Stosunek oralny

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
Mnie jakoś seks oralny nie kręci. Nie wykluczam że może po prostu mój partner nie potrafi tego dobrze robić. Niestety nie mam porównania i raczej go nie będę miała - mężowi mogłoby się nie spodobać szukanie fachowca w dziedzinie minet :p
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
No chyba faktycznie kobiety nie chcą się dzielić. A ja się podzielę, że bardzo bym chciała żeby mój mężczyzna zadowalał mnie oralnie przed ponieważ właśnie zazwyczaj jest tak, że to on czerpie przyjemność z seksu bo ja jestem za słabo rozgrzana. Myślę, że to rozwiązałoby ten problem.

mlod@ pogadaj z tym swoim menem bo ewidentnie cos u was nie halo w TYCH kwestiach ;)

Mnie jakoś seks oralny nie kręci. Nie wykluczam że może po prostu mój partner nie potrafi tego dobrze robić. Niestety nie mam porównania i raczej go nie będę miała - mężowi mogłoby się nie spodobać szukanie fachowca w dziedzinie minet :p

nie wszystkie kobiety odczuwaja przyjemnosc z takich pieszczot.
 

Piotrek81

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Usta,jezyk,nos,broda, nawet cala twarz, musi byc mokro zeby nie sprawialo to bólu, raz mocniej raz delikatniej, raz wolno raz szybko, wszystko to razem przy jednym zbilzeniu dziala na partnerke bardzo pobudzajaco. Czasami tez mozna dolozyc do tego paluszek do srodka tak ladnie zagiac zeby stymulowac punkt G i wtedy parnerka zostawia nam na plecach pamiatki swoimi paznokietkami :tongue:

Ja uwielbiam sie droczyc czasami z partnerka, doprowadzam ja juz prawie na sam szczyt a pozniej odpuszczam i tak kilka a nawet wiecej razy. Po pol godziny takiej jazdy jest tak nakrecona ze kazde nawet najmniejsze dotkniecie sprawia ze juz prawie szczytuje. A orgazm po takiej sesji ma taki ze slychac ja bardzo daleko.

P.S. Czasami jak mam taki delikatny kilku godzinny zarost ledwo widoczny to bardzo delikatnie,ale to naprawde bardzo delikatnie mozna broda, pod warunkiem ze jest bardzo wilgotno. Niektorym kobietom sie to podobalo a innym nie, ale wiekszosc zawsze robila duze oczy i mowila ze bylo cudownie.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Kada kobieta jest inna. Trzeba metoda prob i bledow dosc do tego co Jej sprawia przyjemnosc.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Piotrek81 - ladnie zagiac? Nie polecam niedoswiadczonym pchac paluchow i cokolwiek tam zaginac bo mozna partnerce wyrzadzic krzywde zamiast sprawic przyjemnosc. Wbrew pozorom to nie jest takie proste if you know what i mean :)
 

Piotrek81

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiem ale ten ktory potrafi to zrobic sprawia ze na plecach zostaja mu krwawiace rany :tongue:

if you know what i mean:)
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Usta,jezyk,nos,broda, nawet cala twarz, musi byc mokro zeby nie sprawialo to bólu, raz mocniej raz delikatniej, raz wolno raz szybko, wszystko to razem przy jednym zbilzeniu dziala na partnerke bardzo pobudzajaco. Czasami tez mozna dolozyc do tego paluszek do srodka tak ladnie zagiac zeby stymulowac punkt G i wtedy parnerka zostawia nam na plecach pamiatki swoimi paznokietkami :tongue:

Ja uwielbiam sie droczyc czasami z partnerka, doprowadzam ja juz prawie na sam szczyt a pozniej odpuszczam i tak kilka a nawet wiecej razy. Po pol godziny takiej jazdy jest tak nakrecona ze kazde nawet najmniejsze dotkniecie sprawia ze juz prawie szczytuje. A orgazm po takiej sesji ma taki ze slychac ja bardzo daleko.

P.S. Czasami jak mam taki delikatny kilku godzinny zarost ledwo widoczny to bardzo delikatnie,ale to naprawde bardzo delikatnie mozna broda, pod warunkiem ze jest bardzo wilgotno. Niektorym kobietom sie to podobalo a innym nie, ale wiekszosc zawsze robila duze oczy i mowila ze bylo cudownie.

Ty się bawisz dmuchanymi lalami, za przeproszeniem, czy udajesz jaki Ty to mądry nie jesteś?
Połowa kobiet sama nie wie, gdzie ma punk G a Ty swoim 'zakrzywionym paluszkiem' chcesz go... wydłubać?
robila duze oczy i mowila ze bylo cudownie.
- to tylko po to, byś się bardzo nie męczył i w końcu skończył.

Kada kobieta jest inna. Trzeba metoda prob i bledow dosc do tego co Jej sprawia przyjemnosc.
otóż to. już Cię lubię.
 

Piotrek81

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tez sie z tym zgadzam kazda kobieta jest inna.

Ale ta innosc polega na tym ze jedna jest otwarta na swiat a druga niemota zamknieta w sobie i pozniej wychodza z tego takie gadki, ze kazda kobieta jest inna...
 
S

Solomon

Guest
@up

Ta inność w tym temacie polega na odmiennych preferencjach seksualnych poszczególnych kobiet, a nie na poziomie ich otwartości.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Haha. Żadna jeszcze do tej pory nie narzekała.

Subtelne, wyważone podejście oraz zrozumienie.

Nic nie przychodzi od tak. Jak pisał USSJ, należy obserwować swoją partnerkę i zwracać większą uwagę na Jej potrzeby.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Tez sie z tym zgadzam kazda kobieta jest inna.

Ale ta innosc polega na tym ze jedna jest otwarta na swiat a druga niemota zamknieta w sobie i pozniej wychodza z tego takie gadki, ze kazda kobieta jest inna...

Racja, jednak nie o to chodzilo. Chodzilo o przyjemnosc seksualna. Jezeli mozna z duza doza prawdopodobienstwa stwierdzic ze faceci sa bardzo podobni i generalnie lubia wszyscy to samo to u kobiet niekoniecznie. Kazda moze wolic cos innego. Jedne lubia pieszczoty oralne a inne wogole niebardzo. A te co lubia tez nie ma jednego schematu, jedna woli byc tak pieszczona a inna inaczej, jedna ten punkt inna tamtem, jedna ta intensywnosc a inna inna, trzeba znalezc wspolnie z partnerka co lubi i jej dogadzac, proste (w teorii, w praktyce gorzej :) )
 

eldrezzz

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Oprócz kwestii "technicznych" warto zaopatrzyć się w jakiś wspomagacz doznań:) Warto zainwestować w mały i poręczny wibrator albo dildo, które będą dodatkowo stymulować partnerkę. Polecam Wam http://tabutoys.pl/, tam zawsze znaleźć można szeroki asortyment tego typu akcesoriów.
 

Anika81

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Hmmm jeśli chcesz wiedzieć to zapraszam Cię, do strony w mojej sygnaturce, mogę ci napisać że większość treści jest napisana przez kobietę....

Z pewnością kobieta lubi gdy zaczynasz delikatnie, możesz zacząć od delikatnego masażu całą powierzchnią dłoni, pieszcząc całą muszelką. Podobnie jeśli chodzi o oral, to warto zacząć najpierw pobudzając liżąc całą powierzchnią języka, bawiąc się troszkę z wargami,a potem zacząć krążyć w okół jej groszka rozkoszy, zataczając kręgi, dotykać pulsująco, przerywając, uciskając - tak by nie było to nachalne i wciąż to samo.... Jak będzie rozbudzona na tyle, możesz wsunąć palec w jej wnętrze i dodatkowo stymulować. Więcej dowiesz się już wiesz gdzie ;-)
 

Zawsze

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Przechodzę od razu do konkretu ;) Jestem w związku 1,5 roku układa nam sie bardzo dobrze również w łóżku. Potrafimy o tym rozmawiać i nie wstydzimy sie tego. Ale nie w jednym przypadku a mianowicie seks oralny. Moja partnerka nie bardzo chce chodzi tu o "loda" bo jeśli chodzi "minetkę" to jest ok wszystko. I myśle że nie dlatego ze nie chce bo sie "brzydzi" itp. tylko dlatego, że robiłem to z moja byłą. Kiedys rozmawialiśmy o tym i mówiła, że jak będzie mi to robić to ona mysli że ja bede myślał wtedy o byłej (co jest bzdurą) nie raz próbowałem jej wytłumaczyc ze tak nie jest. Nie robię nic na siłe i nie naciskam ponieważ rozumiem ją i nie chce robić niczego na co ona nie ma ochoty. Aczkolwiek próbowałem z nią o tym porozmawiać to rozmowa konczy sie tym że wychodze przegrany i z poczuciem winy ponieważ mówi mi ze tylko na jednym mi zalezy itd. Jak już wyżej wspomnialem nie naciskam na nią i nic na siłe ale jednak czasem mam ochotę na coś takiego i nie wiem jak jej powiedzieć jak z nią rozmawiać w tym przypadku. Nie wiem jak ją namówić żeby to nie wyglądało że naciskam na nia bo nie chce robic czegos czego ona nie chce. Dodam że przez 1,5 roku zrobiła to 2-3 razy krótko, po alkocholu.
Pytanie raczej do kobiet co zrobić. I bzdurne komentarze od "cwaniaczków" raczej mnie nie interesują, więc proszę o jakieś sensowne rady.
Pozdrawiam
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Z mojego punktu widzenia, po prostu tego nie lubi, to ją nie kręci, a być może wręcz odtrąca wbrew temu, co mówi. Zwyczajnie zagrywki w stylu "tylko o jedno Ci chodzi", gdy brakuje argumentów, są wszystkim znane, jak sądzę i nie cieszą się wiarygodnością.
 

Dariusz Foint

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2012
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Poznań
Ale to ciekawa kwestia w sumie, nie żyję w związku i nie mam obecnie dziewczyny, ale miałem 2 długie związki i miałem podobny problem... także chętnie bym poczytał odpowiedzi skierowane do "Zawsze"... A i mała propozycja - może powiedz jej, że nie zrobisz jej minetki, jak nie zrobi Ci loda? :p
 

Humbleguy

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
86
Punkty reakcji
0
Z mojego punktu widzenia, po prostu tego nie lubi, to ją nie kręci, a być może wręcz odtrąca wbrew temu, co mówi.
Bardzo możliwe, i jeśli tak jest no to chyba trudno stary, a gdyby miała to robić "pod przymusem" to chyba nie byłoby fajne, w sumie co kogo kręci.
 
Do góry