Szkoła średnia w Kielcach

angie98

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2013
Posty
32
Punkty reakcji
0
Właśnie chciałabym sie dowiedziec więcej o tym liceum: nauczyciele, atmosfera itp. :)
 

tfutfu

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
No to jak już pisałam, nie polecam Słowaka. Szkoła ma niezły PR, to fakt, ale w sumie to jest tam słabo. Na lekcjach raczej się nie nauczycie Bóg wie ile. Pod względem nauczania jest średnio, za to wymagania są spore. Myślę, że nauczyciele mniej się starają, niż robiliby to w innej szkole, bo wychodzą z założenia, że jesteście w miarę zdolni, no a poza tym chodzicie na korki. Na korki chodzą wszyscy- i ze Słowaka, ze Śniadka czy Żeroma. Z tym, że nie każdy się do tego przyzna. Niektórzy nauczyciele są fantastyczni, jest ich mało, ale są. Ale większość jest....No sami się domyślcie :D
Najzabawniejsi z nauczycieli to zdecydowanie Pan Spacja <3 i Ubot :)
Z ludźmi to bywa różnie. Raz się trafi fajnie, raz źle.
W szkole są takie kanapy koło sekretariatu. I najlepsze jest to, że uczniowie nie mogą na nich siadać :D Bo, cytuję: "Kanapy są dla gości". No myślałby kto, że ktokolwiek chce odwiedzać tę szkołę.
Nie wiem, co jeszcze chcecie wiedzieć, więc jak coś to piszcie :)
 

Hahtus

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Według tego co mówicie to nigdzie nie uczą, więc nie wiem już czy jest jakakolwiek różnica między tymi liceami :D
W przyszłą sobotę są dni otwarte w Słowackim i Śniadeckim, wybiera się ktoś? :)
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
Hahtus napisał:
Według tego co mówicie to nigdzie nie uczą, więc nie wiem już czy jest jakakolwiek różnica między tymi liceami :D
W przyszłą sobotę są dni otwarte w Słowackim i Śniadeckim, wybiera się ktoś? :)
To zależy na kogo się trafi. To oczywiste,że np. Słowacki,Śniadecki,Żeromski itp itd nie mają samych "mocarzy" w nauczaniu. Jedni są wybitni do przygotowywania uczniów no a inni... kwestia trafienia. Zawsze możesz spróbować trafić do św. Jadwigi gdzie z tego co słyszałem nauczycielom naprawdę zależy na uczniu. Ja się prawdopodobnie wybiore bo czemu by nie : )
 

Hahtus

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
W Jadwidze podobno są płatne zajęcia dodatkowe o_O Poziom nauczania wysoki, ale z ich progiem punktowym może być cięzko :D
 

kaffys98

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Michalox a ile ci pkt mniej wiecej wyjdzie? Bo do Nazaretu serio ciezko sie bardzo dostac, progi sa wysokie, to samo tyczy sie biol chemow w Sniadku i Slowaku, progi sa ogromne :c
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
kaffys98 napisał:
Michalox a ile ci pkt mniej wiecej wyjdzie? Bo do Nazaretu serio ciezko sie bardzo dostac, progi sa wysokie, to samo tyczy sie biol chemow w Sniadku i Slowaku, progi sa ogromne :c
Do Nazaretu to ja się nie wybieram. Nigdy w życiu. Składam papiery do Słowackiego,Śniadeckiego i Żeromskiego. Stawiam,że będę miał 140-150 pkt. Jak będzię egzamin trudny to i progi obniżą. To zależy jak napiszemy egzamin. Jeśli będzie bardzo trudny to pewnie obniża o kilkanaście punktów rekrutacje. Trudno się może dostać ale trzeba spróbować : ) Cały egzamin na 80% i jestem zadowolony.
 

Ola;)

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany Żeromem to dni otwarte są 29-30 kwietnia :)
Atmosfera w szkole świetna jeśli chodzi o uczniów, natomiast nauczyciele, w większości są okey, ale są i ci co do tych fajnych nie należą...
Jeśli chcecie coś więcej wiedzieć to piszcie na priv :)
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
Ola;) napisał:
Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany Żeromem to dni otwarte są 29-30 kwietnia :)
Atmosfera w szkole świetna jeśli chodzi o uczniów, natomiast nauczyciele, w większości są okey, ale są i ci co do tych fajnych nie należą...
Jeśli chcecie coś więcej wiedzieć to piszcie na priv :)
Podeślesz pare info i szczegółów n/t. Żeromskiego tu albo na privie? Tylko szczerze,bez mydlenia osób bo słysze coraz to ciekawsze opinie o tej szkole. Z góry dziękuje !
 

kaffys98

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Sniadek mi sie spodobal wizualnie, szkola bardzo ladna, nowoczesna i zadbana, sale dobrze wyposazone. Jednak nie spodobalo mi sie to, ze uczniowie Sniadka zbytnio sie nami nie przejmowali, tylko np rozmawiali miedzy soba. Do nas nikt nie podszedl, nie oprowadzil nas takze. Słowak znowu nie spodobal mi sie z wygladu, przypomina takie troche wiezenie i szkola mniej zadbana, za to ucznowie na dniach otwartych byli pomocni i zaangazowani :)
 

toomekx0

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
4
Wybieracie sie do Żeroma na dni otwarte? Ja prawdopodobnie nie bd mogł iść :/ Ogólnie ktoś zamierza iść do Żeromskiego do klasy medycznej w tym roku? ;)

Wysłane z mojego HUAWEI U8815 przy użyciu Tapatalka
 

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
toomekx0 napisał:
Wybieracie sie do Żeroma na dni otwarte? Ja prawdopodobnie nie bd mogł iść Ogólnie ktoś zamierza iść do Żeromskiego do klasy medycznej w tym roku? Wysłane z mojego HUAWEI U8815 przy użyciu Tapatalka
Ja składam papiery do medycznej do żeroma :) Wszystko zależy od egzaminów. A to już za 3 dni... strasznie się boję xD
 

toomekx0

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2014
Posty
27
Punkty reakcji
4
@dominiqa3454 Liczysz na ile pkt? Boje sie tez tych ezaminow :/ Masz znajomych w Żeromie? Jakie mają zdanie o sql? :)
 

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
toomekx0 napisał:
@dominiqa3454 Liczysz na ile pkt? Boje sie tez tych ezaminow :/ Masz znajomych w Żeromie? Jakie mają zdanie o sql? :)
Liczę na około +/- 135 pkt... ale nigdy nie wiadomo, może się tak zestresuje na egzaminie, że wypadnie słabo i po prostu się nie dostanę... ;) Znam parę osób z Żeroma (ale tylko tak z widzenia), za to mój brat parę lat temu skończył żeroma i bardzo sobie chwalił. Podobno najfajniejszy okres w życiu to było liceum. A z ludźmi, których poznał, utrzymuje kontakt do dzisiaj. Co do nauczycieli to wiadomo - byli fajni i mniej fajni, ale ogólnie dało się przeżyć, więc też chyba całkiem spoko jest, jeśli się nie pozmieniało :)
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
Naprawdę się tak stresujecie? Przecież wam z nerwów nic dobrego nie wyjdzie a tym bardziej może pogorszyć sytuacje. Na jednym egzaminie świat się nie kończy. Polecam dzień przed samym testem konkretnie się rozluźnić, posłuchać muzyki, poczytać, pooglądać, pograć albo nawet zjeść czekolade.Jak mnie Słowacki nie przyjmie to moze się spotkamy w tej samej klasie w Żeromie :p.
 

dominiqa3454

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
MichaloxPL napisał:
Naprawdę się tak stresujecie? Przecież wam z nerwów nic dobrego nie wyjdzie a tym bardziej może pogorszyć sytuacje. Na jednym egzaminie świat się nie kończy. Polecam dzień przed samym testem konkretnie się rozluźnić, posłuchać muzyki, poczytać, pooglądać, pograć albo nawet zjeść czekolade.Jak mnie Słowacki nie przyjmie to moze się spotkamy w tej samej klasie w Żeromie :p.
Dzięki za rady :) Ja stresuję się strasznie. Najbardziej boję się przedmiotów humanistycznych, mam wrażenie, że nic nie umiem. Jak sobie wyobrażam, że stoję razem ze swoja klasą ubrana na galowo przed salą gimnastyczną to mam uścisk w żołądku xD Całe święta spędziłam na powtórkach i rozwiązywaniu testów, ogólnie mam dość, ale czuję się całkiem nieźle przygotowana. Jedyną rzeczą o której aktualnie marzę to sobota po egzaminach xD
 

MichaloxPL

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
dominiqa3454 napisał:
Naprawdę się tak stresujecie? Przecież wam z nerwów nic dobrego nie wyjdzie a tym bardziej może pogorszyć sytuacje. Na jednym egzaminie świat się nie kończy. Polecam dzień przed samym testem konkretnie się rozluźnić, posłuchać muzyki, poczytać, pooglądać, pograć albo nawet zjeść czekolade.Jak mnie Słowacki nie przyjmie to moze się spotkamy w tej samej klasie w Żeromie :p.
Dzięki za rady :) Ja stresuję się strasznie. Najbardziej boję się przedmiotów humanistycznych, mam wrażenie, że nic nie umiem. Jak sobie wyobrażam, że stoję razem ze swoja klasą ubrana na galowo przed salą gimnastyczną to mam uścisk w żołądku xD Całe święta spędziłam na powtórkach i rozwiązywaniu testów, ogólnie mam dość, ale czuję się całkiem nieźle przygotowana. Jedyną rzeczą o której aktualnie marzę to sobota po egzaminach xD
Humanistycznych? Naprawdę? Prawdę mówiąc ja w ogóle z tych przedmiotów prawie nic nie powtarzałem ;) Skupiłem się głównie na przyrodniczych i matematyce. Angielskiego nawet nie dotknąłem, tylko powtórzę sobie same czasy przed egzaminem : ) Naprawdę spróbuj podejść do egzaminu na luzie, naprawdę dobrze Ci na tym wyjdzie. Pozdrawiam :p
 
Do góry