Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
poszukuję dość starej piosenki, gdzie refren brzmi coś typu: da du da du bi da du ... A w teledysku występują zieloni albo niebescy goście.
Jedyne co mi przychodzi do głowy:
The Police - "De Do Do Do, De Da Da Da"
Chociaż w teledysku zielonych/niebieskich gości raczej nie ma. Może jakiś cover tej starej piosenki. ;p
 

qbencjusz

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam,

Orientuje się ktoś z Was, jaka jest nazwa melodii lub tytuł utworu muzyki ktorą zamieszczam w linku.

Dziekuję za pomoc.


pozdrawiam


http://www.wrzuta.pl/audio/y6APBZ8fpn/

Jedyne co mi przychodzi do głowy:
The Police - "De Do Do Do, De Da Da Da"
Chociaż w teledysku zielonych/niebieskich gości raczej nie ma. Może jakiś cover tej starej piosenki. ;p


Moze chodzi Ci o Eiffel65 - Blue

:) watpie, ale może ?
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
A ja ponawiam swoja prosbe o piosenke z 2 fast 2 furious. Nie ma jej na soundtracku. Leci pod koniec podczas sceny, w ktorej masa samochodow wyjezdza z garazu. Baaardzo mi zalezy.
 

contracts

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
mało pamiętam, facet tańczy jak oszalały w deszczu i śpiewa w kółko jakiś tekst - odpisz kto wie ocb na contracts@o2.pl, dziękuję z góry
 

Mystlich

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja szukam tytułu piosenki którą śpiewa ta dziewczyna:

http://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE

Ino proszę was o szybką odpowiedź naprawdę szybko !
Jakbyście jeszcze powiedzieli jak zdobyć podkład do tej piosenki i tekst.

Z góry dziękuje i naprawdę proszę o szybką odpowiedź
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Ja szukam tytułu piosenki którą śpiewa ta dziewczyna:

http://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE

Ino proszę was o szybką odpowiedź naprawdę szybko !
Jakbyście jeszcze powiedzieli jak zdobyć podkład do tej piosenki i tekst.

Z góry dziękuje i naprawdę proszę o szybką odpowiedź


Pochodząca z "Czarnoksiężnika z krainy Oz" legendarna piosenka "Over the Rainbow" wygrała kolejny plebiscyt Amerykańskiego Instytutu Filmowego. Na liście 100 najlepszych piosenek drugie miejsce zajął utwór "As Time Goes By" z "Casablanki", zaś na trzecim miejscu uplasowała się piosenka tytułowa z "Deszczowej piosenki".
"Over the Rainbow" zostało wykonywane przez odtwórczynię głównej roli Judy Garland, a film miał swoją premierę w 1939 roku. To jedna z najlepszych piosenek i w pełni zasłużyła na zwycięstwo. Nie bez znaczenia jest jej emocjonalne wykonanie przez Judy Garland. Przechodzą mnie dreszcze ilekroć słyszę ten utwór - powiedział Burt Bacharach, jeden z najsłynniejszych kompozytorów filmowych piosenek. Na liście nie zabrakło jego słynnych utworów. Nagrodzona Oscarem piosenka "Raindrops Keep Falling on My Head" pochodząca z filmu "Butch Cassidy i Sundance Kid" zajęła 23 miejsce, zaś "Temat przewodni (Best That You Can Do)" z filmu "Artur" znalazła się na 79. W 2001 roku "Over the Rainbow" wraz z utworem Binga Crosby'ego "White Christmas" wygrało plebiscyt na Piosenkę Stulecia, organizowany w USA.

Over The Rainbow
(Arlen-Harburg)

Somewhere over the rainbow
Way up high
There's a land that I heard of
Once in a lullaby

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Some day I'll wish upon a star
And wake up where the clouds are far behind me
Where troubles melt like lemondrops
Away above the chimney tops
That's where you'll find me

Somewhere over the rainbow
Bluebirds fly
Birds fly over the rainbow
Why then, oh why can't I?
Some day I'll wish upon a star
And wake up where the clouds are far behind me
Where troubles melt like lemondrops
Away above the chimney tops
That's where you'll find me

Somewhere over the rainbow
Bluebirds fly
Birds fly over the rainbow
Why then, oh why can't I?

If happy little bluebirds fly
Beyond the rainbow
Why, oh why can't I?

Muzyczkę już sobie chyba znajdziesz np tu:
http://www.youtube.com/watch?v=zcxLsHacCy8
 
K

kened88

Guest
Witam!
Poszukuje piosenki o tytule "super lover" leci czesto na planeta fm jak ktos zna autora to prosze dac znac na pw i w poscie.Pozdro
 

glicerolek

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Piosenka która leci na tej stronie --->http://www.fnfdance.com/
Tylko za holerę nie mogę znaleźć jej tytułu. Bardzo proszę pomóżcie mi znaleźć autora albo najlepiej tytuł. Dzięks za pomoc.
 

Narayan_Ostry

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Szukam takiego utworu, na pewno ktos kojarzy teledysk gdzie maly chlopiec buduje sobie czerwony samolot w jakiejs stodole i go pozniej puszcza nad jakims urwiskiem czy na łące. drugi teledysk chyba tego samego wykonawcy jest jak laska w jakims hotelu wychodzi z lazienki w reczniku, zaczyna sie malowac, suszyc glowe, pozniej ciagle sie przebiera i ogolnie szykuje sie do wyjscia, na koncu o ile dobrze pamietam wychodzi na impreze..pozdro

dobra juz wiem ze ten utwor z ta laska co sie szykuje na impre to galleon - so i begin (zajechany kawalek naprawde goraco polecam) niestety do drugiego nie doszedlem i mylilem sie bo to jednak nie ten sam wykonawca.pozdro
 

Kiniolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
2
Miasto
A może tak, a może nie? A może yhy?, A może y-y?
A ja szukam nie pamiętam dokładnie....Słów wo gule ale wiem że tam w teledysku była chyba murzynka młoda ubrana na sportowo bardzo krótkie włosy i śpiewała jak szła na chodniku....Nie pamiętam słów ale pa piosenka bardzo mi ją przypomina--->Armin van Buuren feat. Sharon den Adel - In And Out Of Love
 

mały ludek

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ale o który konkretnie utwór bo tam chyba kilka jest;)???


no tak, tam są 3 utwory.
Trzeci zaczyna sie ok. 2min40s [ Ida Corr Vs. Fedde Le Grand - Let Me Think About It (Gregor Salto & DJ Madskills Remix) ]
a pierwszych dwóch właśnie nie znam ;/
 
Do góry