkę...
Ziyo - Magiczne słowa (Tylko Tobie)
 

750610

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!
Ja też mam taką małą proźbę czy ktoś może słyszał o piosence w której refrenie są słowa "łing łing łang łang" to również może być "bling bling blang blang" jest to piosenka hip-hopowa.
 

pixnT

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich!! szukam bardzo fajnej piosenki. pamiętam że była hitem w wakacje. Co chwile w rmf ją puszczali :) idzie mniej więcej tak "hori nari nari nej, hori nari nari na" coś takiego. Mam nadzieje że ktoś kojarzy i pomoże

pozdrawiam!!
 

gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich!! szukam bardzo fajnej piosenki. pamiętam że była hitem w wakacje. Co chwile w rmf ją puszczali :) idzie mniej więcej tak "hori nari nari nej, hori nari nari na" coś takiego. Mam nadzieje że ktoś kojarzy i pomoże

pozdrawiam!!
Może:
Eugenia Vlasova & Andru Donalds - "Wind of hope"???;>
 

JustyŚś

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
szukam piosenki, pamiętam tylko teledysk. jest w nim kobieta i mężczyzna, którzy sie nie znają i jest pokazane jak rysują na ścianie czy jakimś murze coś, codziennie tamtędy przechodząc, powstaje rysunek na którym jest ławka i siedząca na niej dziewczyna i tak dorysowując kolejne elementy kobieta rysuje znak zapytania a mężczyzna rysuje drugą cz. tak że powstaje serce, piosenke tę śpiewa jakiś wokalista, moze ktoś zrozumie moją zamotaną wypowiedz i akurat wie o którą piosenke mi chodzi? nie jest ona nową piosenką a także niesamowicie rzadko pojawia sie gdzies w radiu czy tv. z góry dzięki :papa:
 

Kiniolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
2
Miasto
A może tak, a może nie? A może yhy?, A może y-y?
szukam piosenki, pamiętam tylko teledysk. jest w nim kobieta i mężczyzna, którzy sie nie znają i jest pokazane jak rysują na ścianie czy jakimś murze coś, codziennie tamtędy przechodząc, powstaje rysunek na którym jest ławka i siedząca na niej dziewczyna i tak dorysowując kolejne elementy kobieta rysuje znak zapytania a mężczyzna rysuje drugą cz. tak że powstaje serce, piosenke tę śpiewa jakiś wokalista, moze ktoś zrozumie moją zamotaną wypowiedz i akurat wie o którą piosenke mi chodzi? nie jest ona nową piosenką a także niesamowicie rzadko pojawia sie gdzies w radiu czy tv. z góry dzięki :papa:

Ta piosenka to Daniel Powter - Bad Day
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
Witam :D
chciałam się spytać czy wiecie jak nazywa się piosenka z reklamy ery blueconnect.
tam gdzie ludzie tańczą z laptopami :p :p :p
 

krokogator

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!
Widze że pomagacie wielu osobom więc mam nadzieje że i mnie wam się uda ale mam tylko jedną wskazówke:

W trakcie piosenki lecą słowa "on the show" czy jakoś tak a wszystko śpiewa facet.
Piosenka coś w stylu timbalanda ale chyba jednak bardziej dynamiczna!
 

Mikesz

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Poszukuje pewnej piosenki, usłyszałem ją ostatnio na imprezie...tekst ma dość skromny: "don't stop give it give it" czy jakoś tak. potem leci taki fajny bicik (tym tym tyty : :lol: ) wszystko w takich czarnych klimatach...
 

gagatek461

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
98
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!
Widze że pomagacie wielu osobom więc mam nadzieje że i mnie wam się uda ale mam tylko jedną wskazówke:

W trakcie piosenki lecą słowa "on the show" czy jakoś tak a wszystko śpiewa facet.
Piosenka coś w stylu timbalanda ale chyba jednak bardziej dynamiczna!



Flow Rida- "Low"???
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
hej moze mozecie pomoc mi:) szukam piosenki w ktorej przewijaja sie slowa " kiss me, hold me, love me" w refrenie fajnie szybko chodzi gitarka:) bede wdzieczna za kazda pomoc:)


ok juz sama znalazlam:) ale dzieki;)
 
Do góry