sulementy

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Trec Olimp :mruga: Najwieksze badziewie jakie brałem :niepewny:

Ja polecam suple z wyzszych pułek np Spotr One . Uniwersal , Fitnes Authority - suple zagraniczne bija na leb polskie badziewie BB)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nastyepny "fachowiec"............... Olimp badziewie.....moze najpierw bys podal argumenty, no ale coz nie kazdy musi sie znac przeciez.......
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Mam swoje zdanie i tyle :)

Nie kazdy musi brac dobre suple albo innych nie stac i wybiera z dolnej pułki no ale ja tylko napisałem swoje zdanie na ten temat :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Bennasi masz racje zagraniczne biją na łeb polskie ale jak ktoś niema dostępu do tych zzagranicy to szuka w polsce więc Trec jescze ujdzie ja brałem krete z Treca ;) i cąłkiem dobrze szło ;)
 

KoKs15

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja tam biore kreatyne z VITAL-MAXA i nie jest zla bo juz widze efekty po 2 dniach stosowania...Pozdro All :D
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no nie wiem jak jest z produktami z Treca ale Olimp jest dobry i bede bronil tej marki bo od dluzszego czasu uzywam ich produktow i mam zaufanie
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Dla kogos kto nic nie brał z supli to Trec i Olimp jest nawet dobry :D

Gozej jak na kogos juz te suple nie działaja to trzeba zaczac kupowac zagraniczne i niestety droższe BB)
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
a moze twoja psycha Koxik jest zryta troszke :D

Wez np cukier i mysl ze to kreatyna i efekty beda jeszcze wieksze :sexy:
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
tak jest... :D to sie nazywa Placebo lub Autosugestia. a tak apropos to PRZESTAńCIE OFFTOPIC'OWAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

djogi

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mi sie wydaje że olimp on jest dobry co do białek ale z kreatynami nie sądze lepsze kreatyny robi firma trec takie jest moje zdanie

mi sie wydaje że olimp on jest dobry co do białek ale z kreatynami nie sądze lepsze kreatyny robi firma trec takie jest moje zdanie
 

daffidooo

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Podhaleee
Jeżeli masz troche kasy na suplementy, to lepiej zainwestuj w jakieś zagraniczne firmy, np. dymatize, biogenix, nutrabolics. To prawda że usa ma świetne suplementy, dużo lepsze od Polskich. Polecam ci dobry sklep z odżywkami z usa www.suple.us
 

Szoho

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdynia
Hej,

Napisz coś więcej o sobie,
Tzn. wiek, wagę, wzrost i ilość środków do przeznaczenia.
 

zapsa

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
A tak sie zapytam co sądzicie o tej odżywce: NUTREND Winner 14 / 6000g + 500g GRATIS! znalazłem ją w necie za 110zł. Jednak nie wiem czy rzucić sie na ilość i cene czy kupic cos mniejszego ale lepszego. Chodzi mi o budowanie masy. Co myślicie o tym suplemencie ? pozdr.

ehhh :/ widze ze nie ma wielu chetnych do pomocy :(
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
niebrałem tego nigdy :) więc nei moge obiektywnie odpowiedzieć na Twoje pytanie :p
 

zapsa

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
bo zastanawiam sie nad kupnem tej odzywki ale nie wiem czy warto lecieć na ilość. Bo w sumie jak nigdy nie brałem odzywek to nawet po tej najgorszej bede widział efekty :)
 
Do góry