swędzenie tam koło nóg ;P

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
chciałam wam powiedzieć, że właśnie używam tego mydła szarego i swędzi jeszcze, ale mniej o wiele! :D
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
higiena jest bardzo wazna, nie zapominaj o tym, jezeli nie stac cie na drogie srodki mozesz uzyc o wiele tansze jak np. szare mydlo ktore bardzo pomaga
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Wycierasz się ręcznikiem do nóg twojego brata? Chcesz stosować przeterminowaną maść? To jakiś żart? Prowokacja?! :mruga:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja mam często infekcje dróg moczowych. I to nie zależy tylko i wyłącznie od higieny osobistej. Mi np. nie wolno używać tamponów, to główni winowajcy owych infekcji.

Polecam (lekarstwa bez recepty) zioła : UROSANfix i do tego maść Clotrimazolum. U mnie 2-3 dni i problem mija ;)
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
Ariana - a to czemu tak się nam dzieję, jest to spowodowane cukrzycą czy "delikatnością" czy czymś innym ;) ??

aaaa... nie orientujesz się czy można uczyć maści, która jest przeterminowana ;) ??



Wycierasz się ręcznikiem do nóg twojego brata? Chcesz stosować przeterminowaną maść? To jakiś żart? Prowokacja?! :mruga:

nieee. ale to czemu takie pytanie, że to może być prowokacją ;] ?
 

monia123000

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
opolszczyzna
na 90 procent jest to grzybica jezeli tylko zewnetrzna to kup sobie w aptece masc o nazwie clotrimazolum,nie jestem pewna pisowni,natomiast jezeli odczuwasz pieczenie i swedzenie wewnatrz i jezeli wydzielina przypomina wygladem bialy ser twarozkowy to zglos sie do ginekologa,po antybiotyk w czopkach dopochwowych,najlepiej jak najszybciej.Bo nie leczona moze prowadzic do nadzerki,a nawet raka szyjki macicy.
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
a mam do was pytanie ja ide chyba we wtorek do ginekologa, tylko się strasznie wstydzę tego... bo nawet mam nie ogoloną i nie wiem czy golić?
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ariana - a to czemu tak się nam dzieję, jest to spowodowane cukrzycą czy "delikatnością" czy czymś innym ;) ??

aaaa... nie orientujesz się czy można uczyć maści, która jest przeterminowana ;) ??
przez cukrzycę jak najbardziej może tak się dziać. Ale w moim przypadku akurat nie. Jestem bardziej skłonna do infekcji, dlatego muszę bardzo dbać o higienę osobistą i nie używać tamponów.

a mam do was pytanie ja ide chyba we wtorek do ginekologa, tylko się strasznie wstydzę tego... bo nawet mam nie ogoloną i nie wiem czy golić?
Nie masz się czego wstydzić! Z takimi problemami jak ty masz przychodzi bardzo dużo kobiet. W cale nie musisz się golić, to jest tylko i wyłącznie twoja sprawa czy się golisz czy też nie.
Ja na początku kiedy zaczęłam chodzić do ginekologa też się nie goliłam ;)
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
Ariana - właśnie ja od dziecka takiego coś mam, że swędzi itp. i nie wiem czym to jest spowodowane...
a mam 16 lat.
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
Justyśkaa - ja raczej nie mam cu, bo na czczo miałam banie cukru i ok wyszedł :)
więdz może to co Ty napisałaś, a mianowicie higiena...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ale nie ma czego, przeciez to nic strasznego. ginekolog ci pomoze... jezeli masz kandydozy pochwy musisz je jak najszybciej wyleczyc
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Faceci są bardziej delikatni, ale bywają za to zboczeni :p

Do kobiety kiedyś chodziłam, ale po każdym jej badaniu wszystko mnie bolało >.<' zmieniłam na Faceta.

Kiedyś wizyty u ginekologa będziesz traktować jako normalną rzecz ;)
Ja też idę 25- tego do ginekologa na badania ogólne :/ Tak nie lubię! od czasu porodu mam uraz!
 
Do góry