Szukam chłopaka

Status
Zamknięty.

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No ja też jestem az za szczera ale co zrobić taka ma natura:) taki mam urok. Jak dla mnie szczerość to podstawa po oczach umiem wykryć jak ktoś mnie kłamie nie wiem czemu ale zawsze jak ktoś mnie kłamię widzę czy ktoś kłamie czy mówi prawdę tzw spójrz mi w oczy a powiem ci kim jesteś.:D
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Nie wiem czemu ludzie kłamią,nie ma sensu bo i tak zawsze kłamstwo wychodzi wczesniej czy Pozniej,nigdy nie kłamie,zawsze jestem szczery w 100procentach sporo osob powtarza szczery aż do bólu,dobrze ze Masz taki dar zawsze sie przydaje
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Wiesz, ale czasami wolała bym się ugryźć w język niż wypowiadać słowa których potem żałuje. Bo czasami tak powiem coś zanim pomyśle. A nie koniecznie to jest dobre bo potem żałuje tego co powiedziałam.
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Uczymy sie całe życie nikt nie jest idealny,tez czasami coś powiem pózniej pomyśle
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Niby tak, ale są nawyki które bardzo ciężko zmienić np ja chce zmienić to, że mówię coś w złości coś czego tak na prawdę nie myślę tylko mówię to pod wpływem emocji. A potem żałuje, że coś powiedziałam.
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
By zmienić nawyki potrzeba minimum roku,codzienne ćwiczenia po 30minut bardzo ciężka praca,dlatego bardzo mało osob zmienia sie bo nie sa wytrwali w dążeniu do celu.Trening czyni mistrza,prócz tego nikt nie jest idealny,ludzi kocha sie za wady i zalety
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Niby tak no, ale wiesz jeżeli w złości mówimy osobie którą kochamy przykre słowa no to jej jest przykro a jak wiadomo dobre rzeczy łatwo zapomnieć ale te złe już nieco trudniej.
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Masz racje,w złości rożne rzeczy sie mówi pózniej sie tego żałuje,trzeba umieć przebaczac tak jak jest w religi.Czas leczy rany z biegiem czasu sie zapomnina
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A ja myślę inaczej, że czas nie leczy ran on tylko przyzwyczaja nas do bólu. Ale to takie moje zdanie w tym temacie.
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Różnie z tym bywa,jak człowiek sie dogaduje z druga osoba i sa szczęśliwi naszczescie nie maja problemow,by sie rani niepotrzebnie
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Dobra, ludzie, przenieście się na pw, bo zaraz pojawią się posty:
"tak"
"nie"
"być może"
"ok"
"mhm"
"jasne"

Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry