Sukienka Na Studniówke,studniówka

karolkak

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2008
Posty
432
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
POLSKA
MI osobiście się żele w ogóle nie podobaja.... sa takie hmmm SZTUCZNE:) a tak na marginesie to mialała jasną-pastelową sukienkę nad kolana i myślałam, że się będę wyróżniac, ale kilka dziewczyn też miało jasne kieckie. A studniówka była bombastyczna. Co do włosów to polecam żywy storczyk- ja miałam. trzymał się cudownie, a włosy miałam pokręsone i BARDZO LUŹNO upięte na bok i w tym ten storczyk:)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a mi się tam podobają :)
nie robiła bym sobie na studniówkę bo mam ładny kształt swoich paznokci ale
niestety mam strasznie cienkie i łamliwe :)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
ja byłam na studniówce 2 tygodnie temu, zaproszenie było dość niespodziewane a aktualnie słabo stoję finansowo więc kiecke pożyczyłam od koleżanki.
zdjęcie co prawda czarno-białe ale nie robi to wielkiej różnicy bo kiecka i tak jest czarna ;)
chciałabym zaznaczyć, że to tylko przymiarka więc fryzura jest delikatnie mówiąc domowa. ;p
DSC06464.JPG

buty srebrne, srebrna kopertówka, długie kolczyki. w zasadzie tyle. ;)
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
moim zdaniem ta sukienka nie pasuje na studniówkę,taki opięty tyłek i gołe plecy...hm...
osobiscie poelcam sukienki do kolana,fioletowe albo czarne, takie proste i skromne,takie sa najlepsze, i nie bedziesz sie wyrozniac.
u nas na studniowcebyla taka jedna dziewczyna w takiej i wygladala najpiekniej ze wszystkich :*
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Tiger, piekna ta sukienka :D No, mnie się właśnie takie podobaja.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
najładniejsze są te pierwsze paznokcie :)
Nie polecam żelowych tym, którym szybko rosną paznokcie, ja musiałam co 2 tyg. poprawiać dlatego zrezygnowałam.
Myślę, by kupić sobie co trzeba i robić sobie sama wzorki i paznokcie ale na swoich paznokciach.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no mi też się podoba sukienka ładna :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm w tym roku studniówka :D kurde nie wiem skąd wytrzasnę sukienkę bo nic mi się nie podoba ;P trzeba będzie już zacząć szukać...
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Przyłączam się :p Aktualnie przeglądałam w sklepach sukienki i co mnie lekko załamuje, wszystkie są podobne :p Fakt, że jest trochę czasu, ale też i duuży problem z 'kreacją' :D
 

ewelina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
muszę przyznać, że wszystkie te kiecki są oklepane a żeby trafić na coś takiego oryginalnego to trzeba się nieźle natrudzić! A Wy jesteście za klasycznymi czarnymi czy odrobiną szaleństwa?

ps: ja ostatnio chciałam kupić na wesele ale nic nie wybrałam :phi:
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Jeśli chodzi o mnie, to wolę coś innego niż czerń, bo wiem, że tych 'kreacji' będzie zapewne dużo. Rozważam granat, fiolet może nawet róż :) Jeśli chodzi o krój, podoba mi się ten ze zdjęcia Tigerek powyżej. Jest całkiem fajny :) Jednak najpierw trzeba znaleźć sobie partnera, bo to kolejny problem :sexy:
 

Jata

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Mi się podobają takie dziewczęce sukienki:)
Coś w stylu:
http://www.we-dwoje.pl/suknie;wieczorowe;od;mon;cheri,artykul,13277.html?foto_id=6 lub
http://www.we-dwoje.pl/ekskluzywne;suknie;evita;-;lato;2009,artykul,13249.html?foto_id=7
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
:) Jako, że ja też mam studniówke, w tym roku szkolnym liczę na Waszą poradę :p
Znalazłam taką fryzurę: Fryzura
Sukienka: Sukienka
Jeżeli chodzi o sukienkę podoba mi się jej krój, oczywiście wzorki odpadają. Buty już mam, granatowe z nubuku na obcasie ok. 8cm. (Wiem, że od końca zaczęłam, ale byly mi potrzebne, a na 100dniówkę sie nadają) :)
 

brightside

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Korova Milky Bar
sukienka bardzo ładna, na studniówkę jak najbardziej pasuje i myślę, że fryzura też. Jest lekka, a więc delikatne przeciwieństwo sukienki :D ja swoją sukienkę już mam, właściwie nie kupiłam jej z myślą o 100dniówce ale już przy niej zostanę :sexy:
 
Do góry