styl ubierania sie

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
masz na myśli to co ja dodałem? nie podoba Ci się taki stajl?
rurki żądzą BB)
skinnyjeans.jpg

32401170.jpg

i na elegancika :)
bbbbbbbx.jpg
 
W

wroneczki4

Guest
Nie mam nic do rurek, ale one muszą pasować żeby nie wyglądać jak pół dup* zza krzaka.
Np. Jak dla mnie z tych zdjęć co podałeś powyżej ok w rurkach wygląda tylko koleś w pierwszej linii zdjęć ten z prawej( biała koszulka i te buty wyglądające na takie zjechane).

Reszta... ehh... szczerze to reszta tych kolesi wygląda jak "pedał**" za przeproszeniem.
Sorry, ale takie jest moje zdanie. Do ubioru trzeba pasować. Temu jednemu kolesiowi pasują, ale tamci wyglądają w ten sposób wręcz żałośnie.
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Całkowicie zgadzam się z darkwarrior. Na zdjęciach widać wyraźnie, że rurki nie tylko pasują "do kobiecych kształtów" ale również do męskich. Podobnie jak kolega uważam, że ubranie powinno "leżeć" a nie "wisieć" jak worek na człowieku ... no ale to indywidualna kwestia gustu. Oczywiście każdy ma prawo mieć własne upodobania i ich się trzymać. Nie potrafię tylko zrozumieć skojarzeń niektórych osób na zasadzie: styl ubierania się = orientacja seksualna. Jedno z drugim absolutnie nie musi iść w parze.

pozdrawiam :papa:
 
W

wroneczki4

Guest
No wiadome. Też zależy, bo wszystkie ubrania pasują do ludzi. Nawet te najgorzej dla jednych wyglądające mogą wyglądać na kimś idealnie. No mi się akurat rurki podobają u niektórych, ale dla mnie nie są przeznaczone, bo mi nie pasują.
Np. moim zdaniem do stylu emo te spodnie pasują idealnie :eek:k:
 
Do góry