Szukam Darmowej nauki Hakingu

a86

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
bynajmniej nie pytalem po forach jak hakowac, bo wtedy nawet for nie bylo kiedy znaczynalem, tylko strony statyczne..
uczylem sie sam, nikt mi nie pomagal, mam mozg i potrafie z niego korzystac w przeciwienstwie do innych, hacking jest nielegalny i za takie pytanie powinien byc ban, moze bedziemy tez pomagac pedofila, jak znalesc zdjecia golych dzieci? tez bedziesz taki sklonny do pomocy? bo hacking wyrzadza wysokie szkody, naucz sie podstaw sieci bo nawet tego nie potrafisz, to jak chcesz byc hakerem? zycie to nie film "hacker", emacsem przez send mail i te klimaty, nie ma kursow hackingu, sa kursy dla script kiddie, hacking to wykorzystywanie wiedzy ktora sie posiada, pocwicz i nauczysz sie, nie ma uniwersalnych metod, kazdy serwer jest inny

http://blog.ziaja.name/2009/01/bezpieczens...wnikow-esl.html

masz przyklad, zobaczylem aplet na stronie, zobaczylem kod, polaczylem sie z serwerem irc, poszukalem manuala do tego ircd, wykorzystalem komendy, odpalilem nmapa..
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
bynajmniej nie pytalem po forach jak hakowac, bo wtedy nawet for nie bylo kiedy znaczynalem, tylko strony statyczne..
uczylem sie sam, nikt mi nie pomagal, mam mozg i potrafie z niego korzystac w przeciwienstwie do innych, hacking jest nielegalny i za takie pytanie powinien byc ban, moze bedziemy tez pomagac pedofila, jak znalesc zdjecia golych dzieci? tez bedziesz taki sklonny do pomocy? bo hacking wyrzadza wysokie szkody, naucz sie podstaw sieci bo nawet tego nie potrafisz, to jak chcesz byc hakerem? zycie to nie film "hacker", emacsem przez send mail i te klimaty, nie ma kursow hackingu, sa kursy dla script kiddie, hacking to wykorzystywanie wiedzy ktora sie posiada, pocwicz i nauczysz sie, nie ma uniwersalnych metod, kazdy serwer jest inny

http://blog.ziaja.name/2009/01/bezpieczens...wnikow-esl.html

masz przyklad, zobaczylem aplet na stronie, zobaczylem kod, polaczylem sie z serwerem irc, poszukalem manuala do tego ircd, wykorzystalem komendy, odpalilem nmapa..

Wyraźnie napisałem "Wystarczy pouczyć tego kogoś z czym wiąże się takie a takie działanie, co trzeba umieć i od czego najlepiej zacząć... Nikt nie każe nikomu nikogo prowadzić za rękę ale odpowiedzieć na temat można..." i nigdzie nie wspomniałem o tym, że kogoś uczyłbym czegokolwiek... Ale widzę, że czytanie ze zrozumieniem to ledwo u Ciebie zipie.. Już w kilku tematach zachowałeś się tak jak tutaj, jakbyś wszystko na każdy temat wiedział i już masz u mnie opinie dupka ;)
 

Ormi

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Nie tylko u ciebie hex :)

amz, przeczytałem sobie ten twój mega-hiper-extra-peta-pr0 t3xt...

Fragment twojego komentarza do swojego tekstu:
termin haker natomiast używany jest na określenie włamywaczy sieciowych

Ale głównie przez media mój kochany, a media raczej nie są specjalnie wiarygodnym źródłem informacji, prawda? Czyżbyś tego tzw. "hackingu' uczył się z wystąpień goriona w tvp i tvn? :D

tak więc do wysokiej klasy specjalistów to ich admini nie należą

W przeciwieństwie do ciebie oczywiście?
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Nie tylko u ciebie hex
Myślałem nad tym, czy nie napisać wtedy, że pewnie u innych osób też, ale powstrzymałem się bo różnie to bywa... xD

W przeciwieństwie do ciebie oczywiście?
Ja bym powiedział specjalista do spraw bycia dupkiem ^^
 
Do góry