Styl Metro,Dreso?,Vixa Raver xD

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Witam co sądzicie o stylu Metro-Vixa ? xD (piszę w ten sposób aby nie pisać samego słowa metro... ponieważ wielu ludzi kojarzy metro z "niby to emo gówniarzami" poubieranymi w garniturki i za duże skate buciory którzy sami na siebie mówią metro <_< szczegół że nie myją włosów i chodzą w "młodzienczych wąsikach" to chyba nie pasuje do definicji ale cóż...)
Osobiscie bardzo podoba mi sie taki styl , planuję od dłuzszego czasu (niedlugo bede mial wkoncu kase wiec mój plan wejdzie w życie :p ) zrobienie sobie kolczyka w brwi i w uchu (w uchu to juz sam sobie zrobie :p ) pozatym niewiedziec czemu bardzo lubie nosić sygnety , bransoletki , naszyjniki i inne takie tam rzeczy... lubie też chodzić w białych rzeczach i ogólnie taki ze mnie na pierwszy rzut oka pedzio ale mi sie to podoba :p kiedys nie mogłem sobie pozwolic na bujanie sie w takich patałaszkach i biżuterii ponieważ bardzo często sie biłem (sprawy prywatne nie warte przypominania) bylem łysy itp i takie tam ogólnie patola... no i niedawno zmieniłem styl na taki własnie jak w temacie , lecz wydaje mi sie nieco że wielu ludzi postrzega to jako mega pedalskie :p dodam jeszcze że czesto farbuje włosy ale jak moge sobie juz pozwolic na to co mi sie podoba to bede robił to dalej :p ogólnie to chyba akurat do mnie pasuje taki styl ponieważ jestem częstym rezydentem dyskotyk w stylu Ravers Rules :p (imprez z muzyką Trance itp) a pozatym jestem producentem takiej muzyki ...a co wy sądzicie o takim "noszeniu się" ? nie jest to zbyt pedałkowate? dodam jeszcze 3 fotki osób prezentujących taki styl pierwszy to H.P Baxxter z zespołu Scooter drugi to Rico Bass a trzeci DJ Dean :p

biography-hp_baxxter.jpg

rico.jpg

djdean.jpg
 

Majkel_1991

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
mam to wiedziec?
O ile to taki styl jak ci Panowie na tych 3 fotach to ja dziekuje :F minely czasy na farbowanego irokeza postawionego na zelu ;f
jakos nie odpowiada mi ten styl
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Hmm... Nie moja bajka trochę. A i nie podoba mi się wcale.
 

Rainman

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Mi sie niepodoba, jezeli chodzi o twarz w kolczykach u chłopaka, co do ciuchów to wygladaja normalnie poza Scoterem (czy jak mu tam)...
 

lopi

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
mi się też nie niezbyt podoba
gusta <bezradny>
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Się uśmiałem xD
Ubierz się tak, będzie się z kogo na ulicy pośmiać ;)
 

Bartek Popadowski

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
nie mój gust. No i mówiąc szczerze jest to troche jak Ty to określiłeś "pedałkowate" ;)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
tandetka jak dla mnie strasznaaaa ;p
(farbowane blond wlosy+(solara)+kolczyki+za dużo białego)
kolczyki w uszach u facetow wygladaja okropnie tak btw.. i moze lepiej nie rob sam jednak, pierwszy powinna zrobic kosmetyczka
 
Do góry