Szukam Darmowej nauki Hakingu

hubik96

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Daleko od nobuw :P
Witam! Szukam darmowego kursu Hakingu coś takiego jak Szkoła Hakerów.

Interesuje mnie:

-podsłuchiwanie rozmów GG :bag:
-łamanie PASSÓW w grach MMORPG :mruga:
-Przechwycenie E-Mali
-Włażenie do innych komputerów, pozyskiwanie z nich informacji:D

i wchodzenie na komputer ofiary przez LAN.

nie robić SPAMÓW!!

kontakt:

E-Mail: metin2TEAM@interia.eu
Gadu-Gadu: 106363371
lub przez stronę w formie zamuwienia
Link:
Kod:
www.metinos2.pl.tl

PLIS Piszcie czekam na odpowiedź
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Zakładając taki temat, mogę stwierdzić, że nie nauczysz się chociażby skanowania sieci a co dopiero to o co prosisz.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
radzę najpierw nauczyć się programowania oraz zapoznać ze środowiskiem linuxa, a później kombinować coś w stronę hackingu :)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
pierwsza lekcja - poszukaj informacji o tym samodzielnie ;)
 

h4x0r

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze wszond
1. Jak na forum, to na forum.
2. Po kolei - logo, algo, pascal, Linux, bash, C, google, google, google, google, google,"The Art of Exploitation", linuxowe książki, serwery pentagonu :D
3. Jesteś #$%#$%
 

Nixon

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Waldenburg
ciekawą lekturą jest Mitnick Kevin ,,Sztuka Postepu"

hacker to taki super informatyk zna język programowania nie 1 ale wiekrzosc przydatnych jak c; c+; C++ chcesz sie tego jezyka ? Właśnie ledwo co dzisiaj w nocy zrobiłem forum poświęcne o tym wystarczy kliknąć na sygnaturke u mnie na dole
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
ciekawą lekturą jest Mitnick Kevin ,,Sztuka Postepu"

hacker to taki super informatyk zna język programowania nie 1 ale wiekrzosc przydatnych jak c; c+; C++ chcesz sie tego jezyka ? Właśnie ledwo co dzisiaj w nocy zrobiłem forum poświęcne o tym wystarczy kliknąć na sygnaturke u mnie na dole
Pomyłka, Sztuka Podstępu.
Haker, nie musi być super Informatykiem. Może być humanistą ale znający dobrze języki webowe itp. Patrzyłem na Twoje forum, zrób więcej podrozdziałów.
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Po pierwsze poczytać Kodeks Karny, żeby dowiedzieć się, czy to, co chcesz robić przypadkiem nie jest karalne :)
Jak już chcesz się włamywać to wyłącznie na adres 127.0.0.1. Przynajmniej nie zrobisz nikomu krzywdy.
 

Nixon

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Waldenburg
Nookie te forum ma dopiero niecały jeden dzień dzisiaj po 2 go założyłem wiec nie spodziewaj się super artykułów itp na początku. Ale teraz forum jest tylko dla zarejestrowanych osób jak narazie umieściłem tylko program Python ale z czasem będą jeszcze Pascal Delphi aż do c, c+, c++ ale nie wszystko na raz co za dużo to nie zdrowo aby ludzIą się nie mieszało w głowach na początku Python łatwy i przyjemny program. Zapytasz się czemu nie dam więcej ludzie sie często spiesza chcą odrazu pisać w języku c++ nie znając podstaw a to jest trudne by ich nie kusic nastepny program i poradnik za 2-3 dni albo i więcej zależy jak kto sie do tego przykłada
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Nookie te forum ma dopiero niecały jeden dzień dzisiaj po 2 go założyłem wiec nie spodziewaj się super artykułów itp na początku.
nie chodzi mi o artykuły, tylko o działy.
 

Nixon

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Waldenburg
jak chcesz to możesz podać kilka pomysłów szukam chętnych pomysłodawców no i przydał by się rozgłos i pomoc w nim :)
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
jak chcesz to możesz podać kilka pomysłów szukam chętnych pomysłodawców no i przydał by się rozgłos i pomoc w nim smile.gif
Ciekawe jakby to szło. Są już fora o tejże tematyce. Ale spróbować zawsze można. Dam znać jutro bądź pojutrze. Zostaw mi namiary na siebie w postaci nr. gg.
 

borysek01

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wkurzają mnie już nie raz ludzie mówiący google nie gryzie itd.
Gdybyśmy nie pytali o takie rzeczy na forum to w google też by ich nie było !!!
Rozumiem jeśli na forum był już taki topic, ale poza naszym forum to już całkiem co innego.

a co do założyciela tematu,
polecam nauczyć się języków programowanie, Php,html , Ajax. A włamywanie do gg to nie hacking... tylko laikowanie
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Wkurzają mnie już nie raz ludzie mówiący google nie gryzie itd.
Gdybyśmy nie pytali o takie rzeczy na forum to w google też by ich nie było !!!
Google nie gryzie :D
 

a86

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
szukam kolegow ktorzy naucza mnie hakowac, bo chce kolegow w szkole pohakowac zebym mogl leczyc kompleksy i zeby wreszcie wszyscy czuli przedemna respect
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Witam...

szukam kolegow ktorzy naucza mnie hakowac, bo chce kolegow w szkole pohakowac zebym mogl leczyc kompleksy i zeby wreszcie wszyscy czuli przedemna respect


Może nie na temat, ale muszę napisać bo jak widzę niektórych to aż gotuje się we mnie... Osobniki takie jak a86 i jemu podobne... Urodziliście się z wiedzą na temat komputerów, struktur sieci, programowania itp. że traktujecie tak innych? To, że ktoś nie zna się na czymś a chciałby się nauczyć czegoś co wymaga poświęcenia dużo czasu i wytrwałości nie oznacza, że musi być tak traktowany... Wystarczy pouczyć tego kogoś z czym wiąże się takie a takie działanie, co trzeba umieć i od czego najlepiej zacząć... Nikt nie każe nikomu nikogo prowadzić za rękę ale odpowiedzieć na temat można... Mogę się założyć, że niektóre te laiki gdyby się przyłożyły i uczyły to nie jednego by wyprzedziły z wiedzą...

Wkurzają mnie już nie raz ludzie mówiący google nie gryzie itd.
Gdybyśmy nie pytali o takie rzeczy na forum to w google też by ich nie było !!!
Rozumiem jeśli na forum był już taki topic, ale poza naszym forum to już całkiem co innego.

Co do tej wypowiedzi to i tak i nie... Z jednej strony tak, bo w końcu skąd by się znalazły te wszystkie odpowiedzi na pytania. Z drugiej strony jeżeli chodzi o błache problemy to lepiej podać tylko linka.

Co do tematu to raczej nic nowego bym nie wniósł bo większość osób napisała co i jak także się nie wypowiadam...

Pozdrawiam ;)
 
Do góry