Szukam chłopaka

Status
Zamknięty.

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hej może zacznę od powiedzenia coś o sobie to tak mam na imię Asia mam 21 lat jestem z okolic Lublina. Jestem osoba spokojną szczera ale i wesoła. Kocham muzykę i taniec. Szukam chłopaka który będzie mnie akceptował taką jaka jestem:). Odrazu mowie nie szukam przygód typu sex itp szukam kogoś do stałego związku kto będzie ze mną szczery i akceptował moje wady i zalety.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Pan nigdzie nie wchodzi Pan sobie usiądzie załatwimy to po mojeju:D
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Czesc szkoda ze nie mieszkamy bliżej siebie,tez szukam dziewczyny takiej jak Ty,Masz podobny charakter do mnie wszystko zgadza sie procz tańca,jest ciezko znaleźć dobra osobe w dzisiejszych czasach,jestem z Radomia.Pozdrawiam
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja nie powiedziałam, że w tańcu jestem dobra i wcale nie dążę do tego by być dobra po prostu robie to co lubię robić.A charakter to mam rożny bo np jak ktoś mnie zdenerwuje potrafię wygarnąć ale też od pewnego czasu staram się nie zważać na to co mówią na mnie immi bo ludzie gadali i będą gadać a jak komuś się nie podobam to mówi się trudno nie mam takiego czegoś, że muszę się komuś podobać. Ważne, że ja czuje się ze sobą dobrze. A inni jak nie chce wcale nie musza mnie akceptować.
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Nikt nie jest idealny,ludzi Kocha sie za wady i zalety,najważniejsze by byc sobą i byc dobrym dla innych
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nikt nie jest idealny,ludzi Kocha sie za wady i zalety,najważniejsze by byc sobą i byc dobrym dla innych
W pełni się z Tobą zgadzam ludzi się powinno kochać za to jacy są akceptować ich wady i zalety. Moim głownym problemem z jakiego nie mogę znaleść chłopaka jest mój wygląd. No ale nie każdy może byc piękny są brzydcy ludzie z wyglądu ale mają wspaniałe charaktery fajnie się z nimi rozmawia. Ja osobiście jestem typem dziewczyny dla której wygląd nie ma znaczenia patrze na charakter, na to czy chłopak jest szczery wobec mnie no i najważniejsze musi mi ufać i akceptowac taką jaka jestem nigdy nie mam zamiaru udawac kogoś kim nie jestem i nie będe tylko po to by byc z kimś bo wtedy tak na prawdę oszukiwala bym siebie i tą osobę z którą jestem. Bo według mnie związek polega na akceptacji drugiej osoby taką jaka jest czy ona jest brzydka czy ładna każdy z nas ma wady i zalety. Jeśli ktoś nas na prawdę kocha to nie będzie chciał nas zmieniać a zakceptuje takim jakim się jest.
 

Nikczemnik

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Moim głownym problemem z jakiego nie mogę znaleść chłopaka jest mój wygląd. No ale nie każdy może byc piękny są brzydcy ludzie z wyglądu ale mają wspaniałe charaktery
Niema brzydkich ludzi są tylko niedbający o siebie albo na stole było za mało wódki :icon_evil:
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Masz racje jak w przyslowiu patrzy sie na środek książki a nie na okladke,procz tego uroda przemija,najważniejsze w zwiazku jest by sie dogadywac i uczucie a nie uroda,ludzie tworzą zwiazki z milosci,jakby każdy patrzył na urodę to by zwiazku nie bylo,z wiekiem każdy dochodzi do wniosku ze uroda nie jest najważniejsza tylko charakter by sie dogadywac i szanować,niestety coraz ciężej znaleźć dobra osobe

Masz racje jak w przyslowiu patrzy sie na środek książki a nie na okladke,procz tego uroda przemija,najważniejsze w zwiazku jest by sie dogadywac i uczucie a nie uroda,ludzie tworzą zwiazki z milosci,jakby każdy patrzył na urodę to by zwiazku nie bylo,z wiekiem każdy dochodzi do wniosku ze uroda nie jest najważniejsza tylko charakter by sie dogadywac i szanować,niestety coraz ciężej znaleźć dobra osobe
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
W związku jak dla mnie przynajmniej przynajmniej nie liczy się wygląd czy to czy facet ma kase samochód jest modnie ubrany. Bo ja przywiązuje duża uwagę jak ten ktoś mnie traktuje czy jest ze mną dla sex czy jest ze mną bo mnie najzwyczajniej kocha. Wiadomo sex w związku jest ważny ale ja sex nie szukam szukam kogoś z kim będę mogła porozmawiać na każdy temat kto mnie nie wyśmieje, a czasami nawet ochrzani jeśli zrobię coś źle nie szukam także idealnego związku, bo nie oszukujmy się takich związków idealnych nie ma. Najważniejsze jest to by mieć osobę która będzie z Tobą zawsze na dobre i złe. Bo łatwo jest być z kimś kiedy wszystko ładnie pięknie gra trudniej jest natomiast być ze sobą kiedy coś w życiu się psuje i to jest piękne kiedy masz taką osobę która wystarczy, że spojrzy na Ciebie i będzie wiedzieć, że coś jest nie tak po prostu Cię przytuli powie, że wszystko będzie dobrze. Takiego szczęścia nie da nam samochód kasa często ludzie gonią za tym co jest nietrfałe a zapominają o tym co jest w życiu najcenniejsze co nie dadzą Ci pieniądze czy inne materialne rzeczy poczucie, że masz dla kogo żyć, że ktoś was nie zostawi nawet kiedy będziesz stary schorowany ta osobą będzie Cię nadal kochać miłością która nigdy nie przeminie aż do końca naszych dni. Szkoda tylko, że Ci co mają miłość nie mówię, że wszyscy nie doceniają ją gnając za innymi sprawami zapominając, że nie ma rzeczy ważniejszej niż miłość. A Ci co nie mają tej miłości oddali by wszystko by ja mieć, ale takie jest życie.
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Masz racje,znam osoby bogate i nie sa szczęśliwe,procz tego tez sporo osob niedocenia co ma,byłem w 2 zwiazkach,wszystko miały zawsze we wszystkim mogły liczyć,prawie wszystko robiłem,kazdego dnia udawadnialem ze mi zalezy słowami i czynami,każdy mowil mi ze za dobry byłem,nie jedna osoba by tak chciała miec w zwiazku,zawsze je szanowalem,niestety na glupote nie ma rady,jak czasem patrzę na żywo lub na forum to nie rozumiem niektórych dziewczyn nie szanują siebie,imponuja im cwaniacy,szpanerzy,ci którzy ich bija,wyzywaja,jak Kiedys w tym roku spotkałem sie raz dziewczyna poznają przez internet jak mi powiedziała ze jestem za dobry dla niej,ze jej imponuja tacy którzy klna,piją,bija kobietę to byłem w szoku,takie niektóre dziewczyny sa puste,nie wiedza co jest najważniejsze w zyciu
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No ja jestem troszke inna bo ja nie lubie osób które piją i tak szczerze powiedziawszy nie nazwała bym mezczyzny który bije dziewczyne facetem. bo nawet jeśli facet jest zły jeśli jest prawdziwym facetem pod żadnym pozorem nie podniesie ręki na kobiete. Prawdziwy facet powinien szanowac kobiete i dbac o nią by czuła się kochana, zreszą to samo dotyczy nas kobiet. Ja jeszcze nigdy nie spotkałam się z kimś przez internet jakoś nie było okazji. Ale ja osobiście wolę facetów takich jak siebie opisujesz co są dobrzy dla kobiety szanują ją kochają. Moje dwa związki rozpadły się głównie przez to, ze druga połowa mnie okłamywała. A jak wiadomo na kłamstwie się związku nie zbuduje, bo prędzej czy później coś zaczyna sie sypać ja nie wiem jak można kłamać druga osobę tym bardziej jak sie ja kocha. Przecież jak się kogos kocha to mówi się mu prawde nawet gdyby ta prawda miałą by nas za bolec a może to ja jestem jakaś dziwna, że nie umiem i nie chce sie nauczyć kłamać? Sama już nie wiem. Ale jak widze, że ktoś jest kochany a nie docenia tego to aż mnie złość bierze bo wiele bym oddała by mieć kogoś kto będzie chciał być ze mną na zawsze.
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
To tak jak ja,zawsze jestem szczery w 100 procentach,procz tego kłamstwo zawsze wczesniej czy Pozniej wychodzi,zawsze o wszystkim wiedziały nawet miały wgląd do komorki mogły odbierac czy odebrac SMS bo nigdy nie miałem nic do ukrycia inny bo by nie dal,pierwszy rozpadl sie przez odległość,zostawiła mnie dla innego a po roku chciała wrocic meczyla przez 2miesiace,powiedziałem ze nie,ze pierw sie mysli 10razy nim cos sie zrobi,bo jak byłem w drugim zwiazku chciała wrocic po 1,5tygodnia i wrocilem na darmo na nastepne pare miesiecy,niestety obie trafiłem na materialistki pierwsza potrafiła mi nom stop mowic jak jej nie kupie tzn ze jej nie kocham,druga bym nom stop ciuchy kupował,ostatnio przez z rodzine poznałem jedna tylko ze z innego miasta,powiedziała ze jej bardzo zalezy,albo bedzie ze mna albo chce byc już sama do konca zycia,już przerabialem jeden zwiazek na odległość prawie 1,5roku na darmo sie najezdzilem,a Pozniej na fc przypadkiem sie dowiedziałem ze mnie zostawila,zawsze każdej byłem wierny i nigdy pierwszy bym nie odszedl,teraz żałują ze tak zrobily,ich problem powinny myśleć nim cos zrobia
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Może akurat uda ci się z ta dziewczyna nie każda jest taka jak myślisz. Mną się nawet nikt nie zainteresuje :( no ale co zrobisz nic nie zrobisz trzeba życ choć samemu to do kitu takie życie.
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Każdy nie wie co traci,szukam takiej dziewczyny jak Ty,tylko ze na miejscu,by sie czesto spotykać ,bardzo dobrze mi sie z Toba pisze,Jestes Dojrzala i Inteligentna osoba.Znasz zycie,Wiesz czego Chcesz od zycia,Jestes normalną dobrą,wartościową osobą.Bardzo ciężko w dzisiejszych czasach o takie osoby,szkoda ze nie mieszkamy w jednym miescie.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A dziękuje za miłe słowa. W sumie to nie znam cie ralnie ale wydajesz mi sie być fajnym chłopakiem tylko trafiasz na nieodpowiednie kobiety. Ale tak to jest w życiu jak to mawiał mój dziadek miej miekkie serce to twarda dupe bo jak nie miodła to kijem dostaniesz po d*pie. Przepraszam za brzydkie słowa ale to prawda dla niektórych bycie dobrym jest po prostu w czasach dzisiejszych nieopłacalne.
 

Megicc

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Masz racje,mało kto to docenia,sporo osób mi to mówi kto mnie zna,na takie dziewczyny trafiałem,za późno doceniły,rodzine mam w lublinie,mieszkają od strony wjazdu od Radomia,raz tak Lublin zwiedzałem centrum rynku miasta
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Oj Lublin jest ładnym miastem, ale gorzej tutaj z pracą. Zresztą chyba w tych czasach nie oszukując się ciężko coś znajeść nie mając znajomości. Wiem coś o tym bo jestem na etapie szukania pracy. I jakoś marnie mi to idzie chyba cały Lublin obeszłam i nic jak nie wymagają stażu pracy to wymagania maja niewiadomo jakie. Ale gdzie ma osoba młoda zdobyć to doświadczenie to co się dzieje w Polsce to paranoja i zanosi się, że wcale lepiej nie będzie. Zawsze kto jest dobry dostanie po tyłku. I tak jest ze wszystkim. Ci co są dobrzy zawsze mają pod górkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry