Szukam oferty na wakacje!

barburka86

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
A ja właśnie z nimi http://www.rejsy-grecja.pl/ pływałam w tamtym roku po Grecji :) wrażenia niezapomniane, a najlepsze jest to, że nie trzeba być obeznanym z żeglarstwiem, to raczej rejsy turystyczne i wypoczynkowe, takie krótkie przeprawy z wyspy na wyspę. Greckie wysepki polecam, są strasznie urocze :)
no właściwie nie trzeba mieć i trzeba :p to zależy jaki sobie rejs wybierzesz. bo rejs po Atlantyku to już wyższa szkoła jazdy :p ja przyznam że się moje małe doświadczenia żeglarskie przydały na tej trasie Hiszpania-Gibraltar- Maroko. podoba mi się to, że nie jest to sztywno organizowany rejs, którego trasy nie można zmienić. załoga z mojego rejsu była super i wszyscy chcieliśmy odwiedzić atlantyckie porty płwowe np.Kadyks, czy Huelva
 

balbinka13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
nie, no wiadomo, ze zalezy jaką trasę się wybierze. Ja jako mało doświadczona w tamtym roku zdecydowała się na Grecję, ale teraz przyznam, że to Maroko brzmi świetnie... Właśnie zobaczyłam, że na stronie http://morskie-rejsy.com/gibraltar-maroko jest odnośnik do you tube i można sobie zdjęcia z rejsu pooglądać - rewelacyjna sprawa, aż chce się płynąć... Ja chyba w maju wyruszam, ewentualnie w czerwcu!
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jak tam wasze wakacje? już zaplanowane? jakie kierunki wybraliście czy bardziej wakacje w PL?
 
D

Dorka123

Guest
My jeszcze nie wiemy, zobaczymy jak będzie z wydatkami i czasem wolnym, ale myślimy o Kopenhadze albo Bornholmie (znowu ;)), mam nadzieję, że w końcu się uda :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Dorka123 napisał:
My jeszcze nie wiemy, zobaczymy jak będzie z wydatkami i czasem wolnym, ale myślimy o Kopenhadze albo Bornholmie (znowu ;)), mam nadzieję, że w końcu się uda :)
Fajny kierunek, również go preferuje. A z kim lecisz? A może płyniesz? Na własna rękę czy z kimś? Sorki za moją ciekawość..
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
a ja tylko w Polsce, jakoś u nas mi najlepiej :) zwykle jeżdżę w Beskid Niski, ale w tym roku szarpnę na Karkonosze. podoba mi się Jagniątków - cicho, spokojnie, ludzi mało a do Jeleniej czy Karpacza rzut beretem. znalazłam taką fajną rezydencję nadwodospadem.eu. ceny trochę wysokie, ale mam nadzieję, że warto :)
 
D

Dorka123

Guest
majkusia napisał:
My jeszcze nie wiemy, zobaczymy jak będzie z wydatkami i czasem wolnym, ale myślimy o Kopenhadze albo Bornholmie (znowu ;)), mam nadzieję, że w końcu się uda :)
Fajny kierunek, również go preferuje. A z kim lecisz? A może płyniesz? Na własna rękę czy z kimś? Sorki za moją ciekawość..
Myślę, że promem, z unity line, polecieć to sobie mogę w inne części świata, w które popłynąć się nie da :)
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
A ma ktoś jakieś doświadczenia jeśli chodzi o Turcję, Hiszpanię, Bulgarię? Gdzie fajniej, gdzie się bardziej opłaca, lepiej z biura czy na własną rękę?
 
D

Dobrawa

Guest
Ja się mogę podczepić do pytania. Tylko, że o samą Turcję. Piszecie dużo o biurze Itaka to może i jakieś fajne oferty już wyłapałyście dziewczyny? Coś rodzinnego byłoby fajne bo chyba już czas zacząć jakoś planować wakacje.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Shija napisał:
A ma ktoś jakieś doświadczenia jeśli chodzi o Turcję, Hiszpanię, Bulgarię? Gdzie fajniej, gdzie się bardziej opłaca, lepiej z biura czy na własną rękę?
Zależy od tego ile masz czasu na planowanie. Z biurem jest o tyle lepiej, że tylko płacisz i wymagasz, choć cena może być nieco wyższa. Oczywiście zawsze istnieje też last minute. ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Dobrawa napisał:
Piszecie dużo o biurze Itaka
Bo to pewne biuro-ja w tym roku wybrałam Rodos i już jest wszystko zaklepane.




robson12 napisał:
. Z biurem jest o tyle lepiej, że tylko płacisz i wymagasz,
Dla mnie najważniejsze jest to, że mam spokojną głowę i mogę tylko odliczać czas do wakacji.




robson12 napisał:
Oczywiście zawsze istnieje też last minute.
Fajna sprawa dla osób, które mogą sobie pozwolić na spontaniczny urlop-u mnie w pracy plan urlopów jest robiony już w styczniu .
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
robson12 napisał:
Zależy od tego ile masz czasu na planowanie. Z biurem jest o tyle lepiej, że tylko płacisz i wymagasz, choć cena może być nieco wyższa. Oczywiście zawsze istnieje też last minute.
Wiesz, nie zawsze musi być last minute, żeby było tanio. To nie jest tak, że biura narzucają jakieś ceny z kosmosu, teraz można znaleźć biura, które mają na prawdę przystępne ceny i bogatą ofertę.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
sewanna napisał:
Fajna sprawa dla osób, które mogą sobie pozwolić na spontaniczny urlop-u mnie w pracy plan urlopów jest robiony już w styczniu .
U mnie jest odwrotnie. Wakacje dużo wcześniej zaplanowane to luksus, a spontan to norma. Na szczęście zawsze są promocje i na znacznie wcześniejsze plany i na ostatnią chwilę.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
W tym roku będę wertować oferty last minute. W zeszłym urlop zaplanowałam sobie w styczniu na sierpień, a na samym początku sierpnia złamałam nogę. Życie. Także cierpliwie czekam, nie koncentrując się na przeglądaniu ofert aby się też za bardzo nie denerwować okazjami które przelatują koło nosa ;)
 

Gosia Sosnowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Opole
Absolutnie najlepsze jest spontaniczne planowanie, ale wiadomo, że trzeba mieć do tego i warunki (wolny czas) i odpowiednie towarzystwo - niestety często o oba te szczęścia na raz jest bardzo ciężko. Nie byłam na porządnych wakacjach już dłuuugo. W zeszłym roku bardzo się uparłam, żeby przynajmniej na parę dni odpocząć od pracy i gdzieś pojechać, w końcu zaprosiła mnie przyjaciółka zza dwóch województw :) Urocza wieś, las, rower, skwar i okres w dodatku, więc większość czasu siedziałyśmy razem i oglądałyśmy filmy, ale co u kogoś, to nie w domu :D W tym roku wybieram się na pewno nad Morze. Już muszę!!
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Shija napisał:
A ma ktoś jakieś doświadczenia jeśli chodzi o Turcję, Hiszpanię, Bulgarię? Gdzie fajniej, gdzie się bardziej opłaca, lepiej z biura czy na własną rękę

Zdecydowanie Hiszpania :D Ja preferuję wyjazdy z biurem podróży np . Itaka. Na własną rękę może i bym się wybrała ale dawno temu jak jeszcze rodziny nie miałam. A teraz nie zaryzykowałabym jakiś wpadek przy wyjeździe rodzinnym.
 
D

Dobrawa

Guest
sewanna napisał:
Piszecie dużo o biurze Itaka
Bo to pewne biuro-ja w tym roku wybrałam Rodos i już jest wszystko zaklepane.
Faktycznie poczytałam troche i Itaka miała niedawno 25lecie. Wszędzie dobrze piszą o biusz to poszprałam w ofertach promocyjnych i w tym roku postawimy chyba na Cypr.
 
D

Dobrawa

Guest
robson12 napisał:
A ma ktoś jakieś doświadczenia jeśli chodzi o Turcję, Hiszpanię, Bulgarię? Gdzie fajniej, gdzie się bardziej opłaca, lepiej z biura czy na własną rękę?
Zależy od tego ile masz czasu na planowanie. Z biurem jest o tyle lepiej, że tylko płacisz i wymagasz, choć cena może być nieco wyższa. Oczywiście zawsze istnieje też last minute. ;)
No tak, ale na stronie ich w Last Minute jest kilka ofert i powiedz mi teraz, ktorą jest najkorzystniejsza? Albo na co mam zwracać uwagę ?

http://www.itaka.pl/last-minute/
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
To już zależy wyłącznie od Ciebie. Czy głównym kryterium będzie cena, czy też miejsce. Warto również pooglądać inne promocje.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
robson12 napisał:
To już zależy wyłącznie od Ciebie. Czy głównym kryterium będzie cena, czy też miejsce. Warto również pooglądać inne promocje.
Ja póki niewiele krajów egzotycznych widziałam - stawiam na cenę :) Pytane czy ma się preferencje wczasowe czy wycieczkowe.
 
Do góry