Świat Ciężarnych

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych

berna

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
40
dziekuje za gratulacje !!!!
dziewczyny po cichu wam zazdroszcze bo wy juz macie malenastwa z wami a mnie co noc sie sni przebieranko tulenie jejku ale to długo trwa :) rosnij rosnij mój mały mezczyzno :)
wklejajcie czesto zdiecia MAjeczki i Kasjanka to przynajmniej oko naciesze :D
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
berna nacieszymy :D ja tez bardzo chetnie ogladam wasze maluchy :p slodkie sa mozna je schrupac :p
 

sashaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
witam:)) jestem Sasha...:) i jestem w 5 miesiącu ciązy... i wiecie co... strasznie się cieszę!! wioele osób mysli że ciąza i to w wieku 20 lat to głupota... a ja nie żałuję.... naprawde się ciesze i jestem szcześliwa:)
dzisiaj poczułam wreszcie ruchy dziecka i zobaczyłam je na USG. Spodziewaliśmy się, ( ja i mój chłopak:*) że obejrzymy dokładnie maluszka, tymczasem naszym oczom ukazał się zamazany obraz z ledwie widocznym zarysem figurki. Lekarz jeździł po ekranie kursorem, pokazując nóżkę, główkę, serce - wierzyliśmy mu na słowo. I pomyśleć, że się obawiałam, czy niechcący nie zobaczę płci dziecka (bardzo chcę mieć niespodziankę). do tej pory nie moge uwierzyc,że taka mała istota jest we mnie! ajak pierwszy raz poczułam ruch, to poprostu poczułam się jakbym wygrała naprawd enajwiększy los na loterii:):) pozdrawiam WAs wszystkich:*:*:*:*

==============

Przeniosłam do odpowiedniego tematu ;)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
witam:)) jestem Sasha...:) i jestem w 5 miesiącu ciązy... i wiecie co... strasznie się cieszę!! wioele osób mysli że ciąza i to w wieku 20 lat to głupota... a ja nie żałuję.... naprawde się ciesze i jestem szcześliwa:)
dzisiaj poczułam wreszcie ruchy dziecka i zobaczyłam je na USG. Spodziewaliśmy się, ( ja i mój chłopak:*) że obejrzymy dokładnie maluszka, tymczasem naszym oczom ukazał się zamazany obraz z ledwie widocznym zarysem figurki. Lekarz jeździł po ekranie kursorem, pokazując nóżkę, główkę, serce - wierzyliśmy mu na słowo. I pomyśleć, że się obawiałam, czy niechcący nie zobaczę płci dziecka (bardzo chcę mieć niespodziankę). do tej pory nie moge uwierzyc,że taka mała istota jest we mnie! ajak pierwszy raz poczułam ruch, to poprostu poczułam się jakbym wygrała naprawd enajwiększy los na loterii:):) pozdrawiam WAs wszystkich:*:*:*:*

==============

Przeniosłam do odpowiedniego tematu ;)

witam kolejna przyszla mamusie i z niecierpliwoscia czekamy na kolejnego forumowego dzidziusia :D pisz nam jak rosnie twoje malenstwo i kiedy przyjdzie na swiat :D pozdrawiam!!!!
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
witam:)) jestem Sasha...:) i jestem w 5 miesiącu ciązy... i wiecie co... strasznie się cieszę!! wioele osób mysli że ciąza i to w wieku 20 lat to głupota... a ja nie żałuję.... naprawde się ciesze i jestem szcześliwa:)
dzisiaj poczułam wreszcie ruchy dziecka i zobaczyłam je na USG. Spodziewaliśmy się, ( ja i mój chłopak:*) że obejrzymy dokładnie maluszka, tymczasem naszym oczom ukazał się zamazany obraz z ledwie widocznym zarysem figurki. Lekarz jeździł po ekranie kursorem, pokazując nóżkę, główkę, serce - wierzyliśmy mu na słowo. I pomyśleć, że się obawiałam, czy niechcący nie zobaczę płci dziecka (bardzo chcę mieć niespodziankę). do tej pory nie moge uwierzyc,że taka mała istota jest we mnie! ajak pierwszy raz poczułam ruch, to poprostu poczułam się jakbym wygrała naprawd enajwiększy los na loterii:):) pozdrawiam WAs wszystkich:*:*:*:*


Na zajście w ciążę często nie jest ważny wiek, ale to, jak sie do tego podchodzi :)
Ja zaszłam kiedy miałam 21, yrodziłam na 10 dni przed moimi 22 urodzinami i niczego nie żałuję!
Dzieci sa takie kochaniuśkie. Szczególnie kiedy już zaczytnają się do wszystkich uśmiechać :D Najczęściej Kasjanek śmieje się z moich i Męża włosów :p
Nie mam pojęcia jak mażna by było zrobić krzywdę takiemu maleństwu, tak jak się czasem słyszy.... osiedle obok mojego Baba wrzuciła swoje nowo- narodzone dziecko do zsypu :/

Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamuśki i te które są już Nimi ;)
I Agaciorka :D
 

Attachments

  • Kasjanek.JPG
    Kasjanek.JPG
    126,5 KB · Wyświetleń: 144

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Na zajście w ciążę często nie jest ważny wiek, ale to, jak sie do tego podchodzi :)
Ja zaszłam kiedy miałam 21, yrodziłam na 10 dni przed moimi 22 urodzinami i niczego nie żałuję!
Dzieci sa takie kochaniuśkie. Szczególnie kiedy już zaczytnają się do wszystkich uśmiechać :D Najczęściej Kasjanek śmieje się z moich i Męża włosów :p
Nie mam pojęcia jak mażna by było zrobić krzywdę takiemu maleństwu, tak jak się czasem słyszy.... osiedle obok mojego Baba wrzuciła swoje nowo- narodzone dziecko do zsypu :/

Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamuśki i te które są już Nimi ;)
I Agaciorka :D

agaciorek jak na razie to nie mamusia musicie poczekac jeszcze troche zebyscie mnie tak nazywali :D
arinko Kasjanek to przystojniak ze ho ho :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Jaki on jest cudniasty :) :) :)
bluzeczkę ma śliczną :D
Wiem, na żywo jest jeszcze śliczniejszy szczególnie kiedy sie śmieje, a śmiał by się na okrągło!

agaciorek jak na razie to nie mamusia musicie poczekac jeszcze troche zebyscie mnie tak nazywali :D
arinko Kasjanek to przystojniak ze ho ho :p
Za ile planujesz mniej więcej Bobaska? :)
Na pewno będziesz dobrą Mamuśką!
 

-123-

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Arina a ja Ci zazdroszczę wczesnego macierzyństwa.
Ja urodzę za kilka miesięcy pierwsze dziecko. Z drugim na pewno nie zdążę przed 30-stką. A koleżanki, które mają już 8-10 letnie dzieci zawsze będą młodymi mamami.
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
No to chyba dziewczynki przerzucę się tutaj z racji mojego stanu :p
Moja pierworodna ;) ma już 16 miesięcy a drugi dzieciaczek w drodze :D
Jestem w 10 tygodniu ciąży. Jak na razie wszystko w porządku !!
Buźka :*
P.S. Od kilku dni nie czuję się najlepiej, chyba jakaś potworna depresja i w ogóle masa spraw na głowie a ja sama cały dzień z Miśką ;p
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
No to chyba dziewczynki przerzucę się tutaj z racji mojego stanu :p
Moja pierworodna ;) ma już 16 miesięcy a drugi dzieciaczek w drodze :D
Jestem w 10 tygodniu ciąży. Jak na razie wszystko w porządku !!
Buźka :*
P.S. Od kilku dni nie czuję się najlepiej, chyba jakaś potworna depresja i w ogóle masa spraw na głowie a ja sama cały dzień z Miśką ;p
3maj sie i pisz na bierzaco co u maluszka w brzuszku:p:p:p
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
Ehhh...u mojej fasolki wszystko w dobrze rośnie według moich obliczeń (wiecie fizyka kwantowa i te sprawy ;) ) to ma ok. 10 cm. Mąż się cieszy, Miśka nie wiem, jeszcze troszkę za mała, choć jak widzi jakieś dziecko to od razu wrzask "mama dzidzi !" :p
Tak bardzo chciałabym, aby fasolek był już ze mną...
Jak pomyślę o porodzie to w ogóle :sciana: brrrr
Buźka :*
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Ehhh...u mojej fasolki wszystko w dobrze rośnie według moich obliczeń (wiecie fizyka kwantowa i te sprawy ;) ) to ma ok. 10 cm. Mąż się cieszy, Miśka nie wiem, jeszcze troszkę za mała, choć jak widzi jakieś dziecko to od razu wrzask "mama dzidzi !" :p
Tak bardzo chciałabym, aby fasolek był już ze mną...
Jak pomyślę o porodzie to w ogóle :sciana: brrrr
Buźka :*
ale potem bedziesz miec takiego slodziutkiego bobaska :D a Twoja coreczka pewnie bedzie troche zazdrosna bo bedzie miala rywala:p a co bys chciala miec dziewczynke czy chlopca do parki?:p oszczedzaj sie teraz:*
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
Agaciorek szczerze mówiąc, sama nie wiem chcę tylko aby było zdrowe...
Na dzień dzisiejszy to mam wszystkiego po dziurki w nosie i jeszcze dalej....
Córcia dokazuje jak nigdy (w ogóle się z niej łobuz zrobił !!), Męża nie ma będzie o 20 :sciana:
Zaraz jadę na zakupy ( ale wcześniej po raz 100 idę odebrać auto z naprawy :p udała mi się to auto jak armia radziecka ;/ )
Mam w domu istny sajgon ;p
Buźka :*
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
rzeczywiscie masz duzo na glowie ;/ i jeszcze corcia jak na zlosc broi:p a moze wezmiesz sobie kogos do pomcy ? moze tesciowa lub twoja rodzina ? wiedza juz?:p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Arina a ja Ci zazdroszczę wczesnego macierzyństwa.
Ja urodzę za kilka miesięcy pierwsze dziecko. Z drugim na pewno nie zdążę przed 30-stką. A koleżanki, które mają już 8-10 letnie dzieci zawsze będą młodymi mamami.
są plusy i minusy tego. Nie masz czego żałować, przynajmniej nacieszyłaś się z Mężem sobą i dopiero teraz postanowiliście zmienić troszkę swoje życie :)
Nie żałuję że zostałam troszkę wcześniej Mamuśką, bo swojego Syna nie zamieniłabym na nim innego- zresztą ciąża była planowana, ale Mąż teraz twierdzi, że jednak mogliśmy poczekać z 5 lat (jest bardzo zazdrosny o Syna :p)

Jak pomyślę o porodzie to w ogóle :sciana: brrrr
Buźka :*
A jak przeszłaś pierwszy poród?
przeważnie drugi jest łatwiejszy, więc nie bój się ;)
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
Co do pomocy to mam raczej dystans...Babcie i te sprawy to ekipa do zadań specjalnych...Ekipa jeszcze nic nie wie...Dowie się jak mi brzusio urośnie :p Wiem jestem okropna :)
Ogólnie to jestem mało wytrzymała na ból i choć troszkę coś mnie boli to od razu biorę tabletkę :p Co do samego porodu to wszystko poszło jak na 1 raz dość szybko bo niecałe 4h. Tyle, że Dominika była ok 10 dni po terminie. Teraz to boje się jak nie wiem...No trudno takie życie kobiety, co się nie ruszy dostaje kopa w PuPe :p
Buźka :*
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Co do pomocy to mam raczej dystans...Babcie i te sprawy to ekipa do zadań specjalnych...Ekipa jeszcze nic nie wie...Dowie się jak mi brzusio urośnie :p Wiem jestem okropna :)
Ogólnie to jestem mało wytrzymała na ból i choć troszkę coś mnie boli to od razu biorę tabletkę :p Co do samego porodu to wszystko poszło jak na 1 raz dość szybko bo niecałe 4h. Tyle, że Dominika była ok 10 dni po terminie. Teraz to boje się jak nie wiem...No trudno takie życie kobiety, co się nie ruszy dostaje kopa w PuPe :p
Buźka :*
bardzie dobrze musisz w to wierzyc i nie przejmowac sie bo stres zle dziala na dzidzie:) a co do rodzinki to zabierasz im szczescie juz by sie cieszyli a tak to musza jeszcze poczekac;P:p:p
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
a co tu tak cichoooo???
Duzo przyszlych Mamusiek sie narobilo na forum :sexy:
Wiecie co czop mi odszedl we wtorek tak po 21 BB)
W Pn bylismy z Mezem u mojego lekarza i rozwarcie jest, szyjki prawie brak i juz gotowa do porodu :sexy:
Chcial mnie juz zostawic w szpitalu na wywolanie ale czekamy jeszcze troszke ;)
Lozysko sie nie starzeje a Malemu nie jest zle tyle ze ciasno i mi tez :lol:
Przed samym porodem jeszcze zobaczymy naszego Skarba na usg zeby sprawdzic czy urosl od ostatniego usg.Ostatnio wazyl 3800 a jak okaze sie ze teraz wiecej to nie bede sie meczyc i bedzie cc. Chociaz wolalabym zeby jednak nie wazyl wiecej niz 4000 i zebym rodzila silami natury ale to juz nie zalezy ode mnie :niepewny:
Spie ostatnio cala noc i od 4 do 6 godzin w ciagu dnia :mruga: Nie wiem skad to zmeczenie i ochota na sen :bag: Wstaje tylko zeby ugotowac obiad i zrobic kolacje(no i za potrzeba) <_< Juz nie wspomne o tym ze zeby wstac to potrzebuje do tego pomocy Meza :bag:
 
Do góry