Szkoła językowa w Warszawie English For You

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Całkiem spoczko mają ofertę na wakacje, sporo godzin, niezła promocja za dobrą szkołę angielskiego
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
mordka1 napisał:
Całkiem spoczko mają ofertę na wakacje, sporo godzin, niezła promocja za dobrą szkołę angielskiego
Dużo w wakacji jest konwersacji w English for You, zdecydowanie polecam ten okres dla osób, które chcą w krótkim czasie odblokować swój angielski, zacząć mówić. Szkoła jest dobra, można spokojnie zaufać, zwłaszcza, ze we wszystkich rankingach w necie jest wysoko na pierwszych pozycjach

http://www.pstro.pl/warszawa/szkoly-jezykowe
 

nakręcona

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
W sumie upłynęło już trzy lata gdy zdałam pytanie na temat tej szkoły. Od tego czasu także chodzę do English For You. Kursy prowadzone w tej szkole są zdecydowanie na wysokim poziomie. Dzisiaj mój angielski to zupełnie inna bajka, od jakiegoś czasu zaczęłam bardzo płynnie mówić. W tym czasie udało mi się poznać różnych native speakers, dzięki temu oswoiłam się z różnymi akcentami. Kursy zdecydowanie na 5 Plus. Lektorzy ogromnie zaangażowni w pracę. Bardzo dobrze wspominam Chada z USA i Jonathana z Anglii. Widać, ze najważniejsze są dla nich efekty uzyskkiwane przez słuchacza. Podziękowania dla Pani Magdy Sprysak za to jak uprządkowała moją grmatykę. System dualny bardzo się sprawdził w moim wypadku.
 

heerman1

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Przychylam się do opinii o English for you. Szkoła relatywnie z długim rodowodem od 1999 r. Koleżanka skusiła mnie i poleciła English for you. Ogólnie jestem zadowolony. Udało mi się w 100 procentach poprawić mój największy problem - speaking. Przez wiele lat miałem ogromną barierę w mówieniu. Jednak szeroki dostęp do native speakers z USA, UK, Australii sprawił, ze dzisiaj spokojnie się dogaduję. Oczywiście ważne okazały się także zajecia z polskimi lektorami, gdzie porządkowaliśmy gramatykę. Miło było podczas warsztatów w kafece English for you. Były burzliwe dyskusje. Moim zdaniem to fajna szkoła.
 

milusińska11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Dobra szkoła, specjalizująca się tylko w angielskim. Ogromny atut. Dobra kadra i cenowo są ok
 

addellajda12

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Chodziłam do English For You na kur do FCE i jestem bardzo zadowolona z poziomu jak reprezentuje ta szkoła jezykowa. Zajecia starannie były zaplanowane, tak że nie traciliśmy czasu. Lektorzy wysokich lotów z odpowiednimi kwalifikacjami. Dużo dodatkowych materiałów pojawiało się na kursie. Native speakers zmuszali do mówinie i wciągali czasami w żarliwe debaty. Odbył się darmowy egzamin próbny, który wyglądał jak ten osateczny. W sumie zdałam FCE na A i uważam to za mój osobisty sukces.
 

heerman1

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
addellajda12 napisał:
Chodziłam do English For You na kur do FCE i jestem bardzo zadowolona z poziomu jak reprezentuje ta szkoła jezykowa. Zajecia starannie były zaplanowane, tak że nie traciliśmy czasu. Lektorzy wysokich lotów z odpowiednimi kwalifikacjami. Dużo dodatkowych materiałów pojawiało się na kursie. Native speakers zmuszali do mówinie i wciągali czasami w żarliwe debaty. Odbył się darmowy egzamin próbny, który wyglądał jak ten osateczny. W sumie zdałam FCE na A i uważam to za mój osobisty sukces.
Szkoła z tradycjami w Warszawie, więc warto tu zainwestować czas i kaskę
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Teraz widzę, że mają fajną ofertę na wakacje. w jeden miesiąc można zrobić cały semetr. Fajna opcja jak ktoś ma czas na naukę w wakcje. W English for You jest dużo konwersacji, więc taki kurs jest ciekawy
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że dobrze kontynuwać naukę w sprawdzonych szkołach językowych. Dla mnie właśnie English For You to zdecydowany leader jeżeli chodzi o kursy angielskiego. Mnie bardzo odpowiada forma nauki, gdzie jednak zajecia w bardzo dużwj części opiwerają się na konwersacjach. Szkoła to wszystko wzbogaca możliwością korzystania z zajęć w klubiku dyskusyjnym .To fajna opcja aby się na maxa wygadać. Odbywają się wówczas bardzo ciekawe dyskusje. Jest bardzo miedzynarodowo. Nauczyciele zarówno z UK i USA
 

nakręcona

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
tabazuka napisał:
Ja uważam, że dobrze kontynuwać naukę w sprawdzonych szkołach językowych. Dla mnie właśnie English For You to zdecydowany leader jeżeli chodzi o kursy angielskiego. Mnie bardzo odpowiada forma nauki, gdzie jednak zajecia w bardzo dużwj części opiwerają się na konwersacjach. Szkoła to wszystko wzbogaca możliwością korzystania z zajęć w klubiku dyskusyjnym .To fajna opcja aby się na maxa wygadać. Odbywają się wówczas bardzo ciekawe dyskusje. Jest bardzo miedzynarodowo. Nauczyciele zarówno z UK i USA
Zdecydowanie English For You to sprawdzona szkoła, działają od 1999 roku i specjalizacja tylko w angielskim to zachęca
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Muszę polecić Panią Patrycję doświadczona lektorka, która pracuje w English For You od 12 lat, potrafi dobrze nauczać i przekazywać wiedzę
 
Do góry