Szkoła średnia w Kielcach

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
kasiula0398 napisał:
jak wam poszła przyroda? jak dla mnie była trudna;/
Trudna była to fakt. Matematyka była jak dla mnie nawet prosta, niektóre zadania były podchwytliwe. Jutro angielski i wreszcie po tych katorgach ;)
 

toomekx0

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
4
Jescze jutro męczarnia niestety :/ Ma ktos informacje o technikum chemicznym? Macie tam znajomych? Orientuje sie ogolnie ktos co mozna po takim technikum robic?
 

kasiula0398

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
kaffys98 napisał:
A jakie macie mniej wiecej wyniki procentowe wedlug klucza odpowiedzi?
ja z historii około 85% z polskiego z zamkniętych 95% a z dzisiaj to nie wiem, niestety na matmie wyłożyłam się na najprostszych zadaniach a te trudniejsze zrobiłam, super.xd
 

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
Przyroda była bardzo trudna, w ogóle chemia czarna magia xD Modlę się o 60% ... matma koło 75%...
Najlepsza była urna na humanistycznych xD
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
dominiqa3454 napisał:
Przyroda była bardzo trudna, w ogóle chemia czarna magia xD Modlę się o 60% ... matma koło 75%...
Najlepsza była urna na humanistycznych xD
W odpowiedziach na bodajże Echo Dnia była odpowiedź "humanitarne traktowanie zwierząt" jako poprawnie zaznaczona, więc dla niejednego jednak było to zadanie trudnością. ;) Przyrodniczy był dla mnie też bardzo trudny. Bardzo wiele odpowiedzi zaznaczałem spontaniczne ale były również takie zadania z którymi poradziłem sobie w "pierwszym kontakcie". Jak dla mnie źle sformułowane i źle dobrane odpowiedzi były w zadaniu z udomowionym owadem i doborem naturalnym ;) Mnie tam wszystko wykazywało na dobór sztuczny xd
 

Hahtus

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Przyroda w miarę okej (poza fizyką jak zwykle ;)), biologia i geografia były bardzo okej.
Urna śmieszy mnie do tej pory <3
Matmę zwaliłam. Na najprostszych zadaniach. Poszło mi gorzej niż na próbnych.
Za to historia była fajna.
 

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
Według mnie, najtrudniejsza w przyrodniczych była chemia.
Wyliczyłam sobie i jak na razie:
hist-wos - 80%
polski - jeden błąd w zamkniętych - z rozprawką około 75% bo mi słabo poszła :/
przyrodnicze 70%
matematyka 80%
Mam mało z ocen i wychodzi mi koło 130-135pkt... nie wiem czy się gdziekolwiek dostanę...

MichaloxPL ile ty masz pkt za oceny?
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
dominiqa3454 napisał:
Według mnie, najtrudniejsza w przyrodniczych była chemia.
Wyliczyłam sobie i jak na razie:
hist-wos - 80%
polski - jeden błąd w zamkniętych - z rozprawką około 75% bo mi słabo poszła :/
przyrodnicze 70%
matematyka 80%
Mam mało z ocen i wychodzi mi koło 130-135pkt... nie wiem czy się gdziekolwiek dostanę...

MichaloxPL ile ty masz pkt za oceny?
Nie wiem jeszcze prawdę mówiąc ile będę miał z ocen punktów ;) są trzy warianty.
1. 19-19-19-10 (punkty)
2.15-15-15-10
3. 19-19-15-10.
Wariant 1 mile widziany ;)
135 punktów i nie wiesz czy się gdzieś dostaniesz? Żartujesz sobie chyba. Do Żeromskiego myślę,że spokojnie a np.Słowacki zależy jakie progi będą ale rok temu było ok. 140 pkt ;)
 

Martor98

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim. ;) Też zastanawiam się nad wyborem szkoły i myślę, że Żeromski będzie u mnie na 1 miejscu. Czy myślicie, że mam szansę dostać się z takimi wynikami: historia, wos - 75%, polski około 90-95% (wliczona rozprawka, która poszła mi dobrze), przyrodniczy - 75%, matma - 71%, angielski - 92,5%. W przeliczeniu na punkty razem z ocenami daje mi to 136,7, a z paskiem - 141,7.

A tak ogólnie... Jesteście zadowoleni z tego jak napisaliście egzaminy? :p
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
Martor98 napisał:
Hej wszystkim. ;) Też zastanawiam się nad wyborem szkoły i myślę, że Żeromski będzie u mnie na 1 miejscu. Czy myślicie, że mam szansę dostać się z takimi wynikami: historia, wos - 75%, polski około 90-95% (wliczona rozprawka, która poszła mi dobrze), przyrodniczy - 75%, matma - 71%, angielski - 92,5%. W przeliczeniu na punkty razem z ocenami daje mi to 136,7, a z paskiem - 141,7.

A tak ogólnie... Jesteście zadowoleni z tego jak napisaliście egzaminy? :p
Hmm nie napisałaś na jaki profil chcesz iść ale myślę, że z ~140 punktami powinnaś się dostać do Żeromskiego.
 

Martor98

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
MichaloxPL napisał:
Hej wszystkim. ;) Też zastanawiam się nad wyborem szkoły i myślę, że Żeromski będzie u mnie na 1 miejscu. Czy myślicie, że mam szansę dostać się z takimi wynikami: historia, wos - 75%, polski około 90-95% (wliczona rozprawka, która poszła mi dobrze), przyrodniczy - 75%, matma - 71%, angielski - 92,5%. W przeliczeniu na punkty razem z ocenami daje mi to 136,7, a z paskiem - 141,7.

A tak ogólnie... Jesteście zadowoleni z tego jak napisaliście egzaminy? :p
Hmm nie napisałaś na jaki profil chcesz iść ale myślę, że z ~140 punktami powinnaś się dostać do Żeromskiego.
Wybieram się na biol-chem. Fajnie by było jakby obniżyli progi, bo przyrodniczy był w tym roku dosyć ciężki.
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
Martor98 napisał:
Hej wszystkim. ;) Też zastanawiam się nad wyborem szkoły i myślę, że Żeromski będzie u mnie na 1 miejscu. Czy myślicie, że mam szansę dostać się z takimi wynikami: historia, wos - 75%, polski około 90-95% (wliczona rozprawka, która poszła mi dobrze), przyrodniczy - 75%, matma - 71%, angielski - 92,5%. W przeliczeniu na punkty razem z ocenami daje mi to 136,7, a z paskiem - 141,7.

A tak ogólnie... Jesteście zadowoleni z tego jak napisaliście egzaminy? :p
Hmm nie napisałaś na jaki profil chcesz iść ale myślę, że z ~140 punktami powinnaś się dostać do Żeromskiego.
Wybieram się na biol-chem. Fajnie by było jakby obniżyli progi, bo przyrodniczy był w tym roku dosyć ciężki.



No to jak masz ok ~140 punktów to myślę,że powinnaś się dostać. Aż tak wielkich progów rekrutacyjnych nie ma. ;) Może zmniejszą liczbę punktów potrzebnych do wejścia do liceum w stosunku do poprzedniego roku o może 10 pkt ;)
 

kosoglos

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Siema ;D
Tak ogólnie to interesuje mnie internat najbliżej Słowaka lub ogólnie jakiś normalny ;)
 

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
MichaloxPL napisał:
Nie wiem jeszcze prawdę mówiąc ile będę miał z ocen punktów ;) są trzy warianty.
1. 19-19-19-10 (punkty)
2.15-15-15-10
3. 19-19-15-10.
Wariant 1 mile widziany ;)
135 punktów i nie wiesz czy się gdzieś dostaniesz? Żartujesz sobie chyba. Do Żeromskiego myślę,że spokojnie a np.Słowacki zależy jakie progi będą ale rok temu było ok. 140 pkt ;)
Ale masz duużo pkt za oceny! Ja z ocen spodziewam się 50-55 pkt tylko. Ze 135 pkt może być ciężko z dostaniem się do Żeroma... przecież próg może iść w górę. Będę jutro na dniach otwartych w Żeromie to zobaczę szkołę na własne oczy :D
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
dominiqa3454 napisał:
Nie wiem jeszcze prawdę mówiąc ile będę miał z ocen punktów ;) są trzy warianty.
1. 19-19-19-10 (punkty)
2.15-15-15-10
3. 19-19-15-10.
Wariant 1 mile widziany ;)
135 punktów i nie wiesz czy się gdzieś dostaniesz? Żartujesz sobie chyba. Do Żeromskiego myślę,że spokojnie a np.Słowacki zależy jakie progi będą ale rok temu było ok. 140 pkt ;)
Jeśli będziesz miała świadectwo z paskiem to nie zapomnij sobie doliczyć 5 punktów.
Ale masz duużo pkt za oceny! Ja z ocen spodziewam się 50-55 pkt tylko. Ze 135 pkt może być ciężko z dostaniem się do Żeroma... przecież próg może iść w górę. Będę jutro na dniach otwartych w Żeromie to zobaczę szkołę na własne oczy :D
Nadal utwierdzam się w przekonaniu, że do Żeromskiego z ~135 punktami się spokojnie dostaniesz. Aż takiego też wyżu nie ma,a do tego słabo poszła ludziom część przyrodnicza więc nadal myślę,że obniżą próg o pare punktów w stosunku do poprzedniego roku . Jutro to na lekcje a nie się szwędać po liceach : p
 

toomekx0

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
4
I jakie wrazenia po dniu otwartym? Zmieniacie zdania czy dalej stawiacie na Żeroma? :)
 

angie98

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2013
Posty
32
Punkty reakcji
0
Siemaneczko :D
Znów mnie długo tu nie było .

toomekx0 napisał:
I jakie wrazenia po dniu otwartym? Zmieniacie zdania czy dalej stawiacie na Żeroma? :)
Więc, jeżeli chodzi o Żeroma: Byłam dzisiaj na dniach otwartych i byłam bardzo zadowolona :) Na 1000000000 %
Ludzie świetni, atmosfera też mi się bardzo podoba.

Mam nadzieje że mając takie wyniki z egzaminów się dostanę: Polski liczę sobie na 90% matme 50% (kiepsko mi poszła, w ogóle jestem z niej kiepska) przyrodnicze ok. 65 % historia i wos: 75% a angielski podstawa ok 93% (oby takie wyniki były jak sobie obliczałam) . Czyli z egzaminów jestem po części zadowolona .

Kto na 100% Idzie do I "A" czyli pol-his-antyk?
 

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
Również byłam w Żeromie i nadal uważam, że szkoła jest świetna. Atmosfera wydaje się przyjazna, ludzie świetni, widać że jest 100 % tolerancja w tej szkole. Wystrój szkoły też mi się podoba. Ogólnie mówiąc miłe zaskoczenie. Dziewczyna oprowadzała nas po szkole, oglądaliśmy różne sale lekcyjne, radiowęzeł, boisko. Sale wydają się dobrze wyposażone. W szkole jest sklepik, jakieś automaty z kanapkami, kawą itp. Jedynym minusem jest sala gimnastyczna - z salą Słowaka nie ma co porównywać, bo w Żeromie jest po prostu mała. Niestety nie można mieć wszystkiego, trudno :p A tak to wrażenia po dniu otwartym mam bardzo dobre. Podobno ludzie od ~135 pkt się dostawali, więc się trochę uspokoiłam :D
MichaloxPL - wolno się trochę poszwędać ;) Dziś byłam w Żeromie jutro Piłsuda idę obejrzeć, mimo, że się nie wybieram to trochę sobie przynajmniej odpocznę od lekcji xD Ciekawią mnie różnice pomiędzy tymi szkołami.
 
Do góry