sulementy

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
no wiec... jakiej firmy odzywki polecacie, lub jakiego typu?... kreatyna, bialko nie wiem....
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
HY.
zalezy jak teraz wygladasz
jak szybko zdobywasz mase
co chcesz osiagnac

a polecam OLIMP,TRECA,BIOGENIX
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Takie moje pytanie co sądzicie o firmie olimp bo są różne zdania na ten temat
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
HY.
wedlug mnie jest to dobra firma....ale moze byc i przereklamowana,chociaz nie spodkalem sie z negatywnymi kometarzami na OLIPM
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
ja spotkałem sie kilka razy z negatywami ,..jednak nie spotkalem sie z pozytywami...no moze 1 :) mysle ze olimp jest przereklamowany i kazdy mysli że jest dobry :D zreszt ja sie tam dobrze nie znam... piszę tylko to co słyszałem :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
OLIMP jest lepszy MEGABOL :p hehe to już coś :p a tak to nigdy niebrałem ;)
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
nigdy w zyciu nie kupie olimpu./.. <blee> nawet jak patrze na allegro odzywki to wykluczam olimp :D

a na mase to co najlepsze? jakieś bialko? czy moze jakis inna odzywka?? :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze Olimp jest niedobry, wogole nie wiem czy sam doszedles do tak "genialnego" stwierdzenia ze Olimp jest :cenzura:ny czy ktos o malym pojeciu Ci to powiedzial. Moze najpierw bys wyprobowal a potem mowil. Ja podam na przykladzie kreatyny.
Na poczatku bralem kreatyne z Olimpa i efekty byly bardzo szybkie i zadowalajace pozniej przerzucilem sie na kretke z Vital-Maxu i powiem ze ladne opakowanie i renoma firmy mnie zwiodla bo olimp dal mi lepsze efekty i rzucilem cykl z vital maxem i wrocilem spowrotem do Olimpa bo po pierwsze jest tanszy bo nie posiada bzdetnego opakowania tylko sprzedawany jest w listkach, po 2 efekty widac juz po 2 dniu stosowania.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nie wiem dokladnie i nie chce sklamac ale wiem tyle ze jedna dawka Gainera 1 to okolo 700kcal to sobie mniej wiecej wyobraz....
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
wogole nie wiem czy sam doszedles do tak "genialnego" stwierdzenia ze Olimp jest :cenzura:ny czy ktos o malym pojeciu Ci to powiedzial.
przeczytaj jeszcze raz treść mojego postu to może ją zrozumiesz że nie doszedłem sam do takiego twierdzenia.. a Ci ludzie napewno większe pojęcie od ciebie... a w tym momencie MOŻE poprostu reklamujesz olimp. zresztą nie wnikam i nie chce sie kłócić. szkoda że mnie nie przekonałes ...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
tak napewno reklamuje Olimp jestem ich menagerem od spraw reklamy...... :/
a teraz powiedz na jakiej podstawie stwierdzasz ze olimp jest niedobry? bo Olimp ma rekomendacje Pudziana i slusznie bo daje lepsze efekty niz jakies :cenzura: z Vital Maxa
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
HY.
wczesniej napisalem ze byc MOZE przereklamowany,ale przeciez ludzie wiedza co kupuja.

na przykladzie:kumpel na monohydrancie olimpu z 76kg doszedl do 90kg i przytyl okolo 4kg (bral 2 razy dziennie chyba 4g...lacznie zjadl oklo 400g...)-wydaje mi sie ze efekt imponujacy....(kupil zestaw-2xCell Pump(900g) Creatine Monox1(450g) za 140zl

-450g cell pump kosztuje oklo 60zl ,ta kreatyna oklo 30zl(tania i dobra)
 

Dorjenn

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
115
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Toruń/Kwidzyn
Przestańcie offtopować, tylko zadajcie chłopakowi pytanie: po co te suplementy? Uprawiasz sport, chodzisz na siłownię? Jeśli tak, to jak często? Jeśli chcesz się tylko lepiej czuć, to masz do wyboru: żeń-szeń, iskial, glukozaminę, schizandrynę, inne preparaty ziołowe. Jeśli chcesz mieć po prostu więcej sił, kiedy coś robisz, to kup sobie Carbo - napój izotoniczny w proszku, wychodzi taniej niż Isostary. Jeśli dużo uprawiasz sportu, możesz brać serwatkę białkową, ale w sklepie zapytaj o przelicznik masa:porcje. W inne rzeczy się nie bawię. Jest L-karnityna, są spalacze tłuszczu etc, ale po co to komu? Więcej w tym placebo, niż relatywnego wpływu na zdrowie. Po co się truć? Sport to podstawa. Od tabletek i proszków jeszcze nikt nie był fajniejszy. Najwyżej mu fujara zmalała i nabawił się pryszczy.

:mruga:
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
tak napewno reklamuje Olimp jestem ich menagerem od spraw reklamy...... :/
a teraz powiedz na jakiej podstawie stwierdzasz ze olimp jest niedobry? bo Olimp ma rekomendacje Pudziana i slusznie bo daje lepsze efekty niz jakies :cenzura: z Vital Maxa
po 1 nie powiedzialem ze vital max jest dobry po 2 pudzian moze zarekomendowal olimp ale chyba nie wierzysz ze za darmo? <lol2>
 
Do góry