styl ubierania sie

exotic

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Witam. Temat założyłem, ponieważ chciałbym się troche dowiedzieć o stylach modnych męskich ;)
Jak wiadomo 'rurki' są ostatnio popularne. Mam pare podstawowych pytań, czy do takich spodni mozna nosić luźne bluzy z kapturem ? Gdzie można zakupić przez internet takie spodnie lub o podobnym stylu, w mojej miejscowosci sie nie spotkalem niestety.

Interesują mnie też takie spodnie, wiecie gdzie można sie na takie natknąć ? Pozdrawiam.
dscn0343h.jpg
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
proponuje ci nie wychodzic na miasto w tych spodniach
10/10 :D miałem to samo napisać
wyglądają jak spodnie hiphopowe za wysoko podciągnięte.
tu masz kilku gości w rurkach włącz na 2:00 bo na początku gadają.
http://www.youtube.com/watch?v=39uHMH7jxHM
przykładowe foto:
1174334552f291bcd47a.jpg
 

exotic

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Hahah, w tych spodniach jak na zdjeciu wyzej ktore przesłał darkwarrior, rzeczywiście bym się nie pokazał, skromnie mówiąc wyglądają jak pedały ;) w takich spodniach chodzić mogą Panie :).
Mi chodzi o rurki, ale takie tylko "łydkowe" tak jak na zdjęciu, które dodałem w pierwszym poście, widać tam wyraźnie, że w udach są luźne dosyć a w łydkach troche węższe,coś takiego by mnie interesowało.
Pozdro
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
no ale widzisz ja za to bym nie założył za nic takich worków jak pokazałeś w takich wąskich nogi wyglądają bardzo dobrze (szczególnie u szczupłych) widać normalny kształt nogi.
btw. chyba się przeceniasz jeśli myślisz że ty możesz decydować kto w takich spodniach może chodzić, zakładam że jesteś wyjątkowo młody, więc spytaj się rodziców jaki najmodniejszy fason dżinsów był wśród facetów w latach 80, moda powraca, kobiety tylko odgapiają modę męską i nikt mi nie powie, że tak nie jest.
 

exotic

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Każdemu podoba się coś innego, ja takich obcisłych nie mógł bym założyć, bo mi się nie podobają to po pierwsze, a po drugie to ćwiczę nogi, wiec mam duże uda i lydki i wyglądały by nie ładnie w obcisłych
 

nike19

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
1
niewiem jak określacie miano "szczupłe nogi" u facetów może podacie obwód uda, łydek żeby inne osoby nie ośmieszały się wychodząc w rurkach.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Parada równości na szczęście minęła kilka godzin temu, więc uratowaliście autora tematu od kompromitacji. Widziałem ten pasek przedstawiony na obrazku z Cropp Towna na własne oczy z miesiąc temu i powiedziałem ekspedientce, aby przeniesiono kolekcję tych właśnie pasków do Girl Zone. Jej niezawodna reakcja? Bezcenna.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
niewiem jak określacie miano "szczupłe nogi" u facetów może podacie obwód uda, łydek żeby inne osoby nie ośmieszały się wychodząc w rurkach.
pytasz poważnie? rozmiarów sensu podawać nie ma, widać jak ktoś jest chudy, że fajnie wygląda (nie musi być szkielet), no ale jak ktoś ma definitywnie trochę za dużo w nogach to lepsze spodnie z prostymi nogawkami, bo te zwężane podkreślą grubość nóg.
 

gelo287

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2009
Posty
397
Punkty reakcji
1
To chyba kobiety powinny dbać o podkreslenie kształtu swoich nóg a nie mężczyźni.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
To chyba kobiety powinny dbać o podkreslenie kształtu swoich nóg a nie mężczyźni.
bo? ja kompleksów nie mam, a wygodniej mi w dopasowanych spodniach bo nie plątają się miedzy nogami. A kobiety wolę 100 razy bardziej w sukienkach i spódniczkach niż dżinsach.
 

koleśś

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
darkwarrior ma stuprocentową rację :D
w ogóle, strasznie irytujące jest to, że niektórzy nie potrafią zrozumieć, że wśród ubrań męskich nie ma czegoś takiego jak ubrania dla heteryków i dla gejów. ale tak już w Polsce było, jest i prawdopodobnie bardzo długo będzie. ehh...
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Ale chodziło o rurki
teraz nie wiem czy ty mnie zrozumiałeś ;) , chodziło mi o to, że użytkownik "exotic" który założył temat pisał o spodniach których dał zdjęcie że to są rurki, a te spodnie to nie są rurki tylko jakieś luźne prędzej hiphopowe (i to w jakimś brzydkim kolorze)
 
W

wroneczki4

Guest
Więc tak:
1. Spodnie z 1 postu polecam "nie kupować", bo wyglądają obciachowo...
2. Spodnie rurki- niektórzy co jeżdżą na deskach takie noszą i wyglądają ok, ale musisz je dopasować i muszą one pasować do Ciebie żebyś nie wyglądał jak "odmieniec" i Cię nie wyzywali od "pedał**". Te spodnie bardziej pasują do osób wyznających styl emo, bo oni noszą koszulki pasujące do tych spodni już nie mówiąc, że same ich fryzury do nich się przypasowują. Nie polecam zbytnio takich spodni, bo na 98% nie będą Ci pasowały. Chyba, że chcesz wyglądać jak koleś z tego zdjęcia co ktoś dodał w tym temacie przede mną.
 
Do góry