szalikowcy ultras/hooligans

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja bym proponował organizowanie imprez dla hoolsów na których mogli by się bić do upadłego. Przynajmniej by emocje rozładowali.

Po to organizują ustawki z dala od ludzi, bez broni. Niektórzy po prostu lubią walki. Burdy na stadionie ? Najczęściej spowodowane alkoholem, i/lub prowokacją kibiców drużyny przeciwnej.

Owszem są. Ale w codziennym życiu jest ich mniej? Jest to wszechobecne w podstawówce 1 klasie jest to normalne.

Nie wiem jak jest teraz ale dla mnie do 4-5 klasy szkoły podstawowej słowo "kurde" było bardzo ciężkim przekleństwem.

Polaków nauczono nie myśleć samodzielnie, to co mówi gadające pudełko lub jest napisane w brukowcach i portalach agory to „fakty”.

Podobne mam zdanie na ten temat

123488-pigs.jpg
 

The_Game

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Dokładnie tak jak się leją to ich sprawa, problem tylko ,ze zwykli ludzie dostają po głowie
Nikt zwykły nie dostaje po głowie od kiboli. Nie opowiadaj bajeczek i nie podczepiaj napadów jakich wiele w ciemnych bramach pod te środowisko.

Dużo ludzi ma do powiedzenia wiele na ten temat, nie wiedząc tak na prawdę nic. To jest niemal hermetycznie zamknięte w sobie środowisko z własnymi zasadami i regułami których nie da się pojąć nie przebywając w tym środowisku. Powiem jedno - są to ludzie honoru, patrioci, z własnym poglądem na świat.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
[quote name]
Kibice Górnika pomogli ofiarom katastrofy kolejowej w Babach
Nie dotarli na piątkowe starcie 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze kibice ze Śląska. Fani Trójkolorowych poświęcili mecz na rzecz pomocy poszkodowanym w katastrofie kolejowej w Babach, pod Piotrkowem Trybunalskim.
Kibice Górnika w piątkowe przedpołudnie wyruszyli w drogę do Warszawy na mecz z Legią. Do stolicy fani z Zabrza jednak nie dotarli. Jadąc na mecz pociągiem, napotkali na katastrofę kolejową w Babach, pod Piotrkowem Trybunalskim. - Widząc tę tragedię nawet przez myśl nie przyszło nam, żeby przejść obok niej obojętnie. Wysiedliśmy z pociągu i skupiliśmy się na pomocy poszkodowanym - mówi naszemu portalowi jeden z członków stowarzyszenia kibiców Trójkolorowych.

Pomoc fanów śląskiej drużyny, którzy w dużym stopniu przyczynili się do wzrostu efektywności akcji ratunkowej sprawiła, że wszyscy którzy w katastrofie ucierpieli szybko trafili pod opiekę lekarzy. - Kiedy sytuacja wydała się być opanowana wsiedliśmy w pociąg i wróciliśmy do Zabrza - dodaje nasz rozmówca.

W katastrofie kolejowej pod Piotrkowem Trybunalskim zginęła jedna osoba. Trudno oszacować liczbę rannych. W pociągu Twoich Linii Kolejowych, który kursował na linii Warszawa Centralna - Katowice jechało 280 pasażerów. Kilkudziesięciu najciężej rannych, karetkami i śmigłowcami zostało odwiezionych do szpitala.

Do stolicy dotarła tylko garstka fanów z Zabrza, która na mecz udała się samochodami. W przerwie spotkania w Warszawie spiker poinformował o poświęceniu sympatyków Górnika. Kibice Legii, na co dzień z zabrzanami nie sympatyzujący, wiadomość przyjęli oklaskam
[/quote]
ciekawi mnie ilu" subkulturnych " poświęciłoby na rzecz pomocy innym koncert ,paradę czy inny Przystanek?
 
Do góry