SULPIRYD

.SARS

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
no pewnie że nie o tłuszczyk MIA - na przyrost tłuszczu to sam wiem co zrobic :)

jak będziesz miała metanabol albo inne żelki to w końcu będę miał powód żeby do ciebie się kopsnąć hehe
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Bez obrazy ale piszcie w temacie, bo dla mnie to naprawdę poważna sprawa i już nie wiem co robić. Dzięki.

A co myślicie o DEPRIM? Wiem że to tylko lek ziołowy ale pomoże chociaż trochę?
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Tata odstawił SULPIRYD bo czuł się po nim za bardzo pobudzony. Na zasadzie że jak czytał kryminał, to od razu ciągle myślał o morderstwach, jak oglądał komedie to wszystko go śmieszyło, itd. Powiedział że źle się z tym czuje. Jutro idzie do lekarza i okaże się co pani doktor na to. Może wreszcie dobierze jakiś lek który da normalne efekty...
 
M

Mia

Guest
to pewnie dostanie jakis stabilizator.
jesli przepisze mu neurotop to zwróc sie do mnie. mam 2 opakowania a nie moge brac wiec ci prześle.
depakine chrono tez powinnam miec.
 
M

Mia

Guest
wyrównuje nastroje.
leczy sie nim padaczke np.ale w psychiatrii tez czesto stosowany.np w chorobie afektywnej dwubiegunowej. bodzce sa przekazywane w mozgu za pomoca synaaps stanowiacych pom neuronami cos w rodzaju mosow.synapsy nie stykaja sie bezposrednio.nosnikiem inf jest serotonina. kiedy jaj poziom jest niewłaasciwy sa hustawki nastroju, stabilizatory to swego rodzaju regulatory neuroprzekaźnikow. maja za zadanie sprawic by wszystko odbywało sie zgodnie z fizjologia a nie jak u osoby chorej patologicznie.

neurologiem nie jestem ale mam nadzieje ze mniej wiecej wytłumaczyłam sens i oddałam ogolny kontekst dzialania leku. jesli cos pokrecilam to przepraszam,ale jak mowie nie mam kompetencji by rzetelnie wypowiadac sie w tej tematyce.
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Kontynuuje mój temat bo bez sensu zakładać nowy.
CZy brał ktoś może ZOMIREN i WELLBUTRIN XR? Jakie wrażenia? Pomogły?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Kontynuuje mój temat bo bez sensu zakładać nowy.
CZy brał ktoś może ZOMIREN i WELLBUTRIN XR? Jakie wrażenia? Pomogły?

Pomogły? A na co? Na korzonki czy na ospe wietrzną? Nie pomoże.
Jeden lek przecież można stosować na wiele schorzeń. Więc może szukasz opini kogoś, kto stosuje Zomiren w zupełnie innym schorzeniu niż Ty.
Wątpie by ktoś zażywał Wellbutrin XR, jest raczej żadko stosowany.
 
Do góry