Szukam oferty na wakacje!

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Jeżeli kogoś interesuje Skandynawia to tutaj fajne oferty wycieczek autokarowych, rejsów specjalnych (najbliższy to kabaretowy i z okazji dnia dziecka) warto poszperać w ofertach bo wakacje już niedługo http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/wycieczki_do_skandynawii
 
D

Dorka123

Guest
pozostaje mi tylko potwierdzić ;) Byłam kiedyś na takim rejsie i to na prawdę niezapomniana przygoda. A jeśli ktoś ma więcej czasu to polecam wycieczki autokarowe. Cenowo wypadają bardzo korzystnie, a wybór jest taki, ze każdy coś dla siebie znajdzie :)
 
L

libelule

Guest
Teraz w ogole majowke mają :) Ale i poza długim weekendem można u nich znaleść świetne oferty :) żadnej okazji nie popuszczą ;)
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
no ok, ale zobaczcie jak to wygląda w Sopocie. Bierzecie hotel, macie wszystko w cenie, a za pobyt 5 dni płacicie po 500 zł za noc. Czy to dużo? Zobaczcie sobie sopockie hotele: sopot hotele
 

malaczarna189

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja nad polskie morze nie jezdze juz od paru lat bo sie nie oplaca. przejrzyj sobie strone funclubu, jezdze z nimi juz jakis czas i naprawde sie oplaca :)
 

podroznik67

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja analizuję wycieczki na http://travelscanner.pl/ strasznie nie lubię jak w biurach podróży zwodzą mnie, że nie wiadomo czy cena się zmieni, a tutaj mam historię ceny i podpowiedź czy cena jest atrakcyjna czy nie. :)
 
D

Dorka123

Guest
500 zł za noc to bardzo dużo, a pogoda bywa kapryśna... Jeśli miałabym wakacje spędzać nad Bałtykiem to raczej Bornholm wchodzi w grę i chociaż Sopot i niektóre miejsca w Gdańsku kocham nad życie to wakacji bym tutaj nie chciała spędzać.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ehh, ja teraz wybieram cel podróży poślubnej, za 3 miesiące wychodzę za mąż, będzie to już prawie po sezonie, więc może dostanę jakąs fajną niedrogą ofertę.
 
D

Dorka123

Guest
a jaki kierunek Cię interesuje? ciepłe kraje czy obojętnie, bo i tak z pokoju hotelowego nie będziecie wychodzić? ;)
zobacz na stronie unity travel, fajne last minute mają, wiec chyba z tego być coś wybrała
 

matinnne

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
2
hm, no właśnie, a gdzie można pojechać z chłopakiem na wakacje na parę dni, żeby nie przepłacić a dobrze się bawić ? Albo z większą grupą znajomych ? Jakie polskie, nadmorskie miejscowości są do tego najlepsze ? ? ?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Sopot dobry ale drogi. Może Mielno?

A mam pytanie z innej strony, czy był ktoś z was może na Riwierze Angielskiej? Ostatnio słyszałem że jest tam przepięknie, a zdjęcia mnie utwierdziły w przekonaniu :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Mielno imprezowe ale daleko, zalezy z jakiego regionu PL pochodzisz. Ja wolalam zawsze stricte polnoc kraju.

Co do Riviery, zaciekawilam sie bardzo. Musze podpytac nzjaomych ktorzy w Angli studiuja, jednak z Londynu to kawalek drogi..:/ Swoja droga zamierzam sie wybrac to moze nieco bym sobie wycieczke wydluzyla. Obawiam sie jednak tego, ze nalezaloby miec auto, prawda ?
A z mysli wkacyjnych i kierunkow podrozy to czeka na mnie katalog Itaki i decyzja do podjecia.
 

Sukkubus

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
1
Z wakacjami w Polsce jest jeden podstawowy problem: całkowity brak gwarancji pogody. Np. nad Morzem Śródziemnym nawet jeśli jest słaba, to najwyżej kilka dni, reszt urlopu w słońcu. Nad naszym morzem potrafi padać i miesiąc. W zeszłym roku byłam dwa tygodnie w środku lata i lało CAŁY CZAS :) Każdego jednego dnia. Masakra. W tym roku zaliczyłam Włochy i nie wiedziałam co to deszcz, a lot kosztował mnie 300ł w obie strony: loty. Wprawdzie ceny koło 100 to fikcja. ale 300 to już koszt paliwa, które musiałam kupić, by dojechać nad to nasze zalane deszcze morze. Polska to dla mnie głównie raj dla zwiedzaczy, uwielbiam zabytki i do nich pogoda mi niepotrzebna, ale plażowicze muszą liczyć na szczęście.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
widziałam dziś na FB Itaki że mają ściągę z oferty na lato 2013.
378546_553195838028318_794623790_n.jpg
 
D

Dorka123

Guest
Chętnie bym się wygrzała w jakimś ciepłym kraju, nie powiem ;) Ale najpierw narty, a latem może Mongolia, ciekawy kierunek :)
Nie sądziłam, że ktoś w takie miejsca na wycieczki jeździ, fajnie, że mają je w ofercie ;)
 
B

Basia K

Guest
Ustka słynie ze specjalnie przygotowanych plaż, są szerokie i piaszczyste i powodują że leżenie plackiem jest miłe. A piękne zachody słońca oglądane przy rybce z nadmorskiej promenady na trwale znajdą się w pamięci.. Noclegi w Ustce znajdziesz tutaj.
 
D

Dorka123

Guest
jeśli ktoś ma na to czas to czemu nie, ale ja wolę pojechać na gotowe, gdzie wszystko zrobią za mnie, a ja będę tylko delektować się jedzeniem, słońcem i plażą ;)
 

drLeyla

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja też wole na gotowe... człowiek się tyle na codzien narobi, że podczas urlopu lubię zwiedzać i się delektować brakiem stresu a nie mieć znowu wszystko na mojej głowie... i tak bedzie tez w tym roku w Los Angeles :310:
 

barburka86

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
to może ja dołożę swoje trzy grosze do Waszych wypowiedzi. nie jestem fanką polskiego morza, bo dwa tygodnie kosztują tyle co wczasy zagraniczne a gwarancji na fajny aktywny wypoczynek przy ładnej pogodzie - nie ma. nie przepdam też za urlopem, gdzie głowna atrakcją jest leżenie z drinkiem przy hotelowym basenie w Egipcie, choć nie ukrywam, że piramidy zawsze chciałam zobaczyć ;) jest kilka rzeczy bez ktorych nie wyobrazam sobie urlopu: słońce, woda i zwiedzanie ciekawych miejsc. w tamtym roku wybrałam się na rejs Hiszpania-Gibraltar- Maroko. Wrażenia? niezapomniane! były to jedne z tych wakacji, które pamięta się do końca życia, za każdym razem kiedy wyciągam zdjęcia z rejsu, mysle- jejuuu jak ja bym chciała pojechać tam jeszcze raz! w tym roku z tym samym organizatorem wybieram się na rejs do Grecji http://www.rejsy-grecja.pl/rejsy_grecja.html i wreszcie zobaczę wyspę Mykonos i kolebkę starozytnej cywlizacji :)
 

balbinka13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
A ja właśnie z nimi http://www.rejsy-grecja.pl/ pływałam w tamtym roku po Grecji :) wrażenia niezapomniane, a najlepsze jest to, że nie trzeba być obeznanym z żeglarstwiem, to raczej rejsy turystyczne i wypoczynkowe, takie krótkie przeprawy z wyspy na wyspę. Greckie wysepki polecam, są strasznie urocze :)
 
Do góry