Szkoła językowa w Warszawie English For You

waldzinka

Member
Punkty reakcji
0
Jak widać English For You to szkoła z długim rodowodem, posiadająca dobrze zorganizowaną kadrę. Najwązniejsze, że placówka rzeczywiście zajmuje się tylko angielskim. W dzisiejszym świecie liczy się przede wszyskim fachowość w konkretnej branży. Rzeczywiście dla mnie bardzo sprawdzony okazał się model nauki - polski lektor gramatyka ioczywiście dyskusję z native speakers

tabazuka

Member
Punkty reakcji
0
Bardzo przyjazna atmosfera, zapisując się rzeczywiście każda osoba jest traktowana bardzo indywidualnie. Starannie przeprowadzono test poziomujący. Nacisk na speaking to podstawowy atut English For You

waldzinka

Member
Punkty reakcji
0
W ostatnim rankingu English For You zajęło zdecydowanie pierwszą pozycję w Warszawie

tabazuka

Member
Punkty reakcji
0
W wielu rankingach ze względu na staż na rynku i specjalizację w angielskim English For You zajmuje pierwsze miejsca

heerman1

New Member
Punkty reakcji
0
A ja znowu zapisuję się do English For You. Nie chcę ryzykować zmianę szkoły, skoro nauka dotychczas przebiegała bardzo dobrze. System nauki, gdzie polski lektor wprowadza gramatykę a native speaker zajmuje się konwersacjami jest jak dla mnie bardzo skuteczną opcją na naukę angielskiego. Bardzo fajne miejsce aby poprawić język, mnie wciągnęli w naukę języka, zwyczajnie to bardzo lubię

becia2

New Member
Punkty reakcji
0
Chodziłam do English For You na kurs do FCE i na kurs języka ogólnego. Szkoła oferuje bardzo rozbudowaną sekcję konwersacyjną. Szczególnie miło wspominam zajęcia warsztatowe w kawiarence dyskusyjnej. Atmosfera rzeczywiście sprzyja nauce. Trafiłam na dobrych lektorów. Zarówno natvie speakers i polscy lektorzy potrafili dobrze prowadzić zajęcia. Grupa do której chodziłam była fajnie dobrana zarówno wiekiem i poziomem

nakręcona

New Member
Punkty reakcji
0
Cena do jakości rzeczywiście pokazuje że warto wskoczyć na kurs do English For You, zwłaszcza że szkoła dysponuje kadrą bardzo dobrych native speakers

kasiiaaa

New Member
Punkty reakcji
0
Dwa semestry chodziłam do English For You i bardzo dużo dał mi kurs w tej szkole. Udało mi się zrealizować dwa postanowienia. 1) Udało mi się przełamać opory, strach i barierę mówienia. 2) Podeszłam do egzaminu FCE i po kursie w tej szkole bez problemu udało mi się zdać. Uważam, że w tej szkole pracują bardzo wartościowi lektorzy z ogromnym zapałem do pracy

mordka1

Member
Punkty reakcji
0
Duzo dobrego wnieśli jeżeli chodzi o mój angielski

kingnew

New Member
Punkty reakcji
0
Najlepsza szkoła w Warszawie, duży nacisk na mówienie i bardzo dobra kadra lektorów

kingnew

New Member
Punkty reakcji
0
Jestem teraz w English For You na kursie do CAE i muszę przyznać, że poziom zajęć jest niezmiennie wysoki. Kurs prowadzi Pani Patrycja i Mary. Na każdych zajeciach widać ogromny kunszt i zaangażowanie. Z tygodnia na tydzień obserwuję u siebie ogromny progres jeżeli chodzi o znajomość angielskiego.

zmija85

New Member
Punkty reakcji
0
jak dla mnie to najlepszy o sprawdzony sposób nauki to nauka przez konwesację z native speakerami, bardzo sobie chwalę kurs na jakim byłam w angielskiej wiosce pod warszawą , dzięki temu kursowi poprawiłam u siebie akcent i łatwość wypowiadania się

Do góry