Szkoła A Wygląd...

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Kiedys moja mama zostala wezwana za to do szkoly... Za farbowanie i stroj tylko ze ja w dresach chodze bo kibol jestem :D to moja mama odpowiedziala tak -> corka ubiera sie tak jak jej sie podoba i to co jej kupuje wiec nie wiem o co pani chodzi... a naprawde z coraz to nowszym rocznikiem wiecej tych tapeciar przybywa i odkrytych brzuchow mimo iz powinny byc zakryte ale nie ze wzgledow nauczycieli a estetycznych
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
u nas nie ma zadnych ograniczen. Mozemy byc farbowani, miec dredy, chodzic w szpilkach , spodniczkach i wymalowane. Pelen luz :). I za to cenie to szkole. Patrza co czlowiek ma w glowie, a nie na glowie.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
czyli wedlug niektorych chodzenie w krotszych bluzkach, przy ktorych widac brzuch jest nieestetyczne? :/
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
czyli wedlug niektorych chodzenie w krotszych bluzkach, przy ktorych widac brzuch jest nieestetyczne? :/

w takich bluzkach to na dyskoteke a nie do szkoly!
Trzeba sue jakos ubrac
a jak bedziesz szla na sptkanie w sprawie pracy to chyba nie ubierzesz krotkiej bluzki z pepkiem na wierzchu z milionem kolczykow w uchu itp.....
tak samo ze szkola...mniejsze co prawda wymagania ale zeby ten brzuch i wyglad byl jakis w miare normalny
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
szkoła to szkoła...chodze bo musze i bede wygladala tak jak mi sie podoba a nie innym
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, w gimnazjum mowią mi ze nie liczy sie co mam na głowie (a na niej mam dosc finezyjne sprawy) tylko w środku ... ale to dzieki temu ze moja mama jest nauczycielką, bo założe sie ze jakbym nie miał mamy w szkole to by po mnie jechali, a ze moja mama jest lubianą osobą to sie podlizują... nienawidze tego. w :cenzura:e mam ich wszystkie usmieszkich, lizanie :cenzura:ci. a srajloki zrobiłem własnie po to zeby pokazac wszystkim idiotom ze mozna wyglądac inaczej niz wszyscy a byc mądrym... zreszta, szkoda sił na tych idiotow.
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Może i nietrzeba sie tak stroić, i obowiazkowo warkoczyki, no ale odrobina niezalezności jest ok.

ponury_murzyn, u mnie w klasie jest chłopak, którego mama tez pracuje u nas w szkole, bardzo fajna kobitka, to i Kuba też sobie zrobił dready, nik sie nieczepia, troche dresy go wyzywaja, ale sie on tym nieprzejmuje.

P.S. Świetne określenie "srajloki", pierwszy raz słysze
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
córka leona, zapewniam cie ze jakby nie miał mamy w szkole to by sie czepiali... taki ten naród głupi. srajloki ? a gdzies zasłyszałem :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ponury_murzyn to u ciebie w szkole nie mozna miec dreadow?
kiedys u mnie w szkole chlopak mial francuzy i mu kazali to rozwalic :mruga: przesada
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Karolina, oficjalnie można. nieoficjalnie to tak cie zjadą ze ci sie odechce... w twojej szkole to juz wogole faszyści.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ponury_murzyn a Ciebie mam rozumiec ze nie zjechali? bo masz mamuske w szkole tak ?
jakbym miala ochote zrobic sobie dready to bym to zrobila i nic by mnie to nie obchodzilo czy komus sie podoba czy nie
a najbardziej to wkurza mnie jak sie czepiaja o brzuch :/ ehh
moja szkola to wogle...klasztor na szcescie jeszce tylko 5 miesiecy i koniec wybywam w inny swiat
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
U nas w budzie jest jeszcze jedna dziewczyna z dredami i jej jakos najbardziejdokuczaja, chociarz dzisiaj usłyszłam niemily komentarz w odiesieniu do kuby cyt: "Na :cenzura:e zrób sobie dredy, brudasie", myslalam że podejde i strzele w morde, ale sie opanowała. Nieto zebym cos czuła do kuby(prendzej mi kaktus na czole wyrosie) poprostu lekko mnie wkuzyło.
No pani od matmy troche sie nabija, mów ze kuba sie nieczesze, ale kuba odpowiada że przynajmniej mu sie końcówki nierozdwajają
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Zgadzam się z .:Wuyeq:.! Nie chodzi o to żeby chodzić do szkoły zakryty od stóp do głów, ale wywalone brzuchy aż do żeber, kolczyki do ramion, włosy farbowane na fiolet itp to przesada :/ Pozatym choć laski staraja się przypodobać faceom to efekt jest często odwrotny właśnie przez te "ozdoby" i "wabiki": idzie taka przez korytarz, z toną tapety na mordzie, na nogach upiorne buciory na półmetrowej podeszwie/obcasie, wali od niej perfumami jak z jakiegoś slepu...blee...niemaczne :/ Trzeba się ubierać elegancko, a nie jak dz**ka!
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ta, i dziewczyny myslą głupie ze ci użelowani lubią jak one sa wytapetowane ... buahaha ;D nikt nie lubi tapety i każdy chłopak tak naprawde z tego brechta. nie kazdy sie przyznaje
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
No tak trzeba pokazac umiar w makijazu, jest u nas taka laska co ma tyle tapery na mordzie ze wczoraj jk sie przejechała niechcacy palcem po policzku to został jej talki dziwby slad
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
córka_leona_zawodowca to co ty tak jezdzisz panną po policzkach? :lol:
ja nakladam fluid albo puder to wcale nie widac ze go mam, z umiarem
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
No tak trzeba pokazac umiar w makijazu, jest u nas taka laska co ma tyle tapery na mordzie ze wczoraj jk sie przejechała niechcacy palcem po policzku to został jej talki dziwby slad
coraz wiecej takich dziewczynek po szkole chodzi !!! to jest tragiczne jak beda miały 50 lat to miliony zmarszczek :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
U nas nikt nic nie mowi na wyglad uczniow chociaz co prawda psorzy potrafia dobitnie zjechac ucznia....ale na szczescie zadnych kasliwych uwag ani obnizania ocen:)

A co to odkrytych pepkow to jestem przeciwna takiemu eksponowaniu swojego ciala w szkole.trzeba znac umiar i wiedzec gdzie i jak nalezy sie ubrac.nie mam nic przeciwko spodniczkom, kolczykow, dredom itp :)
 
Do góry