swędzenie tam koło nóg ;P

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
byłam i ona mi powiedziała, że nic nie widzi wźieła pobrała coś na badania jakieś (a te badania poco ? co można z nich wyciągnąć ? ) a tak na oko powiedziała że nic mi nie jest.

to co jest grane :/ ?

Pewnie pobrała Ci próbkę na cytologię, musisz poczekać na wynik.
Póki co się nie denerwuj.
Miałam podobną sytuację ale okazało się, że jestem w ciąży ;)
Pomógł mi płyn do higieny intymnej z AA :)
 

poppy

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
Zapewne wymaz pobrala, aby zobaczyc, czy sa tam jakies drozdzaki, bakterie ( nie mowie tutaj o tych, ktore byc powinny )
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
poczekaj na wyniki cytologi, okaze sie czy masz jakies stany zapalne, kandydozy
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
tak, tak to było badanie na cytologię ... ale to można stwierdzić po tym badaniu grzybicę?
gdy ona mi powiedziała że na zewnątrz wygląda to dobrze :)
 

basiunia371

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja też mam podobny problem albowiem mam strasznie nie przyjemny zapach wydzieliny pochwowej... Nie wiem czym to jest spowodowane ponieważ dbam o higienę osobistą i jest to naprawdę nieprzyjemne czasem mój śłuz jest bardzo gęsty i obfity. Nie współżyłam jeszcze... Czy każda normalna kobieta ma bezwonną wydzielinę ?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
tajemnicza_noobs tak cytologia wykrywa zmiany, wiec poczekaj na wyniki
basiunia371 zapach sluzu nie powinien byc bardzo intensywny, jasne ze nie jest bezwonny ale nie "smierdzacy" nie moze byc go duzo poniewaz to sa uplawy. moze przebadaj sie u ginekologa poniewaz nadzerke mozesz miec
 

basiunia371

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
tajemnicza_noobs tak cytologia wykrywa zmiany, wiec poczekaj na wyniki
basiunia371 zapach sluzu nie powinien byc bardzo intensywny, jasne ze nie jest bezwonny ale nie "smierdzacy" nie moze byc go duzo poniewaz to sa uplawy. moze przebadaj sie u ginekologa poniewaz nadzerke mozesz miec

No alęzęby mieć nadżerkę trzeba uprawiać chyba seks, a ja nie uprawialam...
 

basiunia371

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
a dziękuję już przeczytałam wcześniej. Ogólnie poza tematem jestem zadziwiona uprzejmością...
W takim razie muszę wybrać się do ginekologa ;/ żeby to wyeliminować... Ale mam nadzieję że się mylisz...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja rowniez mam nadzieje ze nic ci nie jest...ja podalam tylko co to moze byc, nie jestem lekarzem wiec musisz udac sie do specjalisty a moze masz jakies zapalenie ehhhh udaj sie dolekarza poniewaz nie ma sensu wynajdowac jakis chorob :eek:k:
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
hej wszystkim! ;)

byłam po wyniki i wszystko dobrze ... ! (chodzi o tą cyto) .. tylko że mnie dalej swędzi ;(..,kazała mi do końca maść zużyć, którą dostałam ...
czemu jak mam okres to mnie o wiele mniej swędzi ( żeknąć mogę że nawet prawie w ogóle ;) ).
 

monia123000

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
opolszczyzna
a moze to jest wina proszku do prania lub plynu do plukania,zmien proszek albo sprobuj prac bielizne w szarym mydle.Sprobuj przez tydzien i zobyczysz jaki bedzie efekt
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
zapach sluzu różni się w zależności od stopnia podniecenia seksualnego, momentu cyklu menstruacyjnego, diety,obecności zakażenia...ja osobiscie mam bezwonny
 
Do góry