Szkoła średnia w Kielcach

patka007

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej! Ja też się wybieram na biochema do Żeroma :) Wychodzi mi +/- 145 punktów. mam nadzieje ze sie dostane :tongue: Jest ktos może z Buska albo okolic kto też sie tam wybiera ?
 

angie98

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2013
Posty
32
Punkty reakcji
0
patka007 napisał:
Hej! Ja też się wybieram na biochema do Żeroma :) Wychodzi mi +/- 145 punktów. mam nadzieje ze sie dostane :tongue: Jest ktos może z Buska albo okolic kto też sie tam wybiera ?
Na biol-chem spokojnie się dostaniesz :)
NO ja też będę dojeżdzać ale nie jestem z Buska ani z okolic niestety xD
 

Utkini

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć. Wie ktoś coś w którym liceum matematyka z fizyką jest na dobrym poziomie ?


Cześć. Wie ktoś w którym liceum matematyka i fizyka jest na wysokim poziomie ? :)
 

toomekx0

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
4
Najlepsza opinie o matfizach wg mnie ma Śniadecki ;)

Wybiera sie ktos do Słowackiego na mature miedzynarodowa? :)
 

angie98

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2013
Posty
32
Punkty reakcji
0
Utkini napisał:
Cześć. Wie ktoś coś w którym liceum matematyka z fizyką jest na dobrym poziomie ?


Cześć. Wie ktoś w którym liceum matematyka i fizyka jest na wysokim poziomie ? :)
Mat fizy są dobre w Sawickiej ;)


toomekx0 napisał:
Najlepsza opinie o matfizach wg mnie ma Śniadecki ;)

Wybiera sie ktos do Słowackiego na mature miedzynarodowa? :)
Zastanawiałam się ale jak widziałam że w jest rozszerzona matma to podziękowałam xd
 

adenozin

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej :D
Widzę, że jest tu sporo osób dobrze obytych w temacie. Jakie waszym zdaniem są w Kielcach szkoły z dobrym bio-chemem ?
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
adenozin napisał:
Hej :D
Widzę, że jest tu sporo osób dobrze obytych w temacie. Jakie waszym zdaniem są w Kielcach szkoły z dobrym bio-chemem ?
Słowacki,Śniadecki,Żeromski,Sawicka,Norwid też jest podobno OK no i Nazaret pewnie też.
 

adenozin

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
MichaloxPL napisał:
Hej :D
Widzę, że jest tu sporo osób dobrze obytych w temacie. Jakie waszym zdaniem są w Kielcach szkoły z dobrym bio-chemem ?
Słowacki,Śniadecki,Żeromski,Sawicka,Norwid też jest podobno OK no i Nazaret pewnie też.
MichaloxPL a tak Twoim zdaniem, która szkoła miałaby lepszy biochem: Słowacki, Żeromski czy Sawicka?
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
adenozin napisał:
Hej :D
Widzę, że jest tu sporo osób dobrze obytych w temacie. Jakie waszym zdaniem są w Kielcach szkoły z dobrym bio-chemem ?
Słowacki,Śniadecki,Żeromski,Sawicka,Norwid też jest podobno OK no i Nazaret pewnie też.
MichaloxPL a tak Twoim zdaniem, która szkoła miałaby lepszy biochem: Słowacki, Żeromski czy Sawicka?



Słowacki i Żeromski
 

Basia 98

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wybiera się ktoś do śniadka na profil związany z matematyką? :)
 

Hahtus

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Widzę że wszyscy celują wysoko, więc spytam: jakie szkoły traktujecie jako zabezpieczenie? "Gorsze" licea czy dobre technika?
 

toomekx0

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
4
@Hahtus Wybieram jescze Norwida i technikum chemiczne ewentualnie Ściegiennego oprocz Żeroma .A Ty jakie szkoly wybierasz drugiego i trzeciego wyboru? ;)
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
kasiula0398 napisał:
wie ktoś od ilu (mnie wiecej ) przyjmuja do zeroma na mat-fiz?
120-130 pkt (dokładnie od min. 124 pkt przyjmowali,maks był 164 pkt) na mat-geo-ang było 127 pkt
 

Hahtus

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
toomekx0 napisał:
@Hahtus Wybieram jescze Norwida i technikum chemiczne ewentualnie Ściegiennego oprocz Żeroma .A Ty jakie szkoly wybierasz drugiego i trzeciego wyboru? ;)
Ja nie jestem nawet pewna pierwszej, głównie ze względu na progi xD
Myślałam o Żeromie (albo Sawickiej, choć nic o tej szkole nie wiem) i może Norwid? Albo Gałczyński? Gdzieś, gdzie na biol-chem przyjmują od jakiś 130, bo minimalnie będę mieć 145, a w najlepszym przypadku prawie 160, chociaż na to bym bardzo nie liczyła :)
 

toomekx0

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
4
@Hahtus Do Żeroma sie dostaniesz bez problemu ze 145 pkt :) Nie wybieraj Gałczyńskiego!! Niczego dobrego sie tam nie nauczysz xd Mysle, ze powinnas na drugie miejsce wybrać Sawicka a na trzecie Norwida :)
 

Hahtus

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
toomekx0 napisał:
@Hahtus Do Żeroma sie dostaniesz bez problemu ze 145 pkt :) Nie wybieraj Gałczyńskiego!! Niczego dobrego sie tam nie nauczysz xd Mysle, ze powinnas na drugie miejsce wybrać Sawicka a na trzecie Norwida :)
Na pierwsze idzie Słowak o to tam się boję progów :)
Wiem, że ludzie z Żeroma mówią, że tam jest fajnie, ale mimo wszystko krążące plotki o ilości nauki i wyścigu szczurów trochę mnie przerażają ;)
 

angie98

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2013
Posty
32
Punkty reakcji
0
Hahtus napisał:
@Hahtus Do Żeroma sie dostaniesz bez problemu ze 145 pkt Nie wybieraj Gałczyńskiego!! Niczego dobrego sie tam nie nauczysz xd Mysle, ze powinnas na drugie miejsce wybrać Sawicka a na trzecie Norwida
Na pierwsze idzie Słowak o to tam się boję progów
Wiem, że ludzie z Żeroma mówią, że tam jest fajnie, ale mimo wszystko krążące plotki o ilości nauki i wyścigu szczurów trochę mnie przerażają
Z tego co wiem, w Gałczu nie robią biol-chem u w tym roku .
U mnie będzie tak: Żerom, Norwid i Ściegienny .
Cały czas boję się, że się nie dostanę :(
Wyścig szczurów to słyszałam, że jest w Śniadku . ;p
 

Hahtus

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
To jaka jest szkoła, gdzie próg będzie wynosił około 130 na biol-chem? xD
Wszyscy się gdzieś dostaną, bez obaw.
No i 9 jest wyświetlana jakaś lista, które szkoły mają wolne miejsca, można się spokojnie przenieść ;)
I jest kilka naborów. I tak dalej :)
A na jaki profil idziesz? (przepraszam, jeśli już pisałaś, nie mam pamięci) :)
 

angie98

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2013
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ide do Żeroma na pol-his-antyk :)

Właśnie, jutro można sie logowac ;o wiecie może kiedy po logowaniu będą wyniki? ;p
 
Do góry