Szczawnica

filiszklanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
59
Punkty reakcji
0
hej,

również polecam Szczawnicę jako cel podróży:) jest pięknie, klimatycznie, bardzo podoba mi się tamtejsza architektura. Ostatnio nawet trafiłam na festiwal muzyki góralskiej!

No i jest to oczywiście idealna baza wypadowa do wycieczek:
- iść w góry - Beskidy po jednej stronie lub Pieniny po drugiej - są to szlaki dla każdego - od amatorów po bardziej doświadczonych turystów,
- możemy też wybrać się na wycieczkę rowerową do Jaworek,
- lub udać się do ciekawego Wąwozu Homole,
- wziąć udział we wspomnianym wcześniej spływie Dunajcem
- albo po prostu pospacerować po mieście:)
 

marl55a

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Szczawnica jest pięknym miejscem. Zarówno dla młodszych jak i dla starszych oraz dla rodzin z dziećmi. Krajobraz zapiera dech w piersiach.
Gorąco polecam Szczawnicę jak cel wyjazdu latem oraz zimą.
Będąc tam zmieniłam swoje zdanie o Polsce jako kraju, w którym nie ma co zobaczyć. Wpierw poznajmy swój kraj bo jest on przepiękny. Dowodem na to są chociażby Pieniny i okolice Szczawnicy :)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
W Szczawnicy byłam całkiem niedawno. Poza tym kiedyś dawno temu uczyłam się tam jeździć na nartach i może tez dlatego tak bardzo lubię tam wracać. Myślę, że jak się już jest w Szczawnicy to warto odwiedzić położone nieco dalej Jaworki gdzie jest wyjątkowo przyjemnie...
 

Pouster

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moi mili czy ktoś móglby na dzień dzisiejszy polecieć jakieś apartamenty w Szczawnicy. Udało mi się znaleźć jeden, nazywa się apartament Martyna. Ktoś o nim słyszał. Na stronie wydaje się być spoko, ale wolę się upewnić ;)
 

Katarzyna Kowalska

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Pouster napisał:
Moi mili czy ktoś móglby na dzień dzisiejszy polecieć jakieś apartamenty w Szczawnicy. Udało mi się znaleźć jeden, nazywa się apartament Martyna. Ktoś o nim słyszał. Na stronie wydaje się być spoko, ale wolę się upewnić ;)
Drogi Pousterze mogę Ci polecić ten apartament bo jedynie w nim byłam w ramach wyjazdów do Szczawnicy. W zeszłe lato wybraliśmy się na krótki 3-dniowy wyjazd ze znajomymi. Miejsce jest świeżo po remoncie, o wysokim standardzie- na pewno dla osob którym zależy na czymś więcej niż tylko przespaniu się i wyruszeniu w trasę np. My tam sobie wygodnie odpoczeliśmy w calkiem dobrej cenie :) No a dla fanów górskich widoczków to już w ogóle super, bo widac z okna Palenicę!
 

Marzena Reczyska

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Katyya44 napisał:
Moi mili czy ktoś móglby na dzień dzisiejszy polecieć jakieś apartamenty w Szczawnicy. Udało mi się znaleźć jeden, nazywa się apartament Martyna. Ktoś o nim słyszał. Na stronie wydaje się być spoko, ale wolę się upewnić ;)
Drogi Pousterze mogę Ci polecić ten apartament bo jedynie w nim byłam w ramach wyjazdów do Szczawnicy. W zeszłe lato wybraliśmy się na krótki 3-dniowy wyjazd ze znajomymi. Miejsce jest świeżo po remoncie, o wysokim standardzie- na pewno dla osob którym zależy na czymś więcej niż tylko przespaniu się i wyruszeniu w trasę np. My tam sobie wygodnie odpoczeliśmy w calkiem dobrej cenie :) No a dla fanów górskich widoczków to już w ogóle super, bo widac z okna Palenicę!
Hmmmm w całkiem dobrej cenie czyli jakiej? ;))) Wybieram się do szczawnicy i szukam czegoś wygodnego. Ten apratment Martyna brzmi dobrze. Czy ktoś może podać jakieś namiary na ten apartament?
 

Micha Bielawski

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
@Marzanna12 jak jesteś zainteresowana to wszystko znajdziesz na stronie apartamentu Martyna. Tam moszesz sobie takze przeliczyc ile zaplacisz na jedną osobę.

Ja chiałabym się wybrac do Szczawnicy tym razem solo więc szukam czegoś mniejszego, polecacie cos?
 

estere

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakiś hotel w Szczawnicy poleci ktoś. Wyjazd rodzinny na 7 dni... Znalazłam hotele Batory i Smile Był ktoś? Godne polecienia?
 
Do góry